Do 200 zł od Banku Millennium za Konto Mój Biznes

Do 200 zł od Banku Millennium za Konto Mój Biznes Źródło obrazka: strona promocji

Bank Millennium postanowił po raz kolejny w krótkim czasie zawalczyć o klientów biznesowych. Tym razem podwoił stawkę - za otwarcie Konta Mój Biznes oraz niewielką aktywność na nim oferuje przedsiębiorcom 200 zł premii. Szkoda, że nadal warunkiem udziału w promocji jest otwarcie rachunku firmowego przez Millenet.

Akcja „200 zł premii i konto firmowe” potrwa do 30 czerwca 2019 r., chyba, że wcześniej wyczerpie się pula kont otwartych w ramach promocji. Bank Millennium zadeklarował w regulaminie, że wynosi ona 1000 (jeden tysiąc) sztuk.

Kto może ubiegać się o premię?

Z propozycji mogą skorzystać jedynie osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Ponadto do akcji mogą przystąpić wyłącznie przedsiębiorcy, którzy nigdy nie korzystali ani aktualnie nie korzystają z jakichkolwiek firmowych produktów banku, a także nie byli lub nie są stroną umowy o produkty oferowane przez Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium TFI.

Reasumując, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w formie spółki, posiadałeś lub posiadasz w Banku Millennium konto biznesowe (bądź też jakikolwiek inny produkt banku przeznaczony dla przedsiębiorców) – ta oferta jest dla Ciebie niedostępna.

Niestety, bank stawia jeszcze jeden - dość zaskakujący - warunek. Z udziału w promocji zostały wykluczone również osoby, które w ramach akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, a następnie odstąpiły, rozwiązały lub wypowiedziały umowę rachunku.

Po tej liście wykluczeń czas na dobrą wiadomość – jeśli posiadasz w Banku Millenium konto osobiste i chciałbyś dodatkowo otworzyć rachunek firmowy, możesz śmiało skorzystać z promocyjnej oferty. Mało tego – dzięki temu będziesz miał ułatwione zadanie, bo do wzięcia udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez bankowość internetową Millenet.

Do akcji możesz przystąpić do 30 czerwca 2019 r. Pamiętaj jednak o tym, że bank otworzy jedynie 1000 promocyjnych kont.

Zacznij od założenia Konta Mój Biznes

Czas, byś poznał zadania, jakie musisz zrealizować, by na Twoje firmowe konto wpłynęło 200 zł. Zasady nie są skomplikowane, a warunki są proste do spełnienia.

 1. Do 30 czerwca 2019 r. otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes (jak już pisaliśmy, konto możesz otworzyć wyłącznie w bankowości elektronicznej, czyli w Millenecie – jeśli zrobisz to w inny sposób, stracisz status uczestnika akcji).
  Wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty nagrody, czyli do 30 września 2019 r.
 2. Korzystaj z Konta Mój Biznes. W każdym z 2 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj z Konta Mój Biznes przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł,
  • zapewnij na swoje konto wpływ zewnętrzny w wysokości min. 1000 zł.
   Musisz wiedzieć, że w tej akcji nie zostanie zaliczony jako spełniający warunki przelew pochodzący z Twojego konta. Nie ma znaczenia, w jakim banku jest ono prowadzone, ani czy będąc jego właścicielem, występujesz jako osoba fizyczna czy firma. Krótko mówiąc, przelew musi pochodzić z rachunku innej osoby.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz wszystkie powyższe warunki, otrzymasz bonus w wysokości 100 zł. W sumie możesz więc otrzymać 200 zł premii.

Ważne informacje o nagrodzie

Premia zostanie wypłacona wyłącznie na założone w ramach promocji Konto Mój Biznes, najpóźniej do 30 września 2019 r. Do chwili jej otrzymania nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy rachunku. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do bonusu.

Wypłacona Ci premia będzie związana z prowadzoną działalnością gospodarczą - musisz ją ująć w przychodach swojej firmy i rozliczyć się z niej z fiskusem.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium to rachunek przeznaczony dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych. Standardowa opłata za prowadzenie rachunku wynosi 15 zł, jednak prowizji można uniknąć, wykonując 1 przelew do ZUS w miesiącu lub zapewniając wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Nowe firmy (prowadzące działalność krócej niż rok) są zwolnione bezwarunkowo z opłaty za prowadzenie konta przez okres pierwszych 12 miesięcy. Możliwa do uniknięcia jest także 7-złotowa opłata za korzystanie z karty (dzięki płatnościom na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie). Pozostałe koszty prezentują się następująco:

 • 0 zł za 20 przelewów zewnętrznych przez Internet (za kolejne zapłacimy 1 zł);
 • 0 zł za przelewy do ZUS oraz Urzędu Skarbowego;
 • 10 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku Polska i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce;
 • 0,20 zł - opłata za SMS do autoryzacji zleceń składanych w bankowości internetowej lub mobilnej dla przedsiębiorców;
 • 0,5%, min. 9 zł – za wypłatę z bankomatów za granicą.
 • 8 zł - wygenerowanie i przesłanie w formie papierowej obowiązkowego wyciągu. Taka opcja ustawiana jest automatycznie przy otwieraniu rachunku. Chcąc przejść na wyciąg elektroniczny (bezpłatny) trzeba udać się do oddziału i poprosić doradcę o dokonanie zmiany.

Ograniczone grono uczestników

Podobnie jak w przypadku kwietniowej akcji dotyczącej Konta Mój Biznes, tak i teraz mamy problem z jej jednoznaczną oceną. Z jednej strony nagroda jest atrakcyjna – nawet 200 zł na konto, przy niezbyt wygórowanych wymaganiach (wykonanie w 2 miesiącach przelewów do ZUS i zapewnienie wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł), ale z drugiej strony w akcji mogą brać udział tylko klienci Millennium. Tym samym bank uniemożliwił uczestnictwo przedsiębiorcom, którzy jeszcze z nim nie współpracują. No, chyba, że chodzi o to, by najpierw założyli konto osobiste, a mając już dostęp do Millenetu, sięgnęli po 200 zł i otworzyli Konto Mój Biznes.

Jeśli szukasz konta dla swojej firmy, spójrz na nasz ranking rachunków firmowych, może zainteresuje Cię oferta innego banku lub skusi premia proponowana w innej akcji.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.