Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kolejny raz 200 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 50 zł za eKonto Junior

Kolejny raz 200 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 50 zł za eKonto Junior
Źródło: najlepszekonto.pl

Uczestnicy promocji

Niestety karencja w mBanku wciąż nie jest przyjazna nowym klientom. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2018 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Na skorzystanie z oferty „mKonto Intensive plus premia – edycja II” masz czas do 31 października 2021 r.

Warunki zdobycia bonusów

Podstawową nagrodą w tej promocji jest 200 zł w gotówce wypłacane w częściach po 50 zł. Aby zdobyć całą premię, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive na stronie promocji.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć oświadczenie o przystąpieniu do akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 października 2021 r. zawrzyj z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku.

Jeśli chcesz ubiegać się o dodatkowe 50 zł, otwórz konto metodą "na selfie" lub przez e-dowód (z poziomu powyższego linka).

Krok 3
Krok 3

Premię za szybki wpływ i transakcje – 50 zł – otrzymasz, jeśli:

  • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnisz jednorazowy wpływ na mKonto Intensive min. 1000 zł,
  • w miesiącu otwarcia rachunku i/lub kolejnym wykonasz min. 8 transakcji kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Pierwsze 50 zł wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania.

Krok 4
Krok 4

W każdym z 3 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta:

  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł na konto,
  • wykonaj kartą i/lub Blikiem min. 8 transakcji.

Za każdy z tych miesięcy otrzymasz 50 zł premii.

Nagroda
Nagroda

2, 3 i 4 premię otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Aby lepiej zrozumieć daty zawarte w harmonogramie, posłużmy się przykładem.

Jeśli otworzyłeś mKonto Intensive 4 sierpnia 2021 r., to szybki wpływ powinieneś zapewnić do 11 sierpnia, a 8 transakcji kartą wykonać w sierpniu i/lub wrześniu. Pierwsze 50 zł otrzymasz do końca października. Kolejne trzy premie zostaną Ci przyznane, jeśli w październiku, listopadzie i grudniu zapewnisz wpływ na konto i wykonasz płatności "plastikiem". Nagrody trafią na Twoje konto odpowiednio w listopadzie i grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 r.

Dobra informacja jest taka, że premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe. Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Bonus za otwarcie konta przez e-dowód lub metodą na selfie

Jeśli zdecydujesz się otworzyć konto metodą "na selfie" lub przez e-dowód, możesz otrzymać dodatkowe 50 zł pod warunkiem wykonania jednej transakcji kartą/Blikiem w miesiącu otwarcia konta lub w następnym. Bonus trafi na Twoje konto w kolejnym miesiącu.

Natomiast jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 50 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

+ 50 zł za otwarcie eKonta Junior

Możesz też zgarnąć kolejne 50 zł za założenie rachunku eKonto Junior dziecku do 13. roku życia. Musisz to jednak zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive. Także w tym przypadku premia zasili Twój rachunek w kolejnym miesiącu.

Kilka szczegółów

W promocji bierze udział mKonto Intensive założone jako rachunek indywidualny.

Wpływ na konto nie może pochodzić z innego Twojego rachunku w mBanku. Dozwolone są wpłaty we wpłatomatach i oddziałach banku.

Płatność kartą to zarówno transakcja kartą, jak i telefonem oraz Blikiem, nie może jednak zostać anulowana do 15. dnia kolejnego miesiąca.

Podczas trwania akcji nie możesz zmienić mKonta Intensive na inny rachunek ani dodać do konta współwłaściciela, inaczej bank wykluczy Cię z promocji.

Premia, którą zdobędziesz, nie podlega opodatkowaniu, będzie w całości do Twojej dyspozycji.

mKonto Intensive w mBanku

mKonto Intensive to rachunek z grupy premium. Wiążą się z tym wyższe opłaty, ale i przywileje.

Więcej informacji o tym rachunku znajdziesz w analizie mKonta Intensive.

Sam zdecyduj, czy warto

Najnowsza akcja mBanku powinna przypaść do gustu osobom, które lubią technologiczne nowinki i na co dzień chętnie używają karty. Spełnienie wymogów promocji nie jest w sumie trudne, jednak trzeba o nich przez cztery miesiące pamiętać. Aby zdobyć pełną nagrodę, musisz otworzyć rachunek przez e-dowód lub selfie, przeprowadzać min. 8 transakcji w miesiącu i zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł. Jeśli jednak nie będzie to dla Ciebie żadnym problemem, nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z najnowszej oferty. W sumie – 250 zł zawsze się przyda :-)

Musisz jednak mieć świadomość, że spełnienie wymagań promocji nie pozwoli Ci na bezpłatne prowadzenie mKonta Intensive - do tego potrzebny jest wyższy wpływ lub odpowiednie saldo oszczędności w mBanku. Dlatego musisz sam zdecydować, czy udział w tej akcji jest dla Ciebie opłacalny. Jeśli tak – nie trać czasu i zacznij działać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „mKonto Intensive plus premia- edycja II”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.