Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Masterpass: Portfel Elektroniczny Mastercard lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

20 zł na empik.com za płatność Masterpassem u partnerów promocji

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 zł na empik.com za płatność Masterpassem u partnerów promocji
Źródło: strona promocji

Po dłuższej przerwie pojawiła się promocja związana z portfelem elektronicznym Masterpass. To typowa mini promocja, w której co prawda nagroda nie jest nazbyt okazała, ale i wymagania bardzo niewielkie. Nie tracąc czasu, przejdźmy do rzeczy, bo co prawda akcja trwa do 30 listopada 2019 r., ale do rozdania jest tylko 7000 nagród. Decyduje kolejność dokonywania transakcji.

Kto może zdobyć 20 zł?

W opisywanej akcji mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne, które dokonały rejestracji w usłudze portfela elektronicznego Masterpass od Mastercard i nadal są jego użytkownikami.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus?

Działania niezbędne do zdobycia premii wyglądają następująco:

Drukuj

Ważne informacje  

Warunki korzystania z e-kart prezentowych precyzuje specjalny regulamin.

Premie, z racji ich niewielkiej wartości, nie podlegają opodatkowaniu.

Przypominamy, że o prawie do premii decyduje kolejność dokonywania transakcji, a nie rejestracji w promocji. Warto więc przed zgłoszeniem się do udziału w akcji najpierw sprawdzić, czy nagrody są jeszcze dostępne, a później szybko zrealizować prawidłowe płatności.

Premia niewielka, ale też się przyda

Proste zasady, szybka premia i tyle. W czasie gorączki przedświątecznych zakupów każda złotówka się przyda. Przynajmniej my tak uważamy. A co Ty sądzisz o tej promocji?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji
  2. Regulam korzystania z "Ekart prezentowych"

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.

Czytaj więcej