Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

20 zł za 2 płatności Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego

20 zł za 2 płatności Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego
Źródło: strona promocji

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez możliwości korzystania z Google Pay czy Apple Pay, ale są i tacy, którzy dotąd nie przekonali się do płatności mobilnych. To właśnie dla nich organizowane są akcje, w których pierwsze płatności telefonem premiowane są nagrodą. Co prawda niewielką, ale zważywszy na fakt, że można ją zdobyć w minutę, to jednak atrakcyjną.

Spójrzmy więc, co trzeba zrobić, by w tak krótkim czasie zdobyć 20 zł od ING Banku Śląskiego. Na podjęcie decyzji o uczestnictwie w tej akcji masz czas do 16 października 2019 r.

Być może nie jesteś jeszcze klientem ING Banku Śląskiego. W tej sytuacji możesz zacząć współpracę z tym bankiem od założenia w nim konta w promocji, by zgarnąć 140 zł, a potem czekać na zaproszenie do opisywanej (lub innej) akcji.

Kto skorzysta z bonusu?

Uczestnikiem promocji „2 za 20 – Google Pay” może być klient indywidualny o pełnej zdolności do czynności prawnych lub osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, o ile otrzymał w bankowości elektronicznej Moje ING propozycję skorzystania z nagrody.

Ważne, by 15 września 2019 r. Twoja karta debetowa lub kredytowa wydana przez ING Bank Śląski nie była dodana do Google Pay.

Podpowiedź: zaproszenia do udziału w promocji należy szukać w Moim ING w zakładce Oferta ING w części Promocje.

Krótka droga po nagrodę

Wymagania stawiane przez regulamin promocji sprowadzają się do wykonania następujących czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 16 października 2019 r. zapisz się do udziału w akcji poprzez wniosek, który znajdziesz przy opisie promocji w bankowości elektronicznej. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu.

Krok 2
Krok 2

Do 18 listopada 2019 r. dodaj kartę płatniczą ING Banku Śląskiego do Google Pay i wykonaj min. 2 płatności mobilne o wartości min. 5 zł każda.

Nagroda
Nagroda

Jeśli spełnisz wymagania regulaminu do 16 października 2019 r., to premię otrzymasz do 25 października 2019 r. Gdybyś z warunków akcji wywiązał się później, do 18 listopada 2019 r., to bank przekaże Ci premię do 26 listopada 2019 r. Otrzymasz ją na konto lub na rachunek karty kredytowej.

Ważne informacje

Mamy 2 informacje – złą i dobrą. Zacznijmy od tej gorszej. Bez względu na to, ile kart ING Banku Śląskiego posiadasz, w promocji może wziąć udział tylko jedna, więc nie ma szans, by zgarnąć więcej niż 20 zł. Dobra wiadomość jest taka, że otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu, w całości należy do Ciebie.

Pamiętaj, że do dnia wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty, którą zarejestrowałeś w Google Pay i wykonywałeś płatności mobilne.

Szybka akcja, szybka kasa

Nie ma co się tu długo zastanawiać. Jeśli tylko otrzymasz zaproszenie od banku do wzięcia udziału w akcji, to zapisz się do promocji, podepnij swoją kartę z logo ING Banku Śląskiego do Google Pay, wykonaj 2 transakcje mobilne (pamiętaj, że każda z nich musi być na kwotę min. 5 zł) i czekaj na obiecaną premię.

Ja zrobiłem tak kiedyś po propozycji z Citi Handlowego, a teraz skorzystam z propozycji ING. Po zdobyciu nagrody pewnie odepnę kartę z Google Pay, bo skoro ING Bank Śląski zaprasza po premię osoby, których „plastiki” nie są powiązane z Google Pay w określonym dniu, to może w przyszłości będzie okazja, by raz jeszcze zgarnąć dwie dychy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "2 za 20 - Google Pay"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.