Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w bonach Sodexo za Konto Otwarte na Biznes i skorzystanie z terminali płatniczych w BNP Paribas

200 zł w bonach Sodexo za Konto Otwarte na Biznes i skorzystanie z terminali płatniczych w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

W czasie pandemii koronawirusa płatności bezgotówkowe stały się jeszcze popularniejsze niż dotąd, pojawiły się zalecenia, by wybierać właśnie taką formę płatności. Master Brand sp. z o.o. przygotowała na zlecenie BNP Paribas ofertę skierowaną do punktów handlowo-usługowych, które dotąd nie zdecydowały się na zainstalowanie terminala i można było w nich zapłacić tylko gotówką. Za zmianę przyzwyczajeń, przekonanie się do transakcji bezgotówkowych, można zdobyć 200 zł w bonach Sodexo.

Kto może zdobyć premię?

Akcja „200 na start” potrwa do 30 kwietnia 2020 r., przy czym nagrodzonych zostanie tylko 300 nowych klientów, którzy jako pierwsi spełnią wszystkie warunki promocji.

Uczestnikami akcji mogą być osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, prowadzące we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową, które w dniu startu promocji (1 lutego 2021 r.) nie posiadały w BNP Paribas rachunku firmowego.

Działania na drodze po nagrodę

Działania niezbędne do zdobycia 200 zł w bonach Sodexo sprowadzają się do dopełnienia kilku formalności.

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród):

  • przystąp do promocji, składając w placówce BNP Paribas kartę zgłoszenia uczestnictwa, która stanowi załącznik do regulaminu akcji „200 na start”;
  • otwórz pakiet startowy, czyli zestaw produktów i usług świadczonych dla firm w ramach umowy ramowej, na który składają się rachunek firmowy oraz karta debetowa Mastercard Business;
  • aktywuj „debetówkę”.
Krok 2
Krok 2

W ciągu miesiąca od podpisania dokumentów dotyczących rachunku zawrzyj z bankiem umowę o dwa POS-y na okres nie krótszy niż 24 miesiące i wskaż nowo otwarty rachunek jako podstawowy do dokonywania rozliczeń transakcji na terminalach.

Informacja
Informacja

Weryfikacja spełnienia powyższych wymagań będzie dokonywana co 2 tygodnie począwszy od 15 lutego 2021 r. O przyznaniu vouchera decyduje kolejność spełnienia wszystkich wymagań akcji, rozumiana jako data najpóźniej zawartej umowy (o rachunek firmowy lub terminal) albo dzień aktywacji karty debetowej.

Nagroda
Nagroda

Bon Sodexo o wartości 200 zł zostanie wysłany pocztą kurierską niezwłocznie po zweryfikowaniu uprawnień uczestnika promocji do jego otrzymania.

Bardzo ważne informacje

W przypadku terminala płatniczego za datę zawarcia umowy uważany jest moment zakończenia jego parametryzacji w Elavon.

Zwracamy uwagę, że w regulaminie jest zastrzeżenie, iż nie ma możliwości wydania duplikatu vouchera lub jego wymiany na inną nagrodę.

Szczegółowe informacje o możliwości wykorzystania bonu znajdziesz na stronie Sodexo.

Otrzymany bonus będzie związany z działalnością Twojej firmy i w związku z tym musisz go uwzględnić w rozliczeniach podatkowych po stronie przychodów.

Pakiet startowy z terminalem

Pakiet startowy, z którego musisz skorzystać w ramach tej promocji, będąc nowym klientem, składa się z Konta Otwartego na Biznes i karty debetowej. Trzeba przy tym zaznaczyć, że wspomniany rachunek występuje w wersji „ogólnej”, ale także przeznaczonej dla organizacji pozarządowych oraz osób prowadzących gospodarstwo rolne. Wysokość opłat za niektóre czynności uzależniona jest od sumy wpływów w miesiącu.

Chcąc zdobyć nagrodę, musisz też podpisać umowę o przynajmniej 2 terminale płatnicze na okres nie krótszy niż 24 miesiące. Wszystkie formalności i przeprowadzenie szkolenia z obsługi urządzenia odbywa się online, a terminal jest dostarczany przez kuriera pod wskazany adres.

Warto wiedzieć, że instalując POS w swojej firmie, nie tylko będziesz mógł przyjmować płatności bezgotówkowe, ale również świadczyć usługę cashback oraz oferować doładowania telefonów.

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przez 12 miesięcy nie poniesiesz opłat za korzystanie z urządzenia.

Czas decyzji

Wiesz, co musisz zrobić i ile możesz zyskać, znasz już propozycję BNP Paribas. Przyszedł czas, byś ją przemyślał. W podjęciu decyzji może Ci pomóc spojrzenie na nasz ranking kont firmowych, w którym znajdziesz także informacje o innych promocjach dla klientów firmowych oraz specjalny ranking terminali płatniczych, w którym uwzględniliśmy związane z nimi akcje specjalne.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "200 na start"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.