Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w gotówce dla młodych z Kontem 360° Student w Banku Millennium. Naprawdę proste warunki!

Justyna Kalicińska
Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

200 zł w gotówce dla młodych z Kontem 360° Student w Banku Millennium. Naprawdę proste warunki!
Źródło: strona promocji

Należy przyznać Millennium, że przygotował akcję o naprawdę nieskomplikowanych warunkach i atrakcyjnej nagrodzie; za otwarcie Konta 360° lub jego wersji studenckiej i wykonanie kilku płatności kartą/telefonem/Blikiem możesz zgarnąć aż 200 zł premii. Nagroda podzielona jest na dwie części: 50 zł otrzymasz za założenie rachunku, zaś 150 zł – za transakcje bezgotówkowe. Mogą ją zdobyć młodzi klienci, czyli osoby w wieku 18-26 lat.

Niestety, pula kont, które można otworzyć w ramach oferty specjalnej, wynosi zaledwie 1000, trzeba się więc spieszyć z decyzją o przystąpieniu do akcji. Promocja „200 zł dla mobilnych” trwa do 12 października 2020 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit promocyjnych rachunków.

Kto może wziąć udział w akcji?

Sprawdźmy teraz, czy możesz skorzystać z tej oferty. Jeżeli:

  • jesteś osobą pełnoletnią, ale nie skończyłeś jeszcze 26 lat,
  • w dniu rozpoczęcia akcji (czyli 16 września) nie posiadałeś żadnego produktu Banku Millennium ani też o niego nie wnioskowałeś ORAZ nie masz podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid),
  • nie jesteś współwłaścicielem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym kogoś, kto ma konto w Millennium,
  • nie zakładałeś nigdy Konta 360° lub Konta 360° Student w innej akcji promocyjnej.

...Ufff… jeżeli spełniasz powyższe wymagania, to możesz wziąć udział w tej promocji 👍.

Jeszcze kilka słów o fotoweryfikacji; jeśli chciałbyś skorzystać z tego sposobu, musisz być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Pamiętaj, że po otwarciu konta tym kanałem i tak do 30 listopada 2020 r. będziesz musiał osobiście złożyć swój podpis oraz okazać dokument tożsamości w placówce banku.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Dwustuzłotowa nagroda trafi do Ciebie, jeżeli spełnisz poniższe zadania:

Krok 1
Krok 1

Do 12 października 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° Student (lub Konto 360°) wraz z kartą debetową na stronie promocji. We wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Millennium przez kanały elektroniczne i telefon.

Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej!

Krok 2
Krok 2

Również do 12 października zawrzyj umowę o konto wraz z kartą i aktywuj aplikację mobilną.

Nagroda
Nagroda

Premia 50 zł zostanie wypłacona na Twoje nowo otwarte konto do 30 października.

Krok 3
Krok 3

W październiku ORAZ w listopadzie wykonaj min. 5 transakcji kartą lub Blikiem. Co najmniej jedna z tych operacji musi być płatnością wykonaną zbliżeniowo telefonem (w każdym z obu miesięcy).

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 150 zł otrzymasz do 31 grudnia 2020 r.

Konto 360° i Konto 360° Student: co warto o nich wiedzieć?

Konto 360° od lat znajduje się w czołówce naszego rankingu najlepszych rachunków osobistych. Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat (czyli te, do których adresowana jest oferta specjalna), powinny wybrać wersję 360° Student; wtedy bank nie wymaga zapewnienia wpływu na rachunek:

Gdy skończysz 26 lat, Twoje konto ze „studenckiego” zamienione zostanie na „dorosłe”. Warunki prowadzenia rachunku będą dość podobne, z jednym ważnym wyjątkiem: aby nie płacić co miesiąc za prowadzenie konta, należy zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonywać przynajmniej jedną transakcję kartą/Blikiem.

Dodatkowe bonusy

Bank Millennium często i hojnie wynagradza za skorzystanie z jego produktów. Spójrz na aktualnie obowiązujące promocje.

200 zł w gotówce za spełnienie naprawdę prostych zadań

Najnowsza akcja Millennium powinna przypaść do gustu wszystkim, którym płatności bezgotówkowe niestraszne 😉. Za samo otwarcie rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 50 zł. Następnie, przez 2 miesiące, płać kartą/Blikiem, a zyskasz kolejne 150 zł.

Jedyne, o czym musisz pamiętać, to aby przynajmniej jedna płatność w danym miesiącu została wykonana zbliżeniowo telefonem.

Brzmi świetnie, prawda? Niestety, nie tylko my tak uważamy... a pula kont objętych promocją wynosi zaledwie 1000. Nie ma co więc zwlekać z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "200 zł dla mobilnych"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium