200 zł do wykorzystania w RTV Euro AGD za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 31 lipca 2018 r.

200 zł do wykorzystania w RTV Euro AGD za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w BZ WBK Źródło obrazka: strona promocji

W ostatnim czasie obserwujemy wzmożony ruch, jeśli chodzi o akcje promocyjne rachunków firmowych. Po ciekawych ofertach Alior Banku, PKO BP oraz mBanku kolej przyszła na promocję Banku Zachodniego WBK. Jej uczestnicy mogą zdobyć vouchery do RTV Euro AGD, których łączna wartość to aż 200 zł. Warunki ich uzyskania są więcej niż proste!

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do osób fizycznych oraz prawnych prowadzących własną działalność gospodarczą, które do tej pory nie posiadały Konta Firmowego Godnego Polecenia. Promocja obowiązuje do 31 lipca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli nagród. Liczba dostępnych nagród to 200 voucherów o wartości 50 zł oraz 200 voucherów wartych 150 zł.

Jak zdobyć 200 zł do wykorzystania w RTV Euro AGD?

Jak zaznaczyliśmy na wstępie, zdobycie nagród oferowanych przez BZ WBK stanowi bardzo łatwe zadanie, a w celu ich uzyskania należy wykonać jedynie dwa proste kroki:

 1. Do 31 lipca 2018 roku otworzyć Konto Firmowe Godne Polecenia korzystając ze strony internetowej wnioskując jednocześnie o wydanie karty płatniczej (do wyboru Visa lub Mastercard) oraz o dostęp do usług BZWBK24 Mini Firma.

  Przedsiębiorca, który spełni tylko ten jeden warunek, może liczyć na voucher o wartości 50 zł do RTV Euro AGD.
 2. Po otwarciu Konta Firmowego Godnego Polecenia należy zalogować się do systemu bankowości elektronicznej BZWBK24 Mini Firma, a następnie wykonać przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł. Warunek ten należy spełnić do 15 sierpnia 2018 roku.

Nagrody w postaci voucherów do RTV Euro AGD otrzyma po 200 osób, które jako pierwsze wywiążą się z opisanych wyżej warunków.

Przekazanie nagród

Nagrody zostaną przekazane uczestnikom promocji w formie wiadomości wysłanej na podany przez nich adres e-mail. Wysyłka nastąpi nie później niż 31 sierpnia 2018 roku.

Vouchery do RTV Euro AGD można wykorzystać do 31 lipca 2019 roku. Nagrody stanowią przychód uczestnika promocji i wpływają za wzrost podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

Z regulaminem można zapoznać się tutaj.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia to sztandarowy rachunek rozliczeniowy oferowany osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Otwarcie konta jest absolutnie darmowe, a standardowa opłata za jego prowadzenie wynosi 25 zł miesięcznie. Na pierwszy rzut oka to dużo, jednak wystarczy, że w danym miesiącu zrealizujesz dowolny przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł, a opłata nie zostanie pobrana.

Do konta możesz bezpłatnie wyrobić kartę płatniczą, a jeśli wydasz za jej pomocą min. 400 zł miesięcznie, za jej obsługę nie zapłacisz ani grosza. Sporym atutem Konta Firmowego Godnego Polecenia jest możliwość bezpłatnego otwarcia i prowadzenia jednego dowolnego rachunku walutowego (prowadzonego w walucie EUR, USD lub GBP)

Przeczytaj pełną analizę Konta Firmowego Godne Polecenia tutaj.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja BZ WBK skierowana do przedsiębiorców przypadła nam bardzo do gustu. Największym jej plusem jest łatwość zdobycia oferowanych nagród – ze stawianych warunków można wywiązać się praktycznie w ciągu jednego dnia. Na pochwałę zasługuje także sama nagroda – 200 zł do wykorzystania w RTV Euro AGD. Bardzo prawdopodobne, że przynajmniej część oferowanych tam produktów przyda się osobom prowadzącym własny biznes.

A minusy? Podstawowy to niewielka pula nagród, ograniczona tak naprawdę do zaledwie 200 osób. Jeśli więc komuś naprawdę zależy na nagrodzie, powinien jak najszybciej złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia i od razu po jego aktywacji wykonać przelew do ZUS. Chwila zwłoki może bowiem sprawić, że zostanie z pustymi rękoma.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.