Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 10 lutego 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zyskaj 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + 760 zł w ramach moneyback.

200 zł na Nowy Rok za kartę kredytową dla obecnych klientów Banku Millennium i zwolnienie z opłat przez rok dla wszystkich

Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

200 zł na Nowy Rok za kartę kredytową dla obecnych klientów Banku Millennium i zwolnienie z opłat przez rok dla wszystkich
Źródło: strona promocji

Bank Millennium przyzwyczaił nas, że tuż po zakończeniu jednej akcji specjalnej dotyczącej kart kredytowych odpala kolejną edycję promocji. Podobnie jest i tym razem. Właśnie ruszyła kolejna oferta specjalna, w której możesz zgarnąć 200 zł premii oraz przez rok zapewnić sobie zwolnienie z miesięcznych opłat za obsługę karty.

Teoretycznie akcja trwa do 10 lutego 2020, ostrzegamy jednak, że promocja może skończyć się przed czasem. Organizator przygotował tylko 2000 nagród i trafią one do tych osób, które jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową.

Ograniczone grono uczestników

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które do 10 lutego 2020 r. złożą wniosek o jedną z kart kredytowych objętych promocją: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold lub Millennium MasterCard Gold.

Niestety, bank wprowadził również pewne obostrzenie - jeśli po 1 stycznia 2017 r. posiadałeś lub posiadasz główną kartę kredytową Banku Millennium lub jesteś w trakcie procesowania wniosku o rezygnację z karty (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy o „kredytówkę”) - nie będziesz mógł otrzymać premii gotówkowej.

Wymagane działania

Warunki uzyskania zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy oraz 200 zł premii sprowadzają się do zaledwie dwóch krótkich kroków:

Drukuj

Kalendarz realizacji warunków

W zależności od tego, w którym miesiącu zawnioskujesz o kartę kredytową Banku Millennium, będą obowiązywały Cię nieco inne „okresy rozliczeniowe”, czyli mówiąc prościej – terminy, w których musisz wykonać płatności kartą lub Blikiem. Abyś mógł więc bez stresu wywiązać się z promocyjnych zadań, przygotowaliśmy dla Ciebie tabelkę z rozpiską. 

Termin złożenia wniosku

 Okres realizacji zadań

Styczeń 2020 r. 

 do 29 lutego 2020 r. 

 do 31 marca 2020 r. 

 do 30 kwietnia 2020 r.

Luty 2020 r. 

 do 31 marca 2020 r. 

 do 30 kwietnia 2020 r. 

 do 31 maja 2020 r. 

Przydatne informacje

Podkreślmy raz jeszcze - o ile prawo do zwolnienia z miesięcznej opłaty za korzystanie z karty otrzymasz niezależnie od sposobu wnioskowania o kartę kredytową, to szansę na 200 zł premii daje Ci tylko złożenie wniosku o „kredytówkę” w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej (o ile bank udostępnił Ci taką możliwość).

Pamiętaj też, że w promocji bierze udział tylko jedna karta (główna). Karty dodatkowe nie zostaną uwzględnione. Musisz też wiedzieć, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umowy karty.

I jeszcze jedno - do wspomnianego wyżej limitu operacji bezgotówkowych nie są wliczane transakcje odrzucone, nieautoryzowane oraz te, w których dokonano zwrotu towaru. To kolejna ważna rzecz, o której powinieneś pamiętać.

Na zakończenie dobra wiadomość – wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać jej fiskusowi.

Alfa i Impresja - karty kredytowe z dodatkowymi bonusami

Jak wspomnieliśmy, ofertą specjalną objętych jest aż 5 różnych „kredytówek” z oferty Banku Millennium. My rekomendujemy sięgnięcie po kartę kredytową Alfa lub Impresja, gdyż nie tylko zdobędziesz 200 zł premii w promocji, ale będziesz mógł również uzyskać do 760 zł zwrotu wydatków w ciągu roku. Moneyback w wysokości 5% naliczany jest u partnerów Banku Millennium, różnych w zależności od wybranej karty.

Przejrzyste warunki i całkiem wysoka premia

Jeśli jesteś klientem Banku Millennium i zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej, to ta propozycja powinna przyciągnąć Twoją uwagę. Do otrzymania 200 zł premii oraz zwolnienia z opłaty za obsługę karty konieczna jest dość przeciętna aktywność w korzystaniu z nowej kredytówki - wystarczy, że w trzech kolejnych okresach wydasz nią po 200 zł. Na dodatek, wybierając kartę kredytowa Millennium Impresja lub Millennium Alfa, możesz cieszyć się zwrotem części wydatków dokonanych u partnerów banku.

Jedynym minusem promocji jest ograniczona pula nagród (2000 szt.), co wymusza szybkie podjęcie decyzji. Zanim jednak skontaktujesz się z bankiem, przeczytaj nasz poradnik dotyczący rozsądnego korzystania z karty kredytowej; tym bardziej, jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z tego typu produktem.

Być może jednak nie korzystałeś dotąd z oferty Banku Millennium, a mimo to chciałbyś wziąć udział w akcji. W tym przypadku musisz najpierw założyć konto osobiste, a dopiero potem zawnioskować o kartę. Jeśli uczynisz to do 28 stycznia 2020 r., znacznie podwyższysz swoją pulę nagród. Aktualnie bowiem rachunek dla klientów indywidualnych objęty jest promocją, w której możesz zarobić kolejne 200 zł!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nowy rok z kartą kredytową Millennium"

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej