„Radość od pierwszego BLIKA”: 20 zł rabatu na zakupy na Allegro za płatność BLIK-iem

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2017 r.

„Radość od pierwszego BLIKA”: 20 zł rabatu na zakupy na Allegro za płatność BLIK-iem Źródło obrazka: strona blikmobile.pl

Kolejny internetowy serwis rozdaje rabaty za wybór określonej metody płatności. Tym razem na 20 zł zniżki na zakupy mogą liczyć użytkownicy Allegro. Do otrzymania rabatu wystarczy dokonanie jednej płatności mobilnej BLIK.

Organizatorem akcji „Radość od pierwszego BLIKA” jest Polski Standard Płatności – spółka, dzięki której wdrożono w Polsce system BLIK. Partnerem promocji jest Allegro Sp. z o.o., właściciel największej internetowej platformy transakcyjnej w Polsce.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy Allegro, którzy posiadają aktywne konta (mogą uczestniczyć w transakcjach zarówno jako kupujący, jak i sprzedający) i nigdy wcześniej nie dokonywali płatności BLIK podczas zakupów na Allegro. Nagrodą za spełnienie prostych warunków promocji jest kupon rabatowy o wartości 20 zł do wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów za pośrednictwem serwisu.

Akcja promocyjna potrwa do 30 listopada 2017 roku. Jednocześnie organizator zastrzegł sobie możliwość skrócenia okresu trwania promocji, jeżeli liczba przyznanych kuponów osiągnie poziom 84 tys.

Zapłać BLIK-iem i zgarnij 20 zł zniżki na kolejne zakupy

Jak otrzymać kupon rabatowy? Wystarczy, że w okresie trwania promocji:

 1. złożysz na Allegro zamówienie o wartości co najmniej 50 zł (pamiętaj, że do minimalnej kwoty transakcji uprawniającej do otrzymania kuponu nie jest wliczany koszt przesyłki);
 2. dokonasz płatności za zamówienie przy użyciu BLIK-a.

Pamiętaj, że do otrzymania kuponu rabatowego niezbędne jest też udzielenie Allegro zgody na:

 • przechowywanie danych lokalnie na urządzeniu końcowym (cookies);
 • działanie kodu JavaScript w ramach serwisu;
 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (tę zgodę możesz wyrazić poprzez wybór odpowiedniej opcji w ustawieniach).

Masz 14 dni na wykorzystanie kuponu

Kupon będzie widoczny w ustawieniach Twojego konta nie później niż 48 godzin po spełnieniu wszystkich powyższych warunków. Informację o przyznaniu kuponu otrzymasz też na adres mailowy. Do tego Allegro przypomni Ci o Twoim rabacie, gdy będziesz dokonywał płatności za kolejny zakup. Niestety, otrzymany kupon musisz wykorzystać w terminie 14 dni od momentu jego wygenerowania.

Z kuponu możesz skorzystać raz i to wyłącznie przy okazji płatności BLIK-iem w ramach usług PayU i Przelewy 24 przy wyborze opcji „kupony” za zamówienie o wartości co najmniej 50 zł (tu również nie jest brany pod uwagę koszt dostawy). Kuponu nie wykorzystasz do zakupu karty podarunkowej Allegro, nie możesz też wnioskować o zamianę kuponu na ekwiwalent pieniężny.

Jak już wspomnieliśmy, w promocji mogą wziąć udział tylko użytkownicy, którzy nigdy wcześniej nie dokonywali płatności BLIK-iem za zamówienie w serwisie Allegro. Co za tym idzie, możesz otrzymać tylko jeden kupon rabatowy.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest BLIK?

BLIK jest systemem płatności mobilnych opartym na jednorazowych kodach generowanych w telefonie. Aby skorzystać z BLIK-a, nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania, gdyż stanowi on usługę dostępną z poziomu aplikacji mobilnej Twojego banku.

BLIK-iem możesz zapłacić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Za pomocą kodu wypłacisz też gotówkę z bankomatu. Największe zalety BLIK-a to wygoda i bezpieczeństwo (które gwarantują 6-cyfrowe kody aktywne tylko przez chwilę).

Ocena promocji

Wartość rabatu w akcji „Radość od pierwszego BLIKA” jest taka sama jak w przypadku ostatniej promocji organizowanej przez serwis muve.pl. Odebranie kuponu na Allegro wiąże się jednak z trudniejszymi do spełnienia warunkami. Po pierwsze, trzeba posiadać aktywne konto i dokonać zamówienia o wartości co najmniej 50 zł (w przypadku promocji z muve.pl wystarczy zamówienie za 21 zł). Po drugie, należy się także upewnić, że wyraziliśmy wszelkie wymagane zgody. Ponadto lekkim zgrzytem jest krótki okres ważności kuponu (zaledwie 14 dni od momentu jego otrzymania) oraz fakt, że można go otrzymać tylko raz.

Z drugiej strony, pula dostępnych zniżek jest całkiem spora. Do tego Allegro jest serwisem, na którym możesz kupić niemal wszystko. Jeśli jesteś wielbicielem zakupów w Internecie i nigdy wcześniej nie dokonywałeś na Allegro płatności BLIK-iem, to 20-złotowy rabat powinieneś otrzymać bez większego problemu.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.