Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

2% do 10 tys. zł na koncie oszczędnościowym Alior Banku do 31 marca 2022 r.

2% do 10 tys. zł na koncie oszczędnościowym Alior Banku do 31 marca 2022 r.
Spis treści

2% dla aktywnych

Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego jest wybranie takiej korzyści do Konta Jakże Osobistego. Wówczas bank będzie naliczał promocyjne odsetki do 31 marca 2022 r. Do przyznania 2% dla kwot do 10 000 zł nie jest konieczne wpłacanie "nowych środków", jednak należy co miesiąc wydawać kartą debetową min. 300 zł, inaczej oprocentowanie wyniesie tylko 0,5% (okres liczony jest od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia bieżącego miesiąca, w którym jest aktywna korzyść do Konta Jakże Osobistego).

Standardowe oprocