20 zł za płatność Masterpassem na Skubacz.pl

Promocja zakończyła się przed terminem ze względu na wyczerpanie puli nagród.

20 zł za płatność Masterpassem na Skubacz.pl Źródło obrazka: Skubacz.pl

Kolejna okazja dla lubiących dobrze zjeść. Tym razem za opłacenie zamówienia na portalu Skubacz.pl dzięki Masterpass otrzymacie 20 zł premii gotówkowej. Jest więc nie tylko pysznie, ale również korzystnie.

Mini promocja potrwa najpóźniej do 21 marca 2019 r. - „najpóźniej”, bo organizator (spółka Dotpay) zastrzegł sobie prawo do zakończenia promocji w momencie wyczerpania puli premii. Choć jest ona całkiem okazała (15 000 nagród po 20 zł), a zgodnie z regulaminem organizator będzie mógł zwiększyć liczbę lub wartość bonusów – lepiej zbytnio nie zwlekać.

Podkreślamy, że mowa tutaj o zwykłej premii gotówkowej, nie zaś o zniżce na zamówienie – to istotna różnica. Na premię będziesz musiał bowiem poczekać nieco dłużej, ale za to będziesz mógł ją przeznaczyć, na co tylko chcesz.

W dodatku premię będziesz mógł otrzymać wielokrotnie. Twój całkowity zysk zależy od tego, ile premiowanych zamówień uda Ci się złożyć w okresie obowiązywania promocji.

Jak zdobyć bonus?

Chcąc uczestniczyć w akcji, wystarczy posiadać choćby ograniczoną zdolność do czynności prawnych (czyli mieć ukończone przynajmniej 13 lat) oraz być użytkownikiem karty płatniczej przypisanej do elektronicznego portfela Masterpass.

Z kolei warunkiem otrzymania premii jest złożenie zamówienia na portalu Skubacz.pl (platformie online do zamawiania jedzenia z dostawą do domu) o wartości min. 30 zł oraz opłacenie go właśnie za pomocą usługi Masterpass.

Premię na Twój rachunek, w terminie 14 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia, wypłaci spółka eCard.

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Z kolei w sytuacji, gdy premię otrzymuje osoba prowadząca działalność gospodarczą, bonus jest traktowany jako przychód podlegający opodatkowaniu. Co więcej, przedsiębiorca jest zobowiązany do przesłania organizatorowi „pisemnego oświadczenia o konieczności opodatkowania nagrody”.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to usługa cyfrowego portfela od Mastercard, dzięki której możesz szybko, wygodnie i bezpiecznie dokonywać płatności w Internecie. Do portfela możesz dodawać nie tylko karty Mastercard, ale również te od Visy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o usłudze, przeczytaj ten tekst. Dowiesz się z niego również, jak dodać swoją kartę do elektronicznego portfela.

To nie jedyna pyszna promocja

Osoby polujące na promocje związane z zamawianiem posiłków mają ostatnio powody do zadowolenia. Wystarczy wspomnieć, że wczoraj pisaliśmy o ofercie z darmową dostawą na PizzaPortal za opłacenie zamówienia przy pomocy innego z cyfrowych portfeli – Visa Checkout.

Jeśli często zamawiasz jedzenie do domu, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z obu mini promocji. W końcu kto nie lubi zjeść pysznie i bez zbędnego przepłacania. Smacznego!

Gdybyś jednak chciał pozostać wierny płatnościom Masterpassem, to pamiętaj o promocji na empik.com. Do zdobycia jest 60 zł.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.