Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pocztowy lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

20 zł na zakupy na empik.com i 1600 punktów w programie Priceless Specials dla klientów Banku Pocztowego

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 zł na zakupy na empik.com i 1600 punktów w programie Priceless Specials dla klientów Banku Pocztowego
Źródło: strona Banku Pocztowego

Bank Pocztowy postanowił zachęcić swoich klientów do aktywnego korzystania z kart debetowych. Przygotował promocję, w której do zdobycia jest 20 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com oraz 1600 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Wymagania są bardzo łatwe do spełnienia, ale liczy się szybkość działania, bo pula nagród jest bardzo mała.

Promocje dla nowych czy obecnych klientów Banku Pocztowego rzadko goszczą na naszym portalu, gdyż są organizowane sporadycznie, a na dodatek bank dobrze kamufluje je na swojej stronie internetowej. Odkrycie, że właśnie ruszyły aż dwie akcje zachęcające do aktywnego korzystania z kart debetowych, mile nas zaskoczyło.

Płać kartą, bo warto

Pod takim hasłem prowadzona jest promocja skierowana do posiadaczy kart Mastercard Banku Pocztowego z logo Poczty Polskiej lub Caritas wydanych do kont osobistych tego banku. Mogą w niej wziąć udział osoby, które między 1 czerwca a 31 sierpnia 2019 r. wykonały swoimi kartami mniej niż 3 transakcje w miesiącu.

O bonus możesz ubiegać się tylko wtedy, gdy

  • masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe (w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną i nawiązywanie połączeń telefonicznych);
  • podałeś bankowi numer telefonu komórkowego do kontaktu;
  • do chwili otrzymania nagrody nie zrezygnujesz z konta i karty.

Promocja trwa do 31 października 2019 r., przy czym nagrodzonych zostanie tylko 250 osób, które jako pierwsze spełnią wymagania regulaminu. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

12 transakcji = 20 zł premii

Twoje zadanie jest bardzo proste:

Drukuj

1600 punktów powitalnych w programie Priceless Specials

Będąc klientem Banku Pocztowego i posiadając kartę debetową Mastercard z logo Poczty Polskiej, możesz także wziąć udział w trwającej do 30 listopada 2019 r. akcji, w której do zdobycia jest 1600 punktów powitalnych w programie Priceless Specials. Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu, np. na 2 bilety do kina.

Kto i co musi zrobić, by otrzymać bonus?

W promocji może uczestniczyć pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Wystarczy, że zarejestruje wspomnianą kartę debetową w programie Priceless Specials za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Pocztowego. Konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych nie tylko przez Bank Pocztowy, ale i przez Mastercarda. Rzecz w tym, by ten ostatni mógł analizować Twoje wydatki i na tej podstawie przesyłać spersonalizowane oferty promocyjne dotyczące zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody u partnerów programu Priceless Specials.

Przekazanie premii

Punkty pojawią się na Twoim koncie we wspomnianym programie w ciągu 5 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Od chwili ich przekazania będziesz miał 4 tygodnie na ich wykorzystanie. Po tym terminie punkty bezpowrotnie przepadną.

Naprawdę szybka akcja

Pula nagród – 250 sztuk – jest naprawdę bardzo niewielka. Trzeba się więc spieszyć, by znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy zdobędą bonus do empik.com. Na szczęście nie ma ograniczeń kwotowych, wystarczy wykonać po prostu 12 transakcji bezgotówkowych. Jeśli się nie boisz, że kasjerka straci cierpliwość, to możesz kupić 12 różnych potrzebnych Ci rzeczy i za każdą z nich zapłacić osobno…

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Płać kartą bo warto"
  2. Regulamin promocji "Punkty powitalne dla kart Mastercard z logo Poczty Polskiej"
  3. Regulamin programu Priceless Specials

O banku

Bank Pocztowy powstał w 1990 r. Jego akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A. Bank stawia na to, co polskie, dlatego znajdziemy tu konta i lokaty prowadzone w złotówkach, a nie w innych walutach. Strategią banku jest zapewnianie klientom możliwie szerokiego dostępu do usług, co jest możliwe dzięki rozbudowanej sieci ok. 4,6 tysięcy urzędów pocztowych.

Czytaj więcej

Komentarze