Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w bonie na Allegro, roczny abonament Allegro Smart bez opłat i 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millennium

200 zł w bonie na Allegro, roczny abonament Allegro Smart bez opłat i 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Zasady trwającej do 21 grudnia 2020 r. akcji pod hasłem "200 zł na Allegro z dostawą gratis" zorganizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje kartą lub Blikiem. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu. Jako "normę" można też potraktować limit rachunków, które mogą być otwarte w ramach promocji. Tym razem jest ich 10 000.

Atrakcyjny zestaw nagród

Na początek uporządkujmy sprawę nagród. Do zdobycia jest:

 • 200 zł na Allegro wypłacone w ratach - 50 zł + 150 zł;
 • roczny abonament Allegro Smart. Dzięki tej usłudze korzystasz z darmowej dostawy do paczkomatów, punktów odbioru oraz darmowego kuriera, a także bezpłatnie odsyłasz nietrafione zakupy;
 • 20 zł na konto cashback goodie w aplikacji Goodie.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 23 listopada 2020 r., nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

I na koniec, jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany numer PESEL. Co ciekawe, nie możesz zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Założenie konta przez fotoweryfikację

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, czytaj. Teraz przedstawimy Ci, jak otworzyć rachunek, korzystając z fotoweryfikacji, a nieco później warunki, jakie musisz spełnić, by zdobyć nagrody.

Decydując się na udział w tej akcji, możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę otwarcia konta, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub – co obecnie wydaje się znacznie wygodniejsze – fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania kilku zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Kliknij, aby powiększyć

Jak zdobyć wszystkie bonusy?

Najwyższy czas, by przejść do prezentacji warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 21 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji i podpisz umowę o te produkty.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 14 dni od otwarcia rachunku na numer telefonu podany we wniosku otrzymasz:

 • pierwszą kartę podarunkową na Allegro o wartości 50 zł. Będzie ona ważna min. 6 miesięcy od daty jej przekazania;
 • kod do aktywacji usługi Allegro Smart na okres 12 miesięcy. Musisz ją uruchomić do 30 czerwca 2021 r.
Nagroda
Nagroda

Do 31 stycznia 2021 r., także na numer telefonu wpisany we wniosku o rachunek, otrzymasz SMS z kodem do odbioru 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie. Kod będzie ważny 14 dni od jego przekazania. Po jego aktywacji Twoje konto cashback goodie powiększy się o 20 zł. Pieniądze będziesz mógł wypłacić na dowolny rachunek bankowy, gdy zgromadzisz min. 21 zł.

Krok 2
Krok 2

W styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r.:

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Krok 3
Krok 3

Do 30 kwietnia 2021 r.

 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
 • wykonaj choć jedną płatność zbliżeniową telefonem;
 • jeśli otworzyłeś rachunek "na selfie", odwiedź placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.
Nagroda
Nagroda

Do 31 maja 2021 r. na podany we wniosku o rachunek numer telefonu otrzymasz sms z e-kodem z drugą kartą podarunkową na Allegro, tym razem o wartości 150 zł.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty, ale przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie uwzględni wydatków na gry hazardowe oraz transakcji zwróconych przed wydaniem drugiej z kart podarunkowych.

Bank zastrzegł sobie w regulaminie prawo do wypłaty premii pieniężnej w zamian za karty podarunkowe na Allegro. Gdyby do tego doszło, to pieniądze zostaną przekazane na nowo otwarte konto w terminach podanych wyżej.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy przed jej przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Warto byś też wiedział, że przechodząc do zakupów na Allegro z aplikacji goodie, otrzymasz zwrot 3% wydanej kwoty.

Na koniec dobra wiadomość – premia pieniężna zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Dodatkowe bonusy

Premia za założenie konta, to jeszcze nie koniec bonusów, jakie możesz zgarnąć, będąc klientem Banku Millennium.

Propozycje także dla przedsiębiorców

Dla pełnego obrazu korzyści, jakie możesz odnieść ze współpracy z Bankiem Millennium, dodajmy jeszcze informacje o promocjach dla przedsiębiorców.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360°, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą. W ten sposób zgarniesz 220 zł. Co prawda nie w gotówce, lecz 200 zł w postaci kart podarunkowych na Allegro i 20 zł na konto goodie cashback, ale możliwości skorzystania z tych nagród są tak szerokie, że na pewno każdy będzie zadowolony. Zwłaszcza, że otrzymasz także roczny abonament Allegro Smart.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów w innych akcjach specjalnych – czego chcieć więcej? Zdecydowanie powinieneś rozważyć udział w tej akcji.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "200 zł na Allegro z dostawą gratis"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.