200 zł na zakupy w IKEA z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

200 zł na zakupy w IKEA z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Trzeba przyznać, że BGŻ BNP Paribas coraz aktywniej promuje swoje karty kredytowe. Zaledwie kilka dni po zakończeniu ostatniej akcji udostępnił nową ofertę specjalną, w której za wyrobienie i aktywne korzystanie z kredytówki  możesz zdobyć 200 zł w formie bonu do sklepów IKEA. Uwaga: pula nagród jest ograniczona!

Kumulacja korzyści

Jak już wspomnieliśmy, premią w promocji jest 200 zł do wykorzystania w sklepach IKEA (stacjonarnych lub on-line). To jednak nie koniec - dodatkowo będziesz mógł też skorzystać z programu lojalnościowego „mamBonus” i otrzymać 5000 punktów na start (punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe u partnerów programu). Jeśli zaś zdecydujesz się na udział w równoległej akcji, masz szansę na zdobycie 2 kodów o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w Biedronce i na Allegro za płatności Google Pay/Apple Pay. Słowem, umiejętnie łącząc trzy oferty specjalne, możesz zarobić ponad 300 zł!

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

Tradycyjnie zacznijmy od formalnych wymogów, które muszą spełnić uczestnicy promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową”. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o plastik nie były posiadaczami karty kredytowej BGŻ BNP Paribas. Weź pod uwagę, że aby móc wnioskować o kredytówkę, będziesz musiał też spełnić określone kryteria dochodowe.

Zgłoszenie do promocji jest możliwe do 18 listopada 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Niestety, organizator przygotował jedynie 4 000 bonów zakupowych – jeśli ich pula zostanie wyczerpana przed czasem, bank poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem tej strony.

Ważne! O przyznaniu nagrody premiowej decyduje data transakcji kartą!

Jak otrzymać 200 zł na zakupy w IKEI?

Jak w każdej specjalnej akcji, aby mieć prawo do premii, należy spełnić określone przez organizatora warunki. Aby więc otrzymać 200 zł od BGŻ BNP Paribas, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 11 listopada 2018 r. wypełnij formularz na , podając w nim swoje imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail. Pamiętaj, aby zaznaczyć pod formularzem wszystkie wymagane zgody (do „odhaczenia” masz 5 okienek). Po wypełnieniu wniosku poczekaj cierpliwie na kontakt ze strony banku.
 2. Podpisz z BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową MasterCard Standard lub MasterCard Gold (i – jeśli nie chcesz stracić premii - nie rozwiązuj jej do końca promocji, tzn. do dnia przekazania nagrody).
 3. W okresie 2 miesięcy liczonych od dnia podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Ważne! Bank uznaje zarówno transakcje dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet. Zaliczone zostaną również zlecenia przelewu środków z rachunku karty, natomiast transakcje zwrócone lub sporne, a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz wykonane kartami dodatkowymi nie będą przez bank honorowane.

Przekazanie nagrody

Najpóźniej do 20 lutego 2018 r. bank wyśle do Ciebie list polecony z kartą zakupową o wartości 200 zł pod adres wskazany przy zawarciu umowy. Zgodnie z regulaminem karty nie można wymienić na gotówkę lub na inną nagrodę. Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Ze szczegółowymi zasadami korzystania z vouchera zapoznasz się tutaj, natomiast dokładny regulamin akcji znajdziesz na tej stronie.

Zgarnij 5 000 punktów na start, zarejestruj się w programie i odbierz nagrodę

Jeśli jednak chcesz dodatkowo zdobyć 5 000 puntów w ramach programu mamBonus, a następnie wymienić je na wybraną nagrodę rzeczową, powinieneś wykazać się ciut większą aktywnością. Oznacza to, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy musisz przeprowadzić cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda. Następnie, aby odebrać przysługujące Ci punkty, musisz zarejestrować się na stronie programu. Punkty otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej z wymaganych transakcji.

Zarówno punkty, jak i otrzymane dzięki nim nagrody, nie podlegają wymianie na gotówkę. Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Ze szczegółami oferty z punktami na start zapoznasz się w osobnym regulaminie.

50 zł do Biedronki i 50 zł na Allegro za mobilne płatności zbliżeniowe

Mało tego – jako posiadacz karty kredytowej będziesz mógł skorzystać z jeszcze jednej okazji i zarobić dodatkowe 100 zł w formie bonów zakupowych na Allegro i do Biedronki. Wystarczy, że po wyrobieniu swojej kredytówki zarejestrujesz się na stronie kolejnej promocji, aktywujesz aplikację umożliwiającą dokonywanie mobilnych płatności zbliżeniowych (Google Pay lub Apple Pay), a następnie wykonasz 11 płatności zbliżeniowych telefonem.

Ta akcja – przynajmniej w teorii - potrwa do 31 października 2018 r., jednak również może skończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował tylko 3 000 nagród. Szczegóły tej oferty opisaliśmy tutaj.

Karty kredytowe w BGŻ BNP Paribas – garść informacji

Karty kredytowe MasterCard Standard i Gold, objęte promocją, charakteryzuje okres bezodsetkowy trwający 56 dni. Istotna różnica dotyczy opłaty rocznej. W przypadku karty Standard wynosi ona 72 zł, a Gold – 150 zł.

Na szczęście opłaty tej możesz uniknąć dzięki... kolejnej akcji promocyjnej. Wystarczy, że podpiszesz umowę o kartę w oddziale banku lub placówce partnerskiej, a następnie w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wydasz przy pomocy karty 500 zł (Standard) lub 1000 zł (Gold), aby bank zrezygnował z pobrania prowizji. W efekcie w pierwszym roku obowiązywania umowy o kartę będziesz mógł z niej korzystać całkowicie za darmo! Niestety, ta oferta wygasa 30 września 2018 r., tak więc aby z niej skorzystać, musisz działać błyskawicznie. Regulamin sprzedaży premiowej „Z kartą warto - oddział banku” znajdziesz tutaj.

Pamiętaj też, że niewłaściwe użycie karty kredytowej może przyczynić się do znacznych strat finansowych. O tym, na co zwracać uwagę przy korzystaniu z kredytówki, piszemy w tym poradniku.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja BGŻ BNP Paribas stanowi ciekawą ofertę dla osób, które regularnie korzystają z karty kredytowej. Za wyrobienie kredytówki i wykazanie się dość sporą aktywnością bank oferuje 200 zł premii w formie bonów do IKEI. Dodatkowo uczestnicy akcji mogą wziąć udział w dwóch innych promocjach i podwyższyć swój stan posiadania do ponad 300 zł.

Reasumując - jeśli często i chętnie płacisz plastikiem, a płatności na ponad 2 000 zł nie są dla Ciebie żadnym problemem – promocja BGŻ BNP Paribas może przypaść Ci do gustu. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest ograniczona, tak więc jeśli zamierzasz skorzystać z tej propozycji – radzimy, abyś uczynił to jak najprędzej.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.