Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 20% zniżki na Answear.com z Blikiem

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

Nawet 20% zniżki na Answear.com z Blikiem
Źródło: strona promocji

Budżet nadszarpnięty po Świętach, a na horyzoncie jak na złość pojawiają się atrakcyjne zakupowe okazje? Z Blikiem będzie łatwiej. Teraz płacąc na Answear.com za pomocą Blika, otrzymasz rabat w wysokości nawet 20% na wybrane produkty. Zasady akcji są dziecinnie proste.

W przypadku płatności Blik często mamy do czynienia z sympatycznymi promocjami, dzięki którym przy niewielkim wysiłku można zdobyć atrakcyjny bonus. Nie inaczej przedstawia się najnowsza akcja promocyjna związana z Blikiem. Jeżeli zrobisz zakupy na Answear.com za min. 200 zł i opłacisz je Blikiem, zostanie Ci naliczony rabat w wysokości 10% (wybrane produkty przecenione) lub nawet 20% (wybrane produkty nieprzecenione).

Akcja trwa do 31 stycznia 2020 r.

Jak zdobyć rabat w wysokości nawet 20%?

W tej promocji nie ma żadnych ukrytych haczyków:

Drukuj

Pamiętaj, że kody rabatowe nie sumują się. Nie ma natomiast przeciwwskazań, aby korzystać z promocji wielokrotnie.

Niemała zniżka przy zerowym wysiłku

Trzeba uczciwie przyznać, że najnowsza promocja związana z Blikiem nie należy do skomplikowanych, a może stanowić prawdziwe umilenie noworocznych zakupów. Lista produktów objętych obniżką jest naprawdę obszerna, zaś sam rabat (10% lub 20%) – całkiem pokaźny. Oby tylko wybrane rozmiary ubrań nie skończyły się za szybko 😉.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.

Czytaj więcej

Komentarze