Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kolejny raz 250 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 50 zł za eKonto Junior. POnadto 7,1% na eKoncie Oszczędnościowym

Kolejny raz 250 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 50 zł za eKonto Junior. POnadto 7,1% na eKoncie Oszczędnościowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Uczestnicy promocji

Niestety karencja w mBanku nie jest przyjazna nowym klientom. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Na skorzystanie z oferty „mKonto Intensive plus premia – edycja V” masz czas do 3 października 2022 r.

Warunki zdobycia 250 zł

Podstawową nagrodą w tej promocji jest 200 zł w gotówce za aktywne korzystanie z ROR. Ponadto czeka 50 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód lub metodą na selfie. Aby zdobyć całą premię, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 3 października 2022 r. złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive na stronie promocji.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć oświadczenie o przystąpieniu do akcji.

Możesz zdobyć dodatkowy bonus: 50 zł w gotówce, pod warunkiem, że otworzysz konto przez e-dowód lub "na selfie". Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 50 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

Krok 2
Krok 2

Również do 3 października 2022 r. zawrzyj z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku.

Krok 3
Krok 3

100 zł za szybki wpływ i transakcje otrzymasz, jeśli:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta zapewnisz jednorazowy wpływ na mKonto Intensive min. 1000 zł,
  • w miesiącu otwarcia rachunku i/lub kolejnym wykonasz min. 10 transakcji kartą lub Blikiem.
Informacja
Informacja

Przed wypłatą premii 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód bank zweryfikuje, czy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonałeś przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Jest to warunek niezbędny, ale zaznaczamy, że może to być transakcja wykonana w ramach spełniania warunku z Kroku 2 (premia za szybki wpływ i transakcje).

Nagroda
Nagroda

100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz 50 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód lub metodą na selfie wpłynie na Twoje mKonto Intensive do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek.

Krok 4
Krok 4

W każdym z dwóch kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta:

  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł na konto,
  • wykonaj kartą i/lub Blikiem min. 10 transakcji.

Za każdy z tych miesięcy otrzymasz 50 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Drugą i trzecią premię otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Aby lepiej zrozumieć daty zawarte w harmonogramie, posłużmy się przykładem.

Jeśli otworzyłeś mKonto Intensive 17 maja 2022 r., to szybki wpływ powinieneś zapewnić do 24 maja, a 10 transakcji kartą wykonać w maju i/lub czerwcu 2022 r. 100 zł za aktywność + 50 zł za wybór metody otwarcia konta otrzymasz do końca lipca 2022 r. Kolejne dwie premie po 50 zł zostaną Ci przyznane, jeśli w lipcu i sierpniu 2022 r. zapewnisz wpływ na konto i wykonasz płatności "plastikiem". Nagrody trafią na Twoje konto odpowiednio w sierpniu i wrześniu 2022 r.

Dobra informacja jest taka, że premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania jednej z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o kolejną. Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

+ 50 zł za otwarcie eKonta Junior

Możesz też zgarnąć kolejne 50 zł za założenie rachunku eKonto Junior dziecku do 13. roku życia. Musisz to jednak zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive. Także w tym przypadku premia zasili Twój rachunek w kolejnym miesiącu.

Karta wielowalutowa przez 6 miesięcy za darmo

W obecnej edycji tej promocji możesz otrzymać kartę wielowalutową Visa Świat Intensive bez opłaty za obsługę przez 6 miesięcy. Warunkiem jest złożenie wniosku o "plastik" razem z wnioskiem o mKonto Intensive. Dodajmy, że karta Visa Świat Intensive rozliczana jest po kursie organizacji płatniczej bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

Kilka szczegółów

W promocji bierze udział mKonto Intensive założone jako rachunek indywidualny.

Wpływ na konto nie może pochodzić z innego Twojego rachunku w mBanku. Dozwolone są wpłaty we wpłatomatach i oddziałach banku.

Płatność kartą to zarówno transakcja kartą, jak i telefonem oraz Blikiem (w tym Blikiem zbliżeniowym), nie może jednak zostać anulowana do 15. dnia kolejnego miesiąca.

Podczas trwania akcji nie możesz zmienić mKonta Intensive na inny rachunek ani dodać do konta współwłaściciela, inaczej bank wykluczy Cię z promocji.

Premia, którą zdobędziesz, nie podlega opodatkowaniu, będzie w całości do Twojej dyspozycji.

mKonto Intensive w mBanku

mKonto Intensive to rachunek z grupy premium. Wiążą się z tym wyższe opłaty, ale i przywileje.

Więcej informacji o tym rachunku znajdziesz w analizie mKonta Intensive.

Oferta oszczędnościowa

Wpłacając nowe środki na eKonto Oszczędnościowe Twoje oszczędności do 500 tys. zł przez 3 miesiące będą pracowały na 7,1% w skali roku.

Program poleceń

Wspomnijmy jeszcze o programie poleceń, w którym za każdą skuteczną rekomendację możesz otrzymać atrakcyjny bonus:

Kontynuacja sprawdzonej oferty

Warunki promocji nie są skomplikowane. Pewnym kłopotem może być tylko konieczność liczenia transakcji, by wykonać ich w miesiącu przynajmniej 10. Nie byłoby źle, gdyby przy tak dużej liczbie wymaganych płatności premia była nieco wyższa 😀

Jeśli nie stronisz od nowinek technologicznych i chcesz założyć konto np. przez e-dowód, możesz zyskać 50 zł gotówką, a za aktywność na koncie kolejne 200 zł, zatem 250 zł jest jak najbardziej w Twoim zasięgu.

Musisz jednak mieć świadomość, że spełnienie wymagań promocji nie pozwoli Ci na bezpłatne prowadzenie mKonta Intensive - do tego potrzebny jest wyższy wpływ lub odpowiednie saldo oszczędności w mBanku. Dlatego musisz sam zdecydować, czy udział w tej akcji jest dla Ciebie opłacalny. Jeśli tak – nie trać czasu i zacznij działać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „mKonto Intensive plus premia- edycja V”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.