20 zł za płatności Google Pay od ING Banku Śląskiego

Promocja zakończyła się dnia 6 marca 2019 r.

20 zł za płatności Google Pay od ING Banku Śląskiego

Prosta recepta na dodatkowe 20 zł. Jeśli posiadasz konto osobiste w ING Banku Śląskim i nie korzystałeś dotąd z płatności mobilnych Google Pay, masz szansę na zdobycie sympatycznej premii - i to praktycznie bez żadnego wysiłku.

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego to świetna okazja, by w łatwy sposób zyskać 20 zł ekstra. Jedyne, czego oczekuje organizator akcji, to wykonanie 2 płatności mobilnych za pomocą Google Pay (wirtualnego portfela w telefonie, do którego można dodać kartę płatniczą i płacić nią w sklepach i aplikacjach). Każdy uczestnik promocji ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody.

Kto może skorzystać z najnowszej promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich klientów indywidualnych banku. Jeśli posiadasz w ING jeden z następujących rachunków: Kont z Lwem Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne lub Komfort i w dniu 5 lutego 2019 r. nie miałeś podpiętej swojej karty Visa do Google Pay – śmiało będziesz mógł skorzystać z tej prostej okazji. Zdobycie nagrody sprowadza się do czterech prostych kroków:

 1. Wejdź w Moim ING w zakładkę "Oferta banku" > "Promocje" i sprawdź, czy bank przesłał Ci informację o akcji.
 2. Jeśli tak - najpóźniej do 6 marca 2019 r. zapisz się do promocji poprzez wypełnienie wniosku, który będzie dostępny w Moje ING i zaakceptuj jej regulamin.
 3. Dodaj swoją kartę Visa zbliżeniową do Google Pay i wykonaj min. 2 płatności mobilne Google Pay. Pamiętaj, aby kwota każdej z tych transakcji wyniosła co najmniej 5 zł.
 4. Nie zamykaj konta do dnia wypłaty nagrody.

Na tym wymagania banku się kończą. Naszym zdaniem trudno o prostsze warunki :-)

Przekazanie nagrody

Później pozostaje Ci tylko czekać na nagrodę. Bank przekaże ją na Twój rachunek najpóźniej 20 marca 2019 r. Nagroda - zgodnie z obowiązującym prawem - jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Tym samym nie musisz się nią dzielić z urzędem skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czym jest Google Pay?

Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z system Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Więcej informacji na temat Google Pay znajdziesz w tym artykule.

Łatwe 20 zł za niewielką aktywność

Płatności mobilne za pośrednictwem Google Pay to wygodny sposób na opłacanie codziennych zakupów. Jeśli do tej pory nie aktywowałeś tej przydatnej usługi, masz całkiem niezły pretekst, aby uczynić to teraz. Wystarczy, że dodasz swoją kartę Visa do Google Pay i wykonasz 2 płatności mobilne na min. 5 zł każda, a bank nagrodzi Cię premią w wysokości 20 zł.

Być może jednak nie masz konta w ING Banku Śląskim, a mimo to chciałbyś skorzystać z okazji? W takim razie możesz upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: najpierw otworzyć rachunek w promocji (i zdobyć przy okazji 140 zł), a następnie wziąć udział w akcji „2 za 20 – Google Pay”. Łącząc obie oferty zarobisz znacznie więcej, bo w sumie 160 zł.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.