My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Promocja została zakończona 6 marca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 140 zł z Kontem Mobi + OKO 2,5% w ING Banku Śląskim.

20 zł za płatności Google Pay od ING Banku Śląskiego

20 zł za płatności Google Pay od ING Banku Śląskiego

Prosta recepta na dodatkowe 20 zł. Jeśli posiadasz konto osobiste w ING Banku Śląskim i nie korzystałeś dotąd z płatności mobilnych Google Pay, masz szansę na zdobycie sympatycznej premii - i to praktycznie bez żadnego wysiłku.

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego to świetna okazja, by w łatwy sposób zyskać 20 zł ekstra. Jedyne, czego oczekuje organizator akcji, to wykonanie 2 płatności mobilnych za pomocą Google Pay (wirtualnego portfela w telefonie, do którego można dodać kartę płatniczą i płacić nią w sklepach i aplikacjach). Każdy uczestnik promocji ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.

Kto może skorzystać z najnowszej promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich klientów indywidualnych banku. Jeśli posiadasz w ING jeden z następujących rachunków: Kont z Lwem Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne lub Komfort i w dniu 5 lutego 2019 r. nie miałeś podpiętej swojej karty Visa do Google Pay – śmiało będziesz mógł skorzystać z tej prostej okazji. Zdobycie nagrody sprowadza się do czterech prostych kroków:

  1. Wejdź w Moim ING w zakładkę "Oferta banku" > "Promocje" i sprawdź, czy bank przesłał Ci informację o akcji.
  2. Jeśli tak - najpóźniej do 6 marca 2019 r. zapisz się do promocji poprzez wypełnienie wniosku, który będzie dostępny w Moje ING i zaakceptuj jej regulamin.
  3. Dodaj swoją kartę Visa zbliżeniową do Google Pay i wykonaj min. 2 płatności mobilne Google Pay. Pamiętaj, aby kwota każdej z tych transakcji wyniosła co najmniej 5 zł.
  4. Nie zamykaj konta do dnia wypłaty nagrody.

Na tym wymagania banku się kończą. Naszym zdaniem trudno o prostsze warunki :-)

Przekazanie nagrody

Później pozostaje Ci tylko czekać na nagrodę. Bank przekaże ją na Twój rachunek najpóźniej 20 marca 2019 r. Nagroda - zgodnie z obowiązującym prawem - jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Tym samym nie musisz się nią dzielić z urzędem skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Łatwe 20 zł za niewielką aktywność

Płatności mobilne za pośrednictwem Google Pay to wygodny sposób na opłacanie codziennych zakupów. Jeśli do tej pory nie aktywowałeś tej przydatnej usługi, masz całkiem niezły pretekst, aby uczynić to teraz. Wystarczy, że dodasz swoją kartę Visa do Google Pay i wykonasz 2 płatności mobilne na min. 5 zł każda, a bank nagrodzi Cię premią w wysokości 20 zł.

Być może jednak nie masz konta w ING Banku Śląskim, a mimo to chciałbyś skorzystać z okazji? W takim razie możesz upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: najpierw otworzyć rachunek w promocji (i zdobyć przy okazji 140 zł), a następnie wziąć udział w akcji „2 za 20 – Google Pay”. Łącząc obie oferty zarobisz znacznie więcej, bo w sumie 160 zł.

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze