200 zł na zakupy na Allegro za Konto Jakie Chcę w BZ WBK. Tylko 300 rachunków w promocji!

Promocja została zakończona w dniu 15.01.2018 r. z powodu wyczerpania puli promocyjnych rachunków.

200 zł na zakupy na Allegro za Konto Jakie Chcę w BZ WBK. Tylko 300 rachunków w promocji! Źródło obrazka: strona promocji BZ WBK

BZ WBK najwyraźniej postanowił pójść za ciosem i kilkanaście dni po zakończeniu akcji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” uruchomił kolejną promocję. Tym razem na uczestników czekają dwa bony zakupowe na Allegro o łącznej wartości 200 zł. Aby je zdobyć, należy spełnić banalnie proste warunki, jednak szansę na zdobycie obu voucherów ma zaledwie 300 najszybszych osób!

Kto szybszy, ten lepszy!

Warto przypomnieć, że poprzednia akcja promocyjna tego rachunku zakończyła się po 6 godzinach od jej uruchomienia, a pula 1000 promocyjnych wniosków rozeszła się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Tym razem bank przygotował jeszcze mniejszą liczbę nagród, ponieważ bonusów jest zaledwie... 300. Jeżeli więc zamierzacie skorzystać z promocyjnych profitów i zdobyć dwa stuzłotowe bony do wykorzystania na Allegro, tym razem powinniście działać naprawdę błyskawicznie!

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która nie posiadała konta osobistego w BZ WBK w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek. Tak więc obecni klienci banku, którzy już dysponują Kontem Jakie Chcę i w ramach promocji chcieliby założyć kolejny rachunek, tym razem nie będą mogli skorzystać z najnowszej okazji.

Jak zdobyć 200 zł w formie bonów na Allegro?

Jak już wspomnieliśmy, warunki umożliwiające zdobycie nagrody są więcej niż proste. Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł, musimy wykonać następujące czynności:

 1. Wypełnić wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz dostępem do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 zamieszczony na tej stronie. Zgłoszenie udziału wymaga podania danych osobowych oraz wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych. Do wniosku należy dołączyć skan dowodu osobistego.
 2. Do 19 stycznia 2018 r. zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku przy wykorzystaniu jednej z trzech metod:
  • za pośrednictwem kuriera,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą banku,
  • za pomocą przelewu autoryzacyjnego z konta w innym banku.
 3. Aktywować konto najpóźniej do 26 stycznia 2018 r. (potwierdzeniem aktywacji będzie SMS lub e-mail od banku).
 4. Do 10 lutego 2018 r. zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości minimum 500 zł, wykonać transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 150 zł oraz przynajmniej raz zalogować się do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile. Bank będzie brał pod uwagę zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i transakcje przeprowadzane w Internecie.

200 zł premii tylko dla najszybszych!

Dwa vouchery o łącznej wartości 200 zł trafią tylko do tych osób, które do 19 stycznia podpiszą umowę o rachunek. Mamy na to zatem jedynie 4 dni. Z tego powodu sugerujemy zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku za pomocą przelewu autoryzacyjnego z konta w innym banku bądź też za pomocą wideoweryfikacji.

Pamiętajmy, jednak, że:

 • bank będzie honorował przelewy weryfikacyjne pochodzące ze zweryfikowanych kont;

 • jeśli zdecydujemy się na otwarcie konta za pośrednictwem wideoweryfikacji, będziemy musieli spełnić następujące wymagania sprzętowe: posiadać urządzenie wyposażone w kamerę z dostępem do Internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer.

Kiedy i w jaki sposób otrzymamy nagrodę?

Nagrody zostaną przekazane uczestnikom promocji w formie wiadomości e-mail (przesłanej na adres podany podczas rejestracji) najpóźniej do 28 lutego 2018 r. Vouchery zwolnione są z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Z regulaminem promocji możesz się zapoznać tutaj.

Bezpłatne Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez BZ WBK. Jest on dostępny w dwóch wariantach – dla osób do 26 roku życia oraz starszych. W obu opcjach prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a jego posiadacze mogą skorzystać z wielu ciekawych rozwiązań.

Jednym z nich jest samodzielne określenie, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty (do wyboru są aż trzy możliwości). Z kolei dla osób często podróżujących za granicę bank przygotował kartę World Mastercard, która zapewnia darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji.

Rachunek przyniesie także wymierne korzyści osobom młodym, które dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł premii za dobre wyniki w nauce. Oprócz tego posiadacze konta mogą zyskać 300 zł rocznie z tytułu opłaconych faktur za prąd, gaz czy Internet.

Pełną analizę Konta Jakie Chcę zamieściliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

Spełnienie warunków obowiązujących w najnowszej promocji nie powinno sprawić nikomu najmniejszych problemów. Aby otrzymać 200 zł w formie dwóch bonów na Allegro, wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, a następnie zasilić je kwotą 500 zł i wykonać transakcje kartą lub Blikiem na łączną kwotę 150 zł.

Proste wymagania (i całkiem wysoka nagroda) z pewnością wpłyną na duże zainteresowanie akcją. Pamiętajmy jednak, że pula nagród jest ograniczona, a szansę na zdobycie voucherów będzie miało zaledwie 300 uczestników. Jeżeli więc nie chcemy przegapić tak dobrej okazji – nie zwlekajmy zbyt długo z decyzją o otwarciu konta.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.