200 zł dla Ciebie w akcji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” + dodatkowe bonusy

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2019 r.

200 zł dla Ciebie w akcji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” + dodatkowe bonusy Źródło obrazka: strona mBanku

Wystarczy, że po założeniu eKonta Standard w mBanku zdecydujesz się na przelewanie na nie swojego wynagrodzenia, a bank będzie nagradzał Cię w kolejnych miesiącach bonusami wynoszącymi od 20 do 80 zł. W sumie możesz zdobyć 200 zł nie wykonując żadnych innych czynności poza przekierowaniem do mBanku swojej pensji. W innych akcjach możesz zgarnąć kolejne bonusy - 20 zł za płatności Apple Pay i nawet 300 zł w programie poleceń.

Bywały już promocje, w których bank premiował przelew wynagrodzenia na rachunek uczestnika akcji specjalnej, ale przeważnie wiązało się to z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków, by otrzymać nagrodę. mBank nie oczekuje niczego więcej. Wystarczy mu Twoja pensja. Jeśli wpłynie ona na nowo otwarte konto w trzech kolejnych miesiącach, otrzymasz w sumie 200 zł.

Propozycja dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do osób fizycznych mających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy są nowymi klientami mBanku. Pod tym pojęciem bank rozumie osoby, które po 1 stycznia 2016 r. nie były i nie są stroną umowy z mBankiem, dla których prowadził on indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

W promocji nie mogą wziąć udziału klienci otwierający rachunek wspólny. Także przekształcenie konta indywidualnego w rachunek wspólny oznacza, że z dniem dokonania tej operacji wygasają warunki promocyjne.

Przelejesz wynagrodzenie – zyskasz nagrodę

Do promocji możesz przystąpić do 28 lutego 2019 r. Właśnie w tym czasie musisz wykonać następujące działania:

 1. Złóż na stronie promocji wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto standard wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej, zaakceptuj regulamin promocji „Premia z mBankiem za wynagrodzenie”. Podpisz umowę o oba produkty.
 2. Złóż wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek bankowy w mBanku przez mLinię lub w serwisie transakcyjnym, wchodząc w "Pasaż" – "Rachunki" - "Przelew wynagrodzenia".

Kim jest pracodawca? Co to jest wynagrodzenie?

Powyższe pytania są kluczowe dla udziału w tej promocji. Oba pojęcia zostały zdefiniowane w jej regulaminie:

Pracodawca – przedsiębiorca, przez którego w ramach niniejszej Promocji rozumiemy osobę fizyczną, prowadzącą działalność gospodarczą lub osobę prawną, z której rachunku nastąpi przelew wynagrodzenia dla pracownika.

Jak widać, pieniądze muszą pochodzić od przedsiębiorcy i dla uniknięcia wszelkich niejasności dobrze, aby w tytule przelewu było słowo pensja, wynagrodzenie albo numer umowy stanowiącej podstawę do przelania pieniędzy.

Wynagrodzenie – przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach Banku lub wpłatomatach Banku.

Definicja wynagrodzenia też jest bardzo precyzyjna. Musi to być naprawdę wynagrodzenie. Żadna wpłata na rachunek nie wypełni warunków promocji.

Zwróć uwagę, że nie może to być przelew z rachunku prowadzonego dla klienta indywidualnego. Jeśli więc pracujesz w maleńkiej firmie, której właściciel posiada tylko rachunek osobisty, to niestety przelew Twojego wynagrodzenia z takiego rachunku nie spełni wymogów promocji.

Jeśli Twój pracodawca nie posiada rachunku firmowego, poleć mu nasz artykuł, aby przekonać go, że jednak warto rozliczać się z konta firmowego.

