Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 200 zł w bonie na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Ponownie 200 zł w bonie na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – lato 2020” potrwa do 30 września 2020 r. i do tego dnia możesz złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity. Do zdobycia w akcji jest voucher na 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Aby jednak go otrzymać, będziesz musiał dość aktywnie korzystać z nowej kredytówki.

200 zł do Allegro tylko dla nowych klientów

W promocjach zwykle bywa tak, że są skierowane do nowych klientów banku. Tak jest i w tym przypadku - aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz być osobą pełnoletnią z miesięcznym dochodem netto nie niższym niż 1200 zł, a w obecnym miejscu zatrudnienia powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy. Jeśli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą, to bank będzie wymagał od Ciebie dochodów min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata. Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też inne ograniczenie. Z oferty nie skorzystają osoby, które posiadały w tym banku główną kartę kredytową po 1 stycznia 2018 r. oraz nierezydenci. Ostatnie wyłączenie dotyczy obywateli i rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Naprawdę proste warunki

Pora przedstawić harmonogram działań:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku i zawrzyj umowę.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (wykaz dokumentów znajdziesz w regulaminie).

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 4
Krok 4

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania premii zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Voucher 200 zł na Allegro zostanie przekazany (również w systemie bankowości internetowej) w terminie 60 dni od momentu otrzymania wspomnianej wiadomości.

Posłużmy się przykładem.Jeśli podpiszesz umowę w lipcu 2020 r., to do końca sierpnia 2020 r. będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku. Z kolei czas na wydanie 1500 zł „kredytówką” upłynie z końcem października 2020 r.

Dodatkowe informacje

Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych, do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja "kredytówka" będzie miała nadany kod PIN, nie będzie zablokowana ani zastrzeżona.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy od momentu jego przekazania. Chcąc go zrealizować, należy wpisać jego numer w polu „masz kod rabatowy” w serwisie Allegro. Ze środków można skorzystać tylko jednorazowo, więc dobrze przemyśl swój zakup! Pamiętaj też o tym, że bonusowe 200 zł nie pokryje kosztów dostawy i innych opłat dodatkowych, a jedynie samą wartość zamówionego towaru.

Karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta kredytowa Citi Simplicity do niedawna wyróżniała się brakiem opłat za korzystanie, jednak obecnie kosztuje 12 zł miesięcznie. Opłaty unikniesz, dokonując w danym cyklu rozliczeniowym transakcji na min. 1000 zł. Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z karty, warto ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie). Pozostałe parametry karty znajdziesz poniżej:

Sprawdź naszą analizę Citi Simplicity, w której znajdziesz też inne aktualne promocje związane z tą kartą. Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o "kredytówkę", gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty. Obecnie możesz wziąć udział w trwającej do 31 grudnia 2020 r. loterii i przy odrobinie szczęścia wygrać jedną z atrakcyjnych nagród (np. sprzęt AGD, rower elektryczny, a nawet samochód).

Połącz dwie akcje i zwiększ liczbę bonusów

Citibank przyzwyczaił nas do regularnych akcji promocyjnych związanych ze swoją sztandarową kartą kredytową. Nie da się jednak ukryć, że kolejne oferty specjalne pozostawiają w nas pewien niedosyt. Oczywiście, 200 zł na Allegro jest całkiem sympatycznym bonusem, jednak podniesienie limitu wymaganych transakcji (z 1000 na 1500 zł) trudno ocenić jako ruch w dobrym kierunku.

Jeśli jednak zdecydujesz się na udział w najnowszej promocji, radzimy, byś połączył ją z udziałem w loterii. Wykonując 30 transakcji na kwotę min. 50 zł, otrzymasz 30 losów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną. Przy okazji spełnisz warunek umożliwiający zdobycie vouchera na Allegro i w ten sposób upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – lato 2020”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.