200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 15 kwietnia 2018 r.

200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Dwie karty podarunkowe Rossmann o wartości 100 zł każda – na taką niespodziankę mogą liczyć nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas w drugiej edycji promocji „Atrakcyjne konto”. Sprawdźmy zatem, jakie warunki należy spełnić, aby zgarnąć ten bonus.

Także i tym razem organizatorem promocji związanej z Kontem Optymalnym jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach, zaś jej partnerem jest oczywiście BGŻ BNP Paribas. Aktualna oferta obowiązuje do 15 kwietnia 2018 r., choć może zakończyć się szybciej – w momencie, gdy osiągnięta zostanie liczba 1000 rejestracji. Warto więc się śpieszyć, jeżeli zależy nam na nagrodzie.

Nowy kliencie...

Promocja dotyczy nowych klientów. Podobnie jak w przypadku podobnych akcji z Kontem Optymalnym, chodzi o osobę, która w okresie 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o rachunek nie była posiadaczem/współposiadaczem ROR-u w BGŻ BNP Paribas (ani w BGŻ oraz BNP Paribas przed połączeniem tych banków). Warunek nie dotyczy jednak klientów posiadających konto oszczędnościowe lub lokatę w BGŻOptima - tam obowiązuje oddzielna umowa ramowa i takie osoby mogą z powodzeniem skorzystać z opisywanej promocji.

Jak to zwykle bywa w tego typu akcjach, każdy nowy właściciel Konta Optymalnego może wziąć udział w promocji tylko jeden raz.

Jak widać, warunki uczestnictwa są klarowne. Nagrodą w promocji są dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda, które możesz wykorzystać w drogeriach sieci Rossmann.

Chcesz wiedzieć, jak je zdobyć? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Otwórz konto...

W jaki sposób zyskasz prawo do odbioru w sumie 2 kart podarunkowych? Oto instrukcja:

 1. W okresie trwania akcji wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie promocji, wpisując następujące dane: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz PESEL. Pamiętaj też o „odhaczeniu” oświadczenia, w którym potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem. Wymagane są również zgody: na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych w celach związanych z promocją oraz na ich przekazanie bankowi, a także na przekazanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową.
 2. Złóż wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą debetową. Koniecznie zrób to przy pomocy linka, który zostanie wygenerowany po wypełnieniu formularza w formie przycisku „Otwórz konto”. Link otrzymasz także na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Pamiętaj, by we wniosku podać dokładnie te same dane, które wpisałeś w formularzu rejestracyjnym!
 3. Do 30 kwietnia 2018 r. podpisz z bankiem umowę za pośrednictwem kuriera.

Spełnij warunki aktywności...

W promocji możesz zdobyć jedną lub dwie karty podarunkowe. Wszystko zależy od tego, jak długo będziesz spełniał proste warunki aktywności. Jeśli uda Ci się spełnić je w każdym z miesięcy od maja do lipca 2018 r., to będziesz upoważniony do odbioru jednej karty 100 zł. Drugą, identyczną nagrodę otrzymasz, gdy swoją regularną, comiesięczną aktywność utrzymasz także w okresie od sierpnia do października 2018 r.

O jakich warunkach aktywności mówimy? W każdym miesiącu powinieneś:

 1. Zapewnić wpływy na konto o łącznej wartości min. 1000 zł, z wyłączeniem wpływów pochodzących z innych Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym kredytowych i prowadzonych w systemie bankowości elektronicznej) oraz wpłat gotówkowych.
 2. Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł, pamiętając o ograniczeniu dotyczącym kodów MCC. Transakcje wyłączone z promocji są wyszczególnione w załączniku do regulaminu i obejmują m.in. płatności w kasynach czy za usługi transportowe.
 3. Dokonać przynajmniej jeden przelew przez aplikację mobilną GOmobile.

