Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli zgłoszeń. Zobacz aktualne promocje dostępne w Santander Bank Polska.

20 zł do Empiku za włączenie Mobilnego podpisu w aplikacji Santander Bank Polska

20 zł do Empiku za włączenie Mobilnego podpisu w aplikacji Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Banki na różne sposoby próbują zachęcić nas do rezygnacji z kodów przysyłanych SMS-em i sięgnięcia po autoryzację mobilną, czyli potwierdzania operacji w telefonie. W Santander Bank Polska taka metoda nazywana jest Mobilnym podpisem i właśnie tej funkcji dotyczy najnowsza promocja; jeśli porzucisz SMS-y na rzecz autoryzacji mobilnej i wykonasz jedno proste zadanie, bank obdaruje Cię bonem o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com.

Pamiętaj jednak, że nagroda przewidziana jest dla 1300 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w promocji i spełnią stawiane przez bank warunki. Sam formularz przystąpienia do promocji umożliwi zarejestrowanie 2000 uczestników, co oznacza, że liczy się nie tylko kolejność zarejestrowania się w akcji, ale i szybkość realizacji zadania.

Akcja „20 zł na empik.com w jesiennej promocji z Mobilnym podpisem” zakończy się najdalej 30 października 2020 r.

Kto może skorzystać z oferty specjalnej?

Bank kieruje swoją propozycję do pełnoletnich właścicieli kont osobistych, którzy nigdy nie używali Mobilnego podpisu (a dokładniej to nie posługiwali się mobilną autoryzacją przed 6 października 2020 r.). Ponadto powinieneś mieć aktywną usługę Santander online oraz korzystać z Elektronicznego Kanału Kontaktu, a jeżeli do tej pory nie był Ci on potrzebny, to należy go włączyć najpóźniej do momentu przystąpienia do akcji.

Na koniec ważna kwestia zgód, bez których chyba żadna promocja bankowa się nie obejdzie: musisz zgodzić się na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie sprzeciwiać się na przetwarzanie danych marketingowych w banku.

Jak zdobyć 20 zł? Naprawdę łatwe zadanie

Czasami bywa tak, że lista ewentualnych wykluczeń co do udziału w akcji jest dłuższa niż lista zadań do spełnienia. Nie inaczej jest w przypadku tej akcji. Oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać 20-złotowy bon:

Krok 1
Krok 1

Do 30 października 2020 r. zarejestruj się .

Krok 2
Krok 2

Włącz Mobilny podpis, kierując się instrukcją zamieszczoną na tej stronie internetowej.

Krok 3
Krok 3

Wykonaj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej i potwierdź go Mobilnym podpisem. Teoretycznie na wykonanie tego kroku również masz czas do 30 października, ale pamiętaj o ograniczonej puli nagród.

Nagroda
Nagroda

Bon o wartości 20 zł zostanie wysłany na Twój adres e-mail najpóźniej do 15 listopada 2020 r. Możesz go wykorzystać w sklepie internetowym Empik do 11 grudnia 2020 r.

Jakie przelewy są dozwolone? Możesz zlecić dowolny przelew w złotych na rachunek obcy, a także przelew do ZUS lub US (lub innych organów podatkowych). Ważne, by dyspozycja została wydana w Santander Internet, a do autoryzacji operacji użyty został Mobilny podpis.

Zwróć uwagę, że bon na empik.com możesz użyć do 11 grudnia bieżącego roku, co oznacza, że na zrealizowanie zakupów masz zaledwie kilka tygodni od chwili otrzymania nagrody.

Zobacz, co jeszcze przygotował Santander Bank Polska

Nie masz konta osobistego w Santanderze? W takim razie spójrz, co możesz zyskać. W ostatnim czasie nastąpił w tej instytucji prawdziwy wysyp promocji:

20 zł za autoryzację przelewu w aplikacji mobilnej

Nie ma się co dłużej rozwodzić, akcja Santandera jest banalnie prosta, a zachęta do zmiany rodzaju autoryzacji w postaci 20-złotowego bonu jest całkiem atrakcyjna.

Naszym zdaniem na takiej promocji zyskujesz podwójnie: i nagrodę, i najbezpieczniejszą metodę autoryzacji. Jeśli obawiasz się, czy autoryzacja mobilna to bezpieczne rozwiązanie, zapoznaj się z naszym artykułem Zdrapki, tokeny, kody SMS i powiadomienia w aplikacji – metody autoryzacji transakcji dawniej i dziś.

Ale pamiętaj: nie ma co zbyt długo zwlekać, bo inni mogą łatwo Cię ubiec 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „20 zł na empik.com w jesiennej promocji z Mobilnym podpisem”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.