Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja zakończyła się przed terminem ze względu na wyczerpanie puli nagród.

20 zł za płatność Masterpassem na Skubacz.pl

20 zł za płatność Masterpassem na Skubacz.pl
Źródło: Skubacz.pl

Mini promocja potrwa najpóźniej do 21 marca 2019 r. - „najpóźniej”, bo organizator (spółka Dotpay) zastrzegł sobie prawo do zakończenia promocji w momencie wyczerpania puli premii. Choć jest ona całkiem okazała (15 000 nagród po 20 zł), a zgodnie z regulaminem organizator będzie mógł zwiększyć liczbę lub wartość bonusów – lepiej zbytnio nie zwlekać.

Podkreślamy, że mowa tutaj o zwykłej premii gotówkowej, nie zaś o zniżce na zamówienie – to istotna różnica. Na premię będziesz musiał bowiem poczekać nieco dłużej, ale za to będziesz mógł ją przeznaczyć, na co tylko chcesz.

W dodatku premię będziesz mógł otrzymać wielokrotnie. Twój całkowity zysk zależy od tego, ile premiowanych zamówień uda Ci się złożyć w okresie obowiązywania promocji.

Jak zdobyć bonus?

Chcąc uczestniczyć w akcji, wystarczy posiadać choćby ograniczoną zdolność do czynności prawnych (czyli mieć ukończone przynajmniej 13 lat) oraz być użytkownikiem karty płatniczej przypisanej do elektronicznego portfela Masterpass.

Z kolei warunkiem otrzymania premii jest złożenie zamówienia na portalu Skubacz.pl (platformie online do zamawiania jedzenia z dostawą do domu) o wartości min. 30 zł oraz opłacenie go właśnie za pomocą usługi Masterpass.

Premię na Twój rachunek, w terminie 14 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia, wypłaci spółka eCard.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Z kolei w sytuacji, gdy premię otrzymuje osoba prowadząca działalność gospodarczą, bonus jest traktowany jako przychód podlegający opodatkowaniu. Co więcej, przedsiębiorca jest zobowiązany do przesłania organizatorowi „pisemnego oświadczenia o konieczności opodatkowania nagrody”.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to usługa cyfrowego portfela od Mastercard, dzięki której możesz szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności w Internecie. Do portfela możesz dodawać nie tylko karty Mastercard, ale również te od Visy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o usłudze, przeczytaj ten tekst. Dowiesz się z niego również, jak dodać swoją kartę do elektronicznego portfela.

To nie jedyna pyszna promocja

Osoby polujące na promocje związane z zamawianiem posiłków mają ostatnio powody do zadowolenia. Wystarczy wspomnieć, że wczoraj pisaliśmy o ofercie z darmową dostawą na PizzaPortal za opłacenie zamówienia przy pomocy innego z cyfrowych portfeli – Visa Checkout.

Jeśli często zamawiasz jedzenie do domu, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z obu mini promocji. W końcu kto nie lubi zjeść pysznie i bez zbędnego przepłacania. Smacznego!

Gdybyś jednak chciał pozostać wierny płatnościom Masterpassem, to pamiętaj o promocji na empik.com. Do zdobycia jest 60 zł.

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.