Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

4 x 20 zł do wybranych sklepów za 3 transakcje kartą Visa wydaną przez Pekao

4 x 20 zł do wybranych sklepów za 3 transakcje kartą Visa wydaną przez Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Już nie raz pokazywaliśmy, że bywają promocje, w których nie trzeba robić niczego nadzwyczajnego – wystarczy po prostu korzystać z posiadanych produktów bankowych, by zgarnąć premię. Co prawda na ogół jest to niewielki bonusik, bo wartość nagrody wynosi kilkanaście złotych, w najlepszym razie 20-25 zł, ale skoro można ją zdobyć przy okazji codziennych aktywności, to nie ma co narzekać. Tym razem trzeba się jednak spieszyć, bo w każdym miesiącu trwania promocji voucher o wartości 20 zł otrzyma tylko 2300 osób, które spełnią wymagania regulaminu akcji jako pierwsze.

Nagrody do zdobycia

W każdym z miesięcy trwania akcji rozdawane będą nagrody do innego sklepu:

  • w czerwcu do Biedronki,
  • w lipcu do sklepu internetowego hebe.pl,
  • w sierpniu do sklepu internetowego empik.com,
  • we wrześniu do placówek stacjonarnych i sklepu internetowego H&M.

Masz kartę Visa od Pekao? Możesz wziąć udział

W akcji przygotowanej przez spółkę Unique One, która trwa do 30 września 2021 r., mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą Visa wydaną przez bank Pekao i miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Korzystaj z karty i zgarniaj nagrody

Musisz zacząć od zarejestrowania „plastiku” w promocji, a potem po prostu płać kartą, jak dotąd.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. wejdź na stronę promocji i zarejestruj na niej swoją kartę Visa wydaną przez bank Pekao.

Zwróć uwagę, by poprawnie wpisać wymagane dane oraz zaakceptować regulamin akcji. Nie zapomnij o zaznaczeniu, że masz 18 lat.

Informacja
Informacja

Po wysłaniu zgłoszenia na ekranie wyświetli Ci się potwierdzenie przystąpienia do promocji, otrzymasz je też na podany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

W każdym z czterech miesięcy trwania promocji wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe o wartości min. 10 zł każda. Zrób to jak najszybciej, bo w danym miesiącu nagrodę otrzyma tylko 2300 najszybszych.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w ich gronie, to e-kod dostaniesz na adres e-mail podany w zgłoszeniu do udziału w promocji w ciągu 60 dni, licząc od daty zakończenia miesiąca, w którym zasłużyłeś na nagrodę. Termin ważności bonów będzie określony w przesłanej Ci wiadomości.

Dodatkowe wyjaśnienia

Jeśli masz kilka kart Visa od Pekao, dokonując zgłoszenia, zastanów się, którą z nich zarejestrować w promocji, bo możesz zgłosić tylko jeden „plastik”.

Nie ma znaczenia, w którym miesiącu przystąpisz do promocji, możesz zacząć walczyć o nagrody zarówno w czerwcu, jak i dopiero we wrześniu. Im wcześniej to zrobisz, tym więcej nagród możesz zdobyć.

Transakcje mogą być realizowane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. Nie ma znaczenia, czy użyjesz fizycznej karty, czy też jej danych zapisanych w bankowości mobilnej banku Pekao.

Niedozwolone są przelewy z rachunku karty, płatności typu quasi cash (np. zakup losów, udział w grach hazardowych) oraz te wykonane przez uczestnika promocji znajdującego się poza granicami Polski, a także doładowania kart Revoluta czy aplikacji SkyCash.

Możesz zgarnąć maksymalnie 4 vouchery, po jednym w każdym z miesięcy trwania promocji.

Nagroda, którą otrzymasz, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Płać i wygrywaj

Zgłoszenie do promocji zajmie Ci 2-3 minuty, na realizację warunków akcji nie poświęcisz ani chwili, bo po prostu spełnisz je podczas codziennych zakupów. Przyznasz więc chyba, że będą to najszybciej i najłatwiej zarobione pieniądze. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji
  2. Regulamin korzystania z kart podarunkowych do Biedronki
  3. Zasady realizacji kart podarunkowych w sklepie internetowym hebe.pl
  4. Zasady korzystania z ekart prezentowych na empik.com
  5. Zasady korzystania z ekart upominkowych w placówkach stacjonarnych i sklepie internetowym sieci H&M

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.