Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 16 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: ING Bank Śląski lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 160 zł premii z Kontem Mobi w ING Banku Śląskim (do 26 lat) + 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym.

20 zł za 2 płatności Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

20 zł za 2 płatności Google Pay dla klientów ING Banku Śląskiego
Źródło: strona promocji

Miła i szybka akcja dla klientów ING Banku Śląskiego, którzy nie mają podpiętej karty płatniczej tego banku do Google Pay. Wystarczy nadrobić to „niedopatrzenie” i wykonać 2 transakcje z użyciem tej metody płatności, by ING wypłacił 20 zł premii.

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez możliwości korzystania z Google Pay czy Apple Pay, ale są i tacy, którzy dotąd nie przekonali się do płatności mobilnych. To właśnie dla nich organizowane są akcje, w których pierwsze płatności telefonem premiowane są nagrodą. Co prawda niewielką, ale zważywszy na fakt, że można ją zdobyć w minutę, to jednak atrakcyjną.

Spójrzmy więc, co trzeba zrobić, by w tak krótkim czasie zdobyć 20 zł od ING Banku Śląskiego. Na podjęcie decyzji o uczestnictwie w tej akcji masz czas do 16 października 2019 r.

Być może nie jesteś jeszcze klientem ING Banku Śląskiego. W tej sytuacji możesz zacząć współpracę z tym bankiem od założenia w nim konta w promocji, by zgarnąć 140 zł, a potem czekać na zaproszenie do opisywanej (lub innej) akcji.

Kto skorzysta z bonusu?

Uczestnikiem promocji „2 za 20 – Google Pay” może być klient indywidualny o pełnej zdolności do czynności prawnych lub osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, o ile otrzymał w bankowości elektronicznej Moje ING propozycję skorzystania z nagrody.

Ważne, by 15 września 2019 r. Twoja karta debetowa lub kredytowa wydana przez ING Bank Śląski nie była dodana do Google Pay.

Podpowiedź: zaproszenia do udziału w promocji należy szukać w Moim ING w zakładce Oferta ING w części Promocje.

Krótka droga po nagrodę

Wymagania stawiane przez regulamin promocji sprowadzają się do wykonania następujących czynności:

Drukuj

Ważne informacje

Mamy 2 informacje – złą i dobrą. Zacznijmy od tej gorszej. Bez względu na to, ile kart ING Banku Śląskiego posiadasz, w promocji może wziąć udział tylko jedna, więc nie ma szans, by zgarnąć więcej niż 20 zł. Dobra wiadomość jest taka, że otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu, w całości należy do Ciebie.

Pamiętaj, że do dnia wypłaty nagrody musisz być posiadaczem karty, którą zarejestrowałeś w Google Pay i wykonywałeś płatności mobilne.

Szybka akcja, szybka kasa

Nie ma co się tu długo zastanawiać. Jeśli tylko otrzymasz zaproszenie od banku do wzięcia udziału w akcji, to zapisz się do promocji, podepnij swoją kartę z logo ING Banku Śląskiego do Google Pay, wykonaj 2 transakcje mobilne (pamiętaj, że każda z nich musi być na kwotę min. 5 zł) i czekaj na obiecaną premię.

Ja zrobiłem tak kiedyś po propozycji z Citi Handlowego, a teraz skorzystam z propozycji ING. Po zdobyciu nagrody pewnie odepnę kartę z Google Pay, bo skoro ING Bank Śląski zaprasza po premię osoby, których „plastiki” nie są powiązane z Google Pay w określonym dniu, to może w przyszłości będzie okazja, by raz jeszcze zgarnąć dwie dychy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "2 za 20 - Google Pay"

O banku

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Czytaj więcej

Komentarze