200 zł na zakupy w IKEA z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się 18 listopada 2018 r. Obecnie możesz skorzystać z innej akcji i zyskać nawet 400 zł do wydania na Allegro.

200 zł na zakupy w IKEA z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Trzeba przyznać, że BGŻ BNP Paribas coraz aktywniej promuje swoje karty kredytowe. Zaledwie kilka dni po zakończeniu ostatniej akcji udostępnił nową ofertę specjalną, w której za wyrobienie i aktywne korzystanie z kredytówki  możesz zdobyć 200 zł w formie bonu do sklepów IKEA. Uwaga: pula nagród jest ograniczona!

200 zł + punkty

Jak już wspomnieliśmy, premią w promocji jest 200 zł do wykorzystania w sklepach IKEA (stacjonarnych lub on-line). To jednak nie koniec - dodatkowo będziesz mógł też skorzystać z programu lojalnościowego „mamBonus” i otrzymać 5000 punktów na start (punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe u partnerów programu).

12-miesięczny okres karencji

Tradycyjnie zacznijmy od formalnych wymogów, które muszą spełnić uczestnicy promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową”. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o plastik nie były posiadaczami karty kredytowej BGŻ BNP Paribas. Weź pod uwagę, że aby móc wnioskować o kredytówkę, będziesz musiał też spełnić określone kryteria dochodowe.

Zgłoszenie do promocji jest możliwe do 18 listopada 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród. Organizator przygotował 4 000 bonów zakupowych – jeśli ich pula zostanie wyczerpana przed czasem, bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Jak otrzymać 200 zł na zakupy w IKEI?

Jak w każdej specjalnej akcji, aby mieć prawo do premii, należy spełnić określone przez organizatora warunki. Aby więc otrzymać 200 zł od BGŻ BNP Paribas, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 18 listopada 2018 r. wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji, podając w nim swoje imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail. Pamiętaj, aby zaznaczyć pod formularzem wszystkie wymagane zgody (do „odhaczenia” masz 5 okienek). Po wypełnieniu wniosku poczekaj cierpliwie na kontakt ze strony banku. Podczas rozmowy, konsultant wypełni z Tobą wniosek o kartę kredytową.
 2. Podpisz z BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową MasterCard Standard lub MasterCard Gold (i – jeśli nie chcesz stracić premii - nie rozwiązuj jej do końca promocji, tzn. do dnia przekazania nagrody). Musisz to zrobić w oddziale banku, ale możesz wybrać ten, do którego jest Ci najwygodniej dotrzeć.
  Po podpisaniu umowy bank wyśle do Ciebie kartę kredytową.
 3. W okresie 2 miesięcy liczonych od dnia podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Ważne! Bank uznaje transakcje dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet. Zaliczone zostaną również zlecenia przelewu środków z rachunku karty. Natomiast transakcje zwrócone lub sporne, a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz wykonane kartami dodatkowymi nie będą przez bank honorowane.

Przekazanie nagrody

Najpóźniej do 20 lutego 2018 r. bank wyśle do Ciebie list polecony z kartą zakupową o wartości 200 zł pod adres wskazany przy zawarciu umowy. Zgodnie z regulaminem karty nie można wymienić na gotówkę lub na inną nagrodę. Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Ze szczegółowymi zasadami korzystania z vouchera zapoznasz się tutaj, natomiast dokładny regulamin akcji znajdziesz na tej stronie.

Zgarnij 5 000 punktów na start w programie mamBonus

Jeśli jednak chcesz dodatkowo zdobyć 5 000 puntów w ramach programu mamBonus, a następnie wymienić je na wybraną nagrodę rzeczową, powinieneś wykazać się dodatkową aktywnością. Oznacza to, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy musisz przeprowadzić cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda. Następnie, aby odebrać przysługujące Ci punkty, musisz zarejestrować się na stronie programu. Punkty otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej z wymaganych transakcji.

Zarówno punkty, jak i otrzymane dzięki nim nagrody, nie podlegają wymianie na gotówkę. Wartość wszystkich nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Ze szczegółami oferty z punktami na start zapoznasz się w osobnym regulaminie.

Karty kredytowe w BGŻ BNP Paribas

Karty kredytowe MasterCard Standard i Gold, objęte promocją, charakteryzuje okres bezodsetkowy trwający 56 dni. Istotna różnica dotyczy opłaty rocznej. W przypadku karty Standard wynosi ona 72 zł, a Gold – 150 zł.

Na szczęście opłaty tej możesz uniknąć dzięki... kolejnej akcji promocyjnej! Wystarczy, że po złożeniu , podpiszesz umowę o kartę w oddziale banku lub placówce partnerskiej, a następnie w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wydasz przy pomocy karty 500 zł (Standard) lub 1000 zł (Gold), aby bank zrezygnował z pobrania prowizji. W efekcie w pierwszym roku obowiązywania umowy o kartę będziesz mógł z niej korzystać całkowicie za darmo! Ta oferta obowiązuje do końca stycznia 2019 r.

Pamiętaj też, że niewłaściwe użycie karty kredytowej może przyczynić się do znacznych strat finansowych. O tym, na co zwracać uwagę przy korzystaniu z kredytówki, piszemy w tym poradniku.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja BGŻ BNP Paribas stanowi ciekawą ofertę dla osób, które regularnie korzystają z karty kredytowej. Za wyrobienie kredytówki i wykazanie się dość sporą aktywnością bank oferuje 200 zł premii w formie bonów do IKEI.

Reasumując - jeśli często i chętnie płacisz plastikiem, a płatności na ponad 2 000 zł nie są dla Ciebie żadnym problemem – promocja BGŻ BNP Paribas może przypaść Ci do gustu. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest ograniczona, tak więc jeśli zamierzasz skorzystać z tej propozycji – radzimy, abyś uczynił to jak najprędzej.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.