Bonus w wysokości 20 zł za doładowanie aplikacji SkyCash przez Visa Checkout

Promocja zakończyła się dnia 30 września 2017 r.

Bonus w wysokości 20 zł za doładowanie aplikacji SkyCash przez Visa Checkout Źródło obrazka: profil Facebook SkyCash

W najnowszej promocji SkyCash w bardzo prosty sposób możemy zgarnąć bonus w wysokości 20 zł. Jedyne, co trzeba zrobić, to zasilić posiadane tam konto kwotą min. 100 zł, a doładowanie musi się odbyć poprzez usługę Visa Checkout. Promocja adresowana jest także do osób niepełnoletnich, które ukończyły 13. rok życia.

Promocja obowiązuje do 30 września 2017 roku. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do jej wcześniejszego zakończenia w razie wyczerpania promocyjnej puli doładowań (niestety nie wiadomo, ile dokładnie wynosi dostępna pula).

Do kogo skierowana jest promocja?

Akcja promocyjna adresowana jest do wszystkich zarejestrowanych użytkowników aplikacji SkyCash. Warunkiem korzystania z aplikacji jest ukończenie 13. roku życia oraz posiadanie przynajmniej ograniczonej zdolności do wykonywania czynności prawnych.

Jak otrzymać bonus w wysokości 20 zł?

Bonus otrzymają wszystkie osoby, które w okresie obowiązywania promocji za pomocą usługi Visa Checkout doładują aplikację SkyCash kwotą wynoszącą co najmniej 100 zł. Po spełnieniu tego warunku do naszego salda w SkyCash zostanie dopisane dodatkowe 20 zł.

W przypadku zasilenia konta w aplikacji SkyCash kwotą wynoszącą od 50 zł do 99,99 zł uczestnicy promocji otrzymają dodatkowe doładowanie w wysokości 10 zł.

Uwaga – warunkiem otrzymania premii jest doładowanie konta za pośrednictwem tej strony. Z zasileniem konta poprzez usługę Visa Checkout wiąże się prowizja w wysokości 1,9% kwoty doładowania, która jednak zostanie zwrócona uczestnikom promocji nie później niż w ciągu 30 dni od dnia wykonania transakcji.

Każdy uczestnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody. W przypadku dokonania większej liczby doładowań konta w SkyCash, bonus zostanie przyznany jedynie raz.

Błyskawiczne przekazanie nagrody

Nagroda w postaci wartego 10 zł lub 20 zł zasilenia salda aplikacji SkyCash zostanie wydana w terminie 24 godz. od chwili spełnienia warunku stawianego przez organizatora. W praktyce wraz z nagrodą na konto SkyCash wpływa także zwrot prowizji, zatem jeżeli np. doładujesz konto kwotą 100 zł, to otrzymasz 21,90 zł zwrotu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami premia zwolniona jest z podatku dochodowego.

Przyznane środki możesz przeznaczyć m.in. na opłacenie miejsca parkingowego, zakup biletu do kina, biletu komunikacji miejskiej czy biletu kolejowego. Możesz także zakupić doładowanie telefonu, opłacić swoje rachunki lub... po prostu wypłacić środki (pobrać je z bankomatu lub przelać na numer telefonu innego użytkownika).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Visa Checkout?

Usługa Visa Checkout to rozwiązanie umożliwiające zarejestrowanie karty płatniczej, a następnie dokonywanie za jej pomocą płatności internetowych, bez konieczności każdorazowego podawania danych swojej karty takich jak numer, data ważności czy kod CVV.

Z kontem w Visa Checkout możemy powiązać zarówno karty kredytowe jak i debetowe, co oznacza, że usług dostępna jest także dla osób niepełnoletnich, które ukończyły 13 rok życia.

Zdaniem redakcji

W ostatnim czasie SkyCash intensywnie promuje nie tylko swoją własną usługę, ale zachęca również do aktywnego korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych, takich jak Visa Checkout. Dzięki współpracy obu firm, użytkownicy aplikacji mogą w bardzo prosty sposób zdobyć 10 zł lub 20 zł premii

Co warte podkreślenia – w promocji mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13. rok życia. Warunkiem jest jednak posiadanie przez nie własnej karty debetowej i rejestracja jej w systemie Visa Checkout (ten sam warunek dotyczy zresztą także pełnoletnich uczestników promocji).

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.