Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 1400 zł premii za BIZnest Konto w Nest Banku.

200 zł do drogerii Rossmann za założenie darmowego Nest Konta

200 zł do drogerii Rossmann za założenie darmowego Nest Konta
Źródło: strona Nest Banku

Akcja promocyjna „Coraz bliżej święta” jest skierowana do nowych klientów Nest Banku, którzy w okresie trwania promocji złożą za pośrednictwem elektronicznego formularza wniosek o otwarcie rachunku Nest Konto.

Promocja trwa do 17 listopada 2017 r. Trzeba się jednak śpieszyć – w puli przewidziano bowiem jedynie 1000 kart podarunkowych. Po wyczerpaniu puli akcja zakończy się automatycznie, co bank zakomunikuje poprzez wygaszenie strony promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie osoba pełnoletnia zamieszkała na terytorium Polski, która nie posiadała konta osobistego w Nest Banku okresie ostatnich 24 miesięcy. Oznacza to, że np. posiadacze rachunku firmowego BIZnest Konto mogą wziąć udział w tej akcji.

Jak zgarnąć 200 zł do drogerii Rossmann?

Aby otrzymać premię należy spełnić następujące warunki:

 1. Złóż internetowy wniosek o otwarcie rachunku osobistego. Pamiętaj, by złożyć go wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie promocji – spełnienie tego warunku jest niezbędne do udziału w akcji.
 2. Podpisz z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
 3. Do 8 grudnia 2017 roku zapewnij wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 2000 zł z tytułu:
  • wynagrodzenia za pracę,
  • renty lub emerytury,
  • stypendium wyższej uczelni lub
  • świadczenia w ramach programu „500 plus”.
[Aktualizacja 25.10] W tym miejscu warto wyjaśnić, że liczy się suma powyższych wpływów wykonanych do 8 grudnia, która powinna wynosić min. 2000 zł. Oznacza to, że spełnisz warunki promocji niezależnie od tego, czy będzie to jednorazowy przelew wynagrodzenia (np. 2500 zł w listopadzie), czy z dwóch miesięcy (np. 1000 zł w listopadzie i 1000 zł w grudniu), bądź z różnych źródeł wskazanych w definicji wynagrodzenia (np. 1000 zł wynagrodzenia + 500 zł świadczenie Rodzina 500+ i 600 zł stypendium na uczelni).

Przekazanie nagrody

Nagrodę otrzymasz najpóźniej 15 grudnia 2017 roku drogą korespondencyjną za pośrednictwem kuriera. Do tego czasu nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych ani nie zamykaj rachunku. W przeciwnym razie stracisz prawo do odbioru premii.

Karta podarunkowa ważna jest do 30 października 2018 r. Można z niej korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania limitu środków. Co ważne, karta nie podlega wymianie na gotówkę. Więcej możesz dowiedzieć się na tej stronie.

Bezpłatny rachunek osobisty w Nest Banku

Nest Konto to rachunek osobisty w ofercie Nest Banku. Konto jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacimy prowizji za jego prowadzenie, jak również za obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Sam bank oferuje także nowoczesne systemy zabezpieczeń (3D Secure), płatności mobilne (Android Pay) oraz praktyczne konto walutowe z usługą korzystnych przewalutowań.

W promocji „Coraz bliżej święta” nie jest jednak wymagane zakładanie konta walutowego ani nawet wnioskowanie o kartę debetową. To czy się na to zdecydujesz zależy wyłącznie od Ciebie.

4% na lokacie dla nowych klientów

Dodatkowo możemy skorzystać z bardzo konkurencyjnych produktów oszczędnościowych: Nest Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4%, zakładanej na 3 lub 6 miesięcy, czy rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Nest Bank premiuje również osoby regularnie oszczędzające i posiadające dzieci - po roku mogą one zyskać nawet 5,67% (i więcej, w zależności od liczby posiadanych pociech).

Konto Nest Rodzinne Oszczędności opisujemy tutaj, a w tym artykule przedstawiamy sposób na podwyższenie oprocentowania na rachunku oszczędnościowym o kilka punktów procentowych.

Komentarz redakcji

Najnowsza promocja rachunku Nest Konto jest naszym zdaniem naprawdę godna rozważenia.

Za spełnienie warunków akcji możemy otrzymać kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 200 zł. Jest to najwyższa, jak do tej pory, premia oferowana przez Nest Bank za otwarcie rachunku indywidualnego.

Zyskujemy dodatkowo teoretycznie i praktycznie bezpłatny rachunek. Co prawda w promocji nie jest wymagane wnioskowanie o kartę, ale warto podkreślić, że i ona jest całkowicie darmowa - podobnie jak przelewy internetowe, czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. W naszym rankingu darmowych kont osobistych Nest Konto zajmuje od kilku miesięcy pierwsze miejsce.

Warto także zwrócić uwagę na ofertę oszczędnościową banku, która wyróżnia się na tle konkurencji. Lokaty kwartalne i średnioterminowe należą do ścisłej rynkowej czołówki najlepszych depozytów terminowych na rynku. Bank wspiera także rodziny, oferując korzystne programy regularnego oszczędzania oraz premie za przelewanie świadczenia 500+.

A minusy i haczyki?

Widzimy jeden. Bank wymaga zapewnienia wpływów wynagrodzenia (wynagrodzenie za pracę, stypendium, renta lub emerytura) w wysokości min. 2000 zł. Na szczęście kwotę tę można zapewnić w ratach, czyli np. 1000 zł wynagrodzenia w listopadzie i 1000 zł na początku grudnia.

Jeżeli zatem kwalifikujesz się do promocji i chcesz otrzymać 200 zł w postaci karty podarunkowej do Rossmanna, to zdecydowanie rozważ udział w tej akcji. Rachunek możesz otworzyć, potwierdzając wniosek przelewem, podpisując umowę za pośrednictwem kuriera lub dokańczając procedurę otwarcia rachunku w oddziale. Pamiętaj, aby w pierwszej kolejności zacząć od złożenia internetowego wniosku, ponieważ konta założone w inny sposób nie biorą udziału w tej akcji.

Na koniec zalecamy delikatny pośpiech, ponieważ ta promocja może się zakończyć zaledwie w ciągu kilku dni, jak to się działo w przypadku poprzednich akcji Nest Banku. A należy pamiętać, że w tej promocji do zgarnięcia jest rekordowa nagroda...

O banku

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Zgodnie z filozofią instytucji bliskiej ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. W swojej ofercie posiada produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.