Pamiętaj, że szansę na zgarnięcie drugiej nagrody mają tylko Ci uczestnicy, którzy wcześniej byli uprawnieni do otrzymania pierwszej karty podarunkowej. Warto więc, byś powyższe warunki aktywności zaczął spełniać już w maju.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

...i zgarnij kartę podarunkową do drogerii Rosmann

Bank zweryfikuje Twoje prawo do odebrania nagrody na podstawie informacji przekazanych mu przez organizatora. O jej przyznaniu dowiesz się z wiadomości e-mail najpóźniej 17 sierpnia (pierwsza karta podarunkowa) oraz 14 listopada 2018 r. (druga karta podarunkowa).

Aby odebrać nagrodę, do 23 sierpnia kliknij w link zawarty w wiadomości, który przekieruje Cię do strony organizatora. Oprócz linka otrzymasz także kod, który posłuży Ci do logowania. Następnie zostaniesz poproszony o przekazania adresu pocztowego, na który zostanie wysłany list polecony z wiadomą niespodzianką. Jeśli w listopadzie zostanie przyznana Ci kolejną karta podarunkowa, nie będziesz musiał powtarzać tej czynności.

Uwaga! Niespełnienie powyższego warunku w wymaganym terminie pozbawi Cię prawa do premii. Podobny, przykry skutek przyniesie także zamknięcie Konta Optymalnego przed odbiorem nagrody lub nawet sama rezygnacja z karty debetowej.

Otrzymana przez Ciebie karta podarunkowa będzie ważna do 1 lipca 2019 r. Będziesz mógł się nią posłużyć w sklepach stacjonarnych Rossmann wielokrotnie aż do wyczerpania zgromadzonych na niej środków. Wartość karty podarunkowej jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Czy warto założyć Konto Optymalne?

Konto Optymalne to podstawowy rachunek osobisty z oferty BGŻ BNP Paribas. Jest ono bezwarunkowo bezpłatne – bank nie pobiera opłat za jego prowadzenie, a darmowe jest także wydanie i korzystanie z karty MasterCard (której posiadanie jest niezbędne do udziału w promocji).

Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Szczegółowe parametry Konta Optymalnego opisaliśmy tutaj.

Z Kontem Optymalnym związane są także inne promocje - „Mobilna premia” oraz powiązana z nią akcja, w której do zgarnięcia jest 12 miesięcznych karnetów sportowych o łącznej wartości 756 zł. Niestety, „Atrakcyjne konto” to osobna oferta, z której nie możesz skorzystać, jeśli zdecydujesz się na udział w wyżej wymienionych promocjach. Samodzielnie dokonaj więc wyboru, która z nich jest dla Ciebie bardziej interesująca.

Aplikacja GOmobile

Proponowana przez bank aplikacja mobilna GOmobile umożliwia dostęp do rachunku w dowolnym miejscu i czasie. Podgląd stanu konta masz także wtedy, gdy nie jesteś zalogowany do aplikacji. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość logowania za pomocą odcisku palca.

GOmobile zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do codziennego zarządzania kontem, w tym możliwość dokonywania szybkich przelewów do ulubionych odbiorców. Wspominamy o tym dlatego, że przelew z aplikacji jest jednym z warunków otrzymania karty podarunkowej do drogerii Rossmann.

„Atrakcyjne konto” z atrakcyjną premią

Akcja „Atrakcyjne konto” z pewnością przyciągnie do BGŻ BNP Paribas 1000 nowych klientów. Jeśli chciałbyś znaleźć się wśród posiadaczy darmowego konta, a do tego mieć szansę na zgarnięcie w prosty sposób 200 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann, radzimy się pośpieszyć. Możliwe, że akcja zakończy się nawet przed przewidywaną datą 15 kwietnia.

Z drugiej strony przemyśl, czy przypadkiem nie byłoby dla Ciebie lepsze otwarcie konta w innej promocji. W tym przypadku pośpiech jest jednak jeszcze bardziej wskazany, gdyż termin przystąpienia do akcji „Mobilna premia 2” (podobnie jak w przypadku ofert z karnetami sportowymi) upływa wraz z końcem marca.

Z ostatniej chwili

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.