Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

500 zł za eKonto osobiste w mBanku. Ruszyła 24. Money Mania!

500 zł za eKonto osobiste w mBanku. Ruszyła 24. Money Mania!
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji Money Mania 24 jest Totalmoney.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zaś współorganizatorem – mBank.

Zasady promocji nie są skomplikowane: należy otworzyć eKonto osobiste wraz z kartą debetową i w miesiącu następującym po jego uruchomieniu wykonać przynajmniej 5 operacji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Do akcji możesz przystąpić do 29 czerwca 2022 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula nagród, których organizator przygotował 2000. Sprawdźmy, do kogo jest skierowana ta oferta specjalna i co dokładnie trzeba zrobić, by zdobyć premię.

Nie ma przeszkód, by równolegle uczestniczyć w promocji przygotowanej samodzielnie przez mBank i zgarnąć nawet 300 zł dodatkowej premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które po 1 stycznia 2019 r. posiadały w mBanku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN lub rachunek oszczędnościowy o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele). Oznacza to, że jeśli zamknąłeś konto osobiste przed tym terminem albo posiadasz jakiś inny produkt mBanku (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w Money Manii.

Jak zdobyć 500 zł? Podpowiedzi krok po kroku

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 29 czerwca 2022 r. zarejestruj się na stronie Money Manii i załóż swój profil. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu i wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie przekazania danych osobowych (bez tej zgody bank i organizator nie będą mogli informować się nawzajem o spełnieniu przez Ciebie warunków akcji).

Jeżeli brałeś już udział w poprzednich edycjach Money Manii, to ponowna rejestracja nie jest potrzebna, od razu możesz przejść do następnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Również do 29 czerwca 2022 r. wyślij wniosek o eKonto osobiste udostępniony Ci w serwisie Money Manii.

Pamiętaj, aby

  • podać ten sam adres e-mail co na stronie Money Manii;
  • wyrazić zgodę na zwolnienie mBanku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym w formularzu (chodzi o poinformowanie organizatora, że spełniłeś wymagania regulaminu i zasłużyłeś na nagrodę).

Możesz zdobyć dodatkowy bonus: 50 zł w gotówce, jeśli otworzysz konto przez e-dowód.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej 15 lipca 2022 r. podpisz umowę o konto wraz z kartą debetową. Również i w tym kroku powinieneś wyrazić wymagane zgody.

Krok 4
Krok 4

Jeśli chcesz uczestniczyć w trwającej równolegle promocji przygotowanej przez mBank i otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje, musisz wykonać następujące działania:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.
Informacja
Informacja

Wypłata premii 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód uzależniona jest od tego, czy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Może to być transakcja wykonana w ramach spełniania warunku z Kroku 4 (premia za szybki wpływ i transakcje).

Krok 5
Krok 5

W ramach Money Manii:

W kolejnym pełnym miesiącu kalendarzowym następującym po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj przynajmniej 5 operacji. Do wyboru masz:

  • płatność kartą lub Blikiem;
  • przelew na konto w innym banku;
  • transakcję internetową.
Krok 6
Krok 6

W promocji własnej mBanku:

Kolejne 2 × 50 zł otrzymasz pod warunkiem, że w każdym z dwóch kolejnych miesięcy spełnisz te same warunki aktywności co wcześniej.

Inaczej mówiąc, musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

Nagroda
Nagroda

Każda z premii gotówkowych za spełnienie warunków aktywności w promocji przygotowanej przez mBank wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że premię otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia

Krok 7
Krok 7

Najpóźniej do 31 sierpnia 2022 r. uzupełnij w serwisie organizatora numer swojego eKonta osobistego. Jeśli tego nie zrobisz, nie dostaniesz bonusu w ramach Money Manii.

Informacja
Informacja

O przyznaniu premii od organizatora Money Manii zostaniesz powiadomiony w wiadomości e-mail do 20 października 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 200 zł za udział w 24. edycji Money Manii zostanie przelana na Twój nowy rachunek do 30 października 2022 r.

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnianie warunków akcji możesz rozpocząć na przestrzeni kilku tygodni. Od tego, kiedy dopełnisz formalności, czyli złożysz wniosek o eKonto osobiste i podpiszesz z mBankiem umowę, zależy, w którym miesiącu będziesz musiał wypełnić wymagania wynikające z regulaminu Money Manii i (ewentualnie) promocji przygotowanej samodzielnie przez mBank.

Data założenia eKonta osobistego Okres realizacji warunków aktywności w Money Manii Okres aktywności  w promocji własnej mBanku
do 31.05.2022 r. czerwiec 2022 r. wpływ 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta + 8 transakcji kartą lub Blikiem w maju i/lub czerwcu + wpływ na konto 1000 zł i 8 transakcji kartą lub Blikiem w lipcu i sierpniu
01-29.06.2022 r. lipiec 2022 r. wpływ 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta + 8 transakcji kartą lub Blikiem w czerwcu i/lub lipcu + wpływ na konto 1000 zł i 8 transakcji kartą lub Blikiem w sierpniu i wrześniu
01-15.07-2022 r. sierpień 2022 r.

Uwaga: regulamin promocji mBanku mówi tylko o terminie złożenia wniosku o rachunek (do 29 czerwca 2022 r.), nie precyzuje natomiast daty dopełnienia formalności. Z innych zapisów wynika, że podpisanie umowy w lipcu oznacza konieczność spełnienia zadań dokładnie w tym samym czasie, co przy zawarciu umowy w czerwcu.

Przy ocenie spełnienia warunków akcji decydujące znaczenie ma data zaksięgowania operacji na rachunku.

Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę.

Do momentu otrzymania premii nie możesz odwołać udzielonych zgód oraz zamknąć eKonta osobistego.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

+ 50 zł za eKonto Junior

Jeśli masz dziecko w wieku poniżej 13 lat, to rozważ otwarcie mu eKonta Junior, co powoli Ci zdobyć kolejne 50 zł. Podpisanie umowy musi nastąpić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

eKonto osobiste w mBanku

Propozycja mBanku może się spodobać wielu osobom, gdyż eKonto osobiste jest bezwarunkowo darmowe, a opłaty za kartę można uniknąć w prosty sposób.

200 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + 300 zł za większą aktywność

Najnowsza edycja Money Manii nie rozczarowuje, jeśli chodzi o wysokość premii i warunki stawiane przed uczestnikami. Aby otrzymać 200 zł, powinieneś wykonać tylko 5 operacji na rachunku. Na wykonanie zadania masz cały miesiąc kalendarzowy, więc z pewnością poradzisz sobie z tym bez trudu.

Od Ciebie zależy, czy poprzestaniesz na premii z Money Manii, czy też zechcesz włożyć nieco więcej wysiłku i będziesz aktywnie korzystał z rachunku w kolejnych miesiącach, by zdobyć dodatkowe 300 zł od banku.

Czas, byś przemyślał tę propozycję i podjął decyzję, który wariant wybierasz. Przypominamy, że liczba nagród jest ograniczona 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin 24. edycji Money Manii
  2. Regulamin promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja 3"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.