Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 11 lipca 2018 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: mBank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 2 bilety do kina za otwarcie dziecku eKonta Junior w mBanku.

200 zł do sklepów Douglas lub Decathlon za wyrobienie karty kredytowej World MasterCard mBanku

200 zł do sklepów Douglas lub Decathlon za wyrobienie karty kredytowej World MasterCard mBanku
Źródło: strona mBanku

Jako uczestnik promocji będziesz także zwolniony z wynoszącej 30 zł opłaty za wydanie karty.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Z oferty mogą skierować zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci mBanku, o ile na dzień złożenia wniosku o kartę kredytową nie posiadają takiej karty w mBanku.

Do akcji możesz przystąpić do 11 lipca 2018 roku.

Jak zdobyć karty podarunkowe o wartości 200 zł?

Otrzymanie nagrody w promocji mBanku wymagać będzie wykonania zaledwie dwóch prostych kroków:

  1. Do 11 lipca 2018 roku złóż wniosek o wydanie karty kredytowej World MasterCard korzystając ze strony promocji. Na tym etapie możesz wybrać, czy nagrodą ma być wart 200 zł bon podarunkowy do sieci perfumerii Douglas, czy też wolisz otrzymać voucher o tej samej wartości, który wykorzystasz w sklepach ze sprzętem sportowym Decathlon.
  2. Do 31 lipca 2018 roku zrealizuj za pomocą otrzymanej karty kredytowej transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł. Wśród akceptowanych form płatności znajdują się także zakupy przez Internet. Jedyne wyjątki, które nie są uznawane przez organizatora promocji, to przelewy z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer oraz transakcje typu Quasi Cash jak np. gry hazardowe.

Uwaga: przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej. Aby ją ocenić, bank będzie potrzebował od Ciebie dokumentów potwierdzających źródło Twoich dochodów. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu warunków opisanych w powyższej sekcji otrzymasz nagrodę w postaci dwóch kart podarunkowych (każda o wartości 100 zł), które będziesz mógł wykorzystać w wybranym przez Ciebie sklepie (Douglas lub Decathlon).

Nagroda zostanie wysłana do Ciebie w formie elektronicznej nie później niż 20 sierpnia 2018 roku. Bon do Douglasa ważny jest bezterminowo, natomiast karta podarunkowa do Decathlonu może być użyta do końca stycznia 2020 roku.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czy warto wybrać kartę kredytową World MasterCard?

„Kredytówka” World MasterCard dedykowana jest przede wszystkim osobom regularnie dokonującym płatności bezgotówkowych. Karta charakteryzuje się wysokim limitem kredytowym (do 100 tys. zł), długim okresem bezodsetkowym oraz szerokim spectrum usług dodatkowych. Wśród najciekawszych znajdują się: możliwość zbierania punktów w programie Priceless Specials (dowiedz się więcej na temat programów rabatowych na kartach tutaj), dostęp do promocyjnych ofert zakupowych w ramach mOkazji oraz bezpłatna opieka concierge’a (zobacz zakres oferowanej pomocy tutaj).

W tym miejscu należy jednak pamiętać o kosztach – standardowa opłata za wydanie karty wynosi 30 zł (jako uczestnik promocji będziesz z niej jednak zwolniony), natomiast po roku jej użytkowania bank naliczy opłatę w wysokości 350 zł. Tego sporego wydatku możesz jednak uniknąć, wykonując w ciągu 365 dni od otrzymania karty łącznie 240 transakcji lub wydając przy jej użyciu przynajmniej 18 tys. zł.

Jeśli więc aktywnie używasz swojego „plastiku”, ze spełnieniem jednego lub drugiego warunku nie powinieneś mieć większych kłopotów. Ale jeśli kartę traktujesz jedynie jako finansową rezerwę, wówczas warto zastanowić się nad sensownością korzystania z World MasterCard i rozważyć wyrobienie innej, tańszej w użytkowaniu karty.

Naszym zdaniem

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowej – tak w największym skrócie podsumowalibyśmy najnowszą promocję mBanku. Warte 200 zł bony rabatowe oraz zwolnienie z opłaty za wydanie karty to duża zachęta do wyrobienia World MasterCard. Z drugiej strony powinieneś jednak pamiętać o 350 zł rocznej opłaty za kartę.

Tak jak napisaliśmy w powyższej sekcji – jeśli nie rozstajesz się ze swoją „kredytówką”, płacąc nią na każdym kroku – oferta mBanku będzie dla Ciebie jak znalazł. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik”, wówczas może okazać się, że koszty z tytułu posiadania karty przekroczą możliwe do uzyskania korzyści.

Decyzję o przystąpieniu do promocji pozostawiamy Wam.

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.

Więcej o mBank