Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł do wykorzystania na stacjach BP z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas

200 zł do wykorzystania na stacjach BP z kartą kredytową w BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Promocja zakończy się 16 września 2018 r. lub w momencie wyczerpania puli 1400 nagród. Warto się pospieszyć, gdyż premia jest całkiem atrakcyjna i z pewnością zachęci do udziału sporą grupę nowych klientów – mowa o karcie paliwowej BP o wartości 200 zł, którą możesz wykorzystać nie tylko przy okazji płatności za paliwo, ale także wszystkich innych towarów zakupionych na stacjach BP.

Uczestnikiem akcji może być każda osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie posiadała karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas.

Spełniasz ten warunek uczestnictwa? Przekonaj się, w jaki sposób możesz otrzymać 200 zł na zakupy na stacjach BP.

Zgarnij 200 zł za aktywne korzystanie z karty

Oto, co powinieneś zrobić, by premia trafiła właśnie do Ciebie:

  1. Podpisz umowę o kartę kredytową MasterCard Standard lub Gold. W tym celu wejdź i zamów rozmowę z doradcą, który przedstawi Ci wszystkie szczegóły.
  2. W okresie 2 miesięcy liczonych od dnia podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł.

Bank uznaje zarówno transakcje dokonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet. Zaliczone zostaną również zlecenia przelewu środków z rachunku karty oraz - co ciekawe - wypłaty gotówki z bankomatów.

O wcześniejszym wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pośrednictwem tej strony.

Zachęcamy również do lektury regulaminu promocji.

Przekazanie premii

Jeśli spełnisz powyższe warunki, to najpóźniej 21 grudnia 2018 r. zostanie nadana przesyłka polecona z kartą paliwową pod adres wskazany przez Ciebie przy zawarciu umowy o kartę. W regulaminie zastrzeżono, że karta nie podlega wymianie na gotówkę.

Karta paliwowa jest ważna przez okres 24 miesięcy od jej aktywacji.

(Darmowe) karty kredytowe w BGŻ BNP Paribas

Karty kredytowe MasterCard Standard i Gold, których dotyczy promocja, charakteryzuje okres bezodsetkowy trwający 56 dni. Istotna różnica dotyczy opłaty rocznej. W przypadku karty Standard wynosi ona 72 zł, a Gold – 150 zł.

Na szczęście opłaty tej możesz uniknąć dzięki innej promocji. Wystarczy wydanie przy pomocy kart 500 zł (Standard) lub 1000 zł (Gold) w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Jak zapewne zauważyłeś, spełniając warunki promocji z premią 200 zł do wykorzystania na stacjach BP możesz jednocześnie zagwarantować sobie zwolnienie z opłaty rocznej. To się nazywa „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”, prawda?

Program mamBONUS

Posiadacze kart płatniczych, w tym także kredytowych, w BGŻ BNP Paribas biorą udział w programie mamBONUS, który jest czymś w rodzaju programu lojalnościowego połączonego z atrakcyjnymi zniżkami u partnerów. Karta kredytowa upoważnia do zbierania punktów, które z kolei możesz wymieniać na nagrody.

Więcej na temat programu mamBONUS przeczytasz tutaj.

Dobry powód do skorzystania z karty kredytowej

Jeśli poszukujesz korzystnej oferty karty kredytowej, dzięki której masz dodatkowo szansę na zdobycie premii, to propozycja BGŻ BNP Paribas zasługuje na Twoją uwagę. 200 zł do wykorzystania na stacjach BP za aktywne posługiwanie się „kredytówką” (transakcje na kwotę min. 2000 zł) to naprawdę niezła oferta.

Plusem tej akcji jest fakt, że bank definiuje „transakcje kartą” dość szeroko; jak i to, że spełnienie warunków promocji pozwala jednocześnie na uzyskanie zwolnienia z opłaty rocznej.

Jedyny minus to oczywiście ograniczona pula nagród (1400 kart). Wniosek? Musisz się pospieszyć. Zanim jednak skontaktujesz się z bankiem, przeczytaj nasz poradnik dotyczący rozsądnego korzystania z karty kredytowej; tym bardziej, jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z tego typu produktem.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.