Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w gotówce za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!

200 zł w gotówce za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!
Źródło: strona promocji

To już druga odnaleziona dziś przez nas akcja promująca kartę Citi Simplicity. Pisaliśmy już o ofercie, w której zyskasz 200 zł do Lidla, nadszedł więc czas na kolejną, z premią w gotówce - również 200 zł.

Promocja "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź, jak odebrać 200 zł" trwa tylko do 26 sierpnia 2020 r.

Niezmienna karencja

Akcja Citibanku skierowana jest do osób pełnoletnich, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w tej instytucji głównej karty kredytowej. Wyłączeni z promocji są obywatele lub rezydenci podatkowi USA oraz osoby ze statusem nierezydenta.

Wymagania dochodowe

Jeśli chodzi o warunki przyznania samej karty, to jest to oczywiście pełnoletniość i minimum 1200 zł dochodu, natomiast okres zatrudnienia - przynajmniej 3 miesiące.

Co do firm, wymagania są nieco inne - min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto co najmniej 2500 zł.

200 zł w gotówce za niezbyt trudne warunki

Sprawdźmy, co powinieneś zrobić, aby zyskać 200 zł w gotówce:

Krok 1
Krok 1

Do 26 sierpnia 2020 r. złóż wniosek na stronie banku o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity, a następnie w ciągu kolejnych 10 dni roboczych przekaż do Citibanku wymagany dokument dochodowy (listę dokumentów znajdziesz w regulaminie promocji).

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj z Citi Handlowym umowę i aktywuj kartę za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz w serwisie Citibank Online lub w aplikacji Citi Mobile.

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 1500 zł.

Nagroda
Nagroda

O przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany przez wiadomość w Citibank Online do końca następnego miesiąca po tym, jak spełnisz wszystkie warunki akcji.

200 zł w gotówce trafi na Twój rachunek karty kredytowej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wymagania promocji.

Jeszcze parę szczegółów

Premia będzie wypłacona w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej, w związku z czym albo pomniejszy istniejące zadłużenie, albo doprowadzi do powstania nadpłaty na karcie (za to bank może pobrać dodatkową prowizję).

Wymagane transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane kartą główną, jak i dodatkową. Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, przelewów z rachunku karty ani transakcji zwróconych.

Na dzień przyznania nagrody Citi Simplicity musi być aktywna.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

Citi Simplicity to niewątpliwie najbardziej popularna "kredytówka" w ofercie Citi Handlowego. Po ostatnich radykalnych zmianach w cenniku banku ta karta obciążona jest miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Kosztu można uniknąć, wykonując w danym miesiącu transakcje na min. 1000 zł.

Więcej znajdziesz w naszej analizie karty Citi Simplicity,

Gotówka w promocjach to dziś rzadkość

W tej akcji od razu zwraca uwagę nagroda - obecnie premia w gotówce nie jest zbyt często spotykana w promocjach, dlatego warto za to docenić Citibank. Warunki także niewiele różnią się od tych w pozostałych akcjach dotyczących Citi Simplicity -1500 zł w ciągu 3 miesięcy jak najbardziej jest do wykonania.

Jedyne, do czego możemy mieć zastrzeżenia, to koszt samej karty Simplicity. 12 zł miesięcznie i dość wyśrubowany warunek uniknięcia opłaty sprawiają, że do oceny promocji trzeba podejść dość ostrożnie. Jeśli jednak jesteś osobą, która lubi wszędzie płacić kartą i akcja odpowiada Twoim oczekiwaniom, nie trać czasu i już teraz złóż wniosek o "kredytówkę" w Citi Handlowym.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź, jak odebrać 200 zł"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.