200 zł w 4 ratach

Premia zostanie wypłacona w czterech następujących po sobie miesiącach kalendarzowych w postaci zwrotu na założone w ramach promocji eKonto. Otrzymasz ją najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki akcji. Przykładowo, jeżeli premia została naliczona za grudzień 2018 r., to bank dokona jej wypłaty do końca stycznia 2019 r. Obrazuje to poniższa tabela:

Miesiąc 0

Miesiąc 1

Miesiąc 2

Miesiąc 3

Miesiąc 4

Warunki

Zawarcie umowy o eKonto i złożenie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia

Pierwszy przelew Twojego wynagrodzenia na eKonto

Drugi przelew Twojego wynagrodzenia na eKonto

Trzeci przelew Twojego wynagrodzenia na eKonto

x

Premia

x

Premia 20 zł za złożenie przez Ciebie wniosku o przeniesienie wynagrodzenia

Premia 80 zł za przelew wynagrodzenia w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś eKonto

Premia 50 zł za przelew wynagrodzenia w drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś eKonto

Premia 50 zł za przelew wynagrodzenia w trzecim miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś eKonto

Jak łatwo zauważyć, łączna wartość premii, które wpłyną na Twoje eKonto w okresie czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych, wyniesie maksymalnie 200 zł.

Dodatkowe bonusy

Opisywana w tym artykule promocja, to nie jedyna okazja do zdobycia nagród od mBanku.

20 zł za płatności Apple Pay

Nadal aktualna jest też promocja, w której za opłacenie min. 2 transakcji przy pomocy Apple Pay bank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 20 zł. Z obowiązku trzeba się wywiązać do 31 grudnia 2018 r. Premia wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni od wykonania ostatniej z wymaganych operacji.

Regulamin akcji dostępny pod tym adresem.

Premie w programie poleceń

Będąc już klientem mBanku możesz polecać eKonto innym i zgarniać za to nagrody. Wystarczy, że przystąpisz do programu w bankowości elektronicznej, gdzie stworzysz swój identyfikator poleceń, oraz wypełnisz obowiązki nałożone na Ciebie jako polecającego. Twoja premia będzie uzależniona o tego, jakie konto założy osoba polecona. Możesz zgarnąć od 50 za polecenie najprostszego eKonta aż po 300 zł za jeden z rachunków firmowych.

Dokładne zasady programu "PolecamBank" znajdziesz w naszym artykule.

eKonto standard i jego koszty

Miesięczna opłata za prowadzenie eKonta standard bezwarunkowo wynosi 0 zł.

Obsługa karty w danym miesiącu jest darmowa, gdy jej posiadacz wykonał plastikiem minimum 5 transakcji bezgotówkowych. W przeciwnym wypadku bank pobierze 4 zł opłaty.

Wypłata z bankomatów w Polsce uzależniona jest od kwoty wypłaty i tego, do kogo dany bankomat należy. Wypłata jest darmowa w przypadku korzystania z urządzeń własnych, Santandera, Planet Cash i Euronetu, pod warunkiem, że wypłacana kwota to min. 100 zł. Przy pobieraniu niższej sumy bank nalicza opłatę w wysokości 1,30 zł. Wypłata z innych urządzeń to zawsze koszt 7 zł. Koszty te można ograniczyć, korzystając z pakietu „Wypłata ze wszystkich bankomatów”, który kosztuje 5 zł/miesiąc.

Szczegółowe prześwietlenie tego rachunku znajdziecie w naszej analizie.

Twój pracodawca płaci, Ty otrzymujesz nagrodę

Twoja aktywność w ramach tej promocji ograniczy się do przystąpienia do akcji, złożenia wniosku o otwarcie eKonta standard wraz z kartą debetową oraz wydania dyspozycji, by Twoje wynagrodzenie wpływało właśnie do mBanku. Później możesz już zapomnieć o tej promocji. Jeśli Twój pracodawca regularnie wypłaca Ci wynagrodzenie, to on spełni za Ciebie wymagania tej oferty specjalnej, a Ty będziesz korzystał z premii wpływającej na Twój rachunek w kolejnych miesiącach.

Nie jesteś w żaden sposób związany z dotychczasowym bankiem, np. wymaganiami pracodawcy czy kredytem? To przemyśl przekierowanie wynagrodzenia do mBanku. Uważamy, że 200 zł premii za kilka minut aktywności przy spełnianiu warunków promocji to dobra oferta. Do tego jeszcze możliwość zdobycia nagrody w programie poleceń i maleńki bonusik za płatności Apple Pay.

Z ostatniej chwili

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.