Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

20 zł za zalogowanie do aplikacji Citi Mobile (od 25 czerwca)

20 zł za zalogowanie do aplikacji Citi Mobile (od 25 czerwca)

Najwyraźniej wciąż wielu klientów nie daje się przekonać do bankowości mobilnej, skoro bank zdecydował się na promowanie swojej aplikacji Citi Mobile. Taka zachęta może podziałać nawet na smartfonowych sceptyków: za choćby jedno zalogowanie się do apki po dłuższej przerwie dostaniesz 20-złotową premię. Promocja startuje w czwartek, 25 czerwca, o godz. 12. Po jednorazowym zalogowaniu nie musisz robić nic więcej, aby premia wpłynęła na Twój rachunek.

Minusy? Do przystąpienia do akcji konieczne jest otrzymanie SMS i e-maila z banku dotyczących promocji. Ponadto pula nagród ograniczona jest do 1500 (formalnie akcja ma zakończyć się 3 lipca 2020 r.).

Czy każdy może przystąpić do promocji?

Jeżeli otrzymałeś specjalne wiadomości od banku, sprawdź, czy spełniasz pozostałe kryteria uczestnictwa w akcji.

Po pierwsze, nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że w okresie 90 dni przed rozpoczęciem promocji (25 czerwca 2020 r.) nie logowałeś się ani razu do Citi Mobile, ani – co ważne – do usługi bankowości elektronicznej w przeglądarce telefonu.

Po drugie, powinieneś posiadać konto osobiste w Citi lub wydaną przez bank główną kartę kredytową, np. Citi Simplicity. Zarówno konto, jak i karta muszą być założone przed 24 czerwca 2020 r.

A po trzecie, bank wyklucza z udziału w akcji osoby niepełnoletnie, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta, a także obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Jedno logowanie do 20 zł

Z lekkim przymrużeniem oka musimy przyznać, że lista obostrzeń jest dłuższa niż zadań, które powinieneś spełnić. Jeżeli ostatni raz logowałeś się do bankowości Citi za pomocą telefonu przed 26 marca 2020 r. i spełniasz wszystkie inne kryteria stawiane przez bank, to zaloguj się czym prędzej do aplikacji Citi Mobile.

W tym wypadku liczy się czas, bowiem zapis w regulaminie brzmi, że logowanie musi nastąpić w okresie trwania promocji – a ta, jak wiadomo, może skończyć się znacznie szybciej, jeżeli pula nagród zostanie wyczerpana.

Ważne: aby zdobyć 20 zł, musisz zalogować się do systemu transakcyjnego za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile (logowanie w przeglądarce telefonu się nie liczy) nie wcześniej niż o 12:00 25 czerwca 2020 r.

Przekazanie nagrody

O spełnieniu lub niespełnieniu warunków akcji zostaniesz poinformowany w ciągu 15 dni roboczych od momentu zakończenia oferty promocyjnej, zaś nagrodę otrzymasz na swój rachunek (osobisty lub karty kredytowej) najdalej do 20 dni roboczych od chwili wygaśnięcia promocji.

Premia przekazana na rachunek karty pomniejszy kwotę zadłużenia lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku. Nagroda będzie wykazana na wyciągu.

Bonus możesz zdobyć tylko raz.

20 zł za jedno logowanie do Citi Mobile

Promocja Citi Handlowego jest tak nieskomplikowana, że aż szkoda byłoby nie wziąć w niej udziału. Jeżeli w ciągu ostatnich 3 miesięcy (przed rozpoczęciem akcji) nie korzystałeś z bankowości mobilnej banku, to za samo zalogowanie za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie możesz zdobyć 20 zł premii.

Apki mobilne banków to nie tylko nic groźnego, ale naprawdę użyteczne i bezpieczne narzędzia do codziennego bankowania (czytaj więcej o bezpieczeństwie bankowości mobilnej). Cenimy je za wygodę i funkcjonalność, zwłaszcza jako uzupełnienie bankowości internetowej. Nie daj się jednak zbyt łatwo do nich przekonać, lepiej zgarnij wpierw konkretną zachętę 😉.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „20 zł za bankowanie na Smartphonie”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.