Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Prezent od PKO BP: 200 zł na Empik.com z darmowym PKO Kontem dla Młodych

Prezent od PKO BP: 200 zł na Empik.com z darmowym PKO Kontem dla Młodych
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym rachunku Inteligo).

Dodajmy jednak, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym w promocji mogą wziąć udział jedynie osoby w tym przedziale wiekowym.

Spełniasz te warunki? W takim razie na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 18 października 2020 r. Uprzedzamy także, że do rozdania jest tylko 500 nagród. Na dodatek o ich przyznaniu decyduje kolejność wywiązania się z zadań w ramach tej promocji, a nie kolejność zgłoszeń. Jeśli więc zamierzasz skorzystać z okazji, to zacznij działać jak najprędzej.

Krótka instrukcja, jak zdobyć 200 zł do Empiku

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby otrzymać voucher, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 18 października 2020 r. załóż konto, wypełniając wniosek na stronie internetowej.

Pamiętaj, by wyrazić zgodę na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Możesz to zrobić przy składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych, przy zawieraniu umowy lub w serwisie internetowym iPKO.

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą.

Co istotne, umowę możesz zawrzeć na dwa różne sposoby – za pośrednictwem kuriera lub metodą na „selfie”.

Krok 3
Krok 3

Również do 18 października 2020 r. zgłoś się do udziału promocji, wypełniając formularz umieszczony na tej samej stronie. Zgłoszenia możesz dokonać zarówno przed, jak i po otwarciu konta.

Promocja PKO Konta dla Młodych. Rejestracja

Krok 4
Krok 4

Do 13 listopada 2020 r. wykonaj 3 płatności Blikiem oraz 3 transakcje bezgotówkowe kartą (w tym płatność zbliżeniową) na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Bonus w postaci karty podarunkowej na empik.com otrzymasz najpóźniej 30 listopada 2020 r.

O tym, czy przysługuje Ci prawo do premii, dowiesz się z wiadomości przesłanej w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO, a nagrodę odbierzesz po zalogowaniu się do niej.

Kilka ważnych informacji

Musisz wiedzieć o 4 ważnych rzeczach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć Konta dla Młodych lub przekształcić go w inne.

Po drugie – bank definiuje „transakcje bezgotówkowe kartą” jako każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty (w terminalach płatniczych POS, w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem) lub Blikiem.

Po trzecie, jeśli chcesz otworzyć konto za pomocą metody na „selfie”, musisz najpierw pobrać aplikację IKO ze strony banku.

Po czwarte – na wykorzystanie elektronicznego kodu na empik.com masz czas do 31 marca 2021 r.

Konto dla Młodych – co warto o nim wiedzieć

Propozycja rachunku osobistego dla studentów od PKO BP ma wiele plusów. Prowadzenie konta jest darmowe, a opłaty za kartę można łatwo uniknąć. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (również z użyciem kodu Blik) i za granicą. Ogromnym atutem rachunku jest aplikacja IKO, zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku.

Łatwe 200 zł do zdobycia

Musimy przyznać, że premia 200 zł – w porównaniu do innych ofert typu „bonus za otwarcie konta” – prezentuje się nader interesująco. Co istotne - otrzymanie tej nagrody nie wiąże się wcale z koniecznością spełnienia skomplikowanych warunków. Wystarczy, że wykonasz w sumie 6 płatności na dowolne kwoty, a 200 zł trafi do Twojej kieszeni.

Pamiętaj jednak, że o przyznaniu bonusów nie decyduje kolejność zgłoszeń, a kolejność wypełnienia warunków promocji. W praktyce oznacza to, że nawet jeśli szybko zawnioskujesz o Konto dla Młodych, a będziesz zwlekał z wykonaniem transakcji kartą lub Blikiem, to inni uczestnicy akcji mogą Cię wyprzedzić. Wniosek? W przypadku tej promocji liczy się szybka decyzja i równie szybkie działanie, ponieważ nagroda może Ci przejść koło nosa.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Dla Młodych" – edycja 2

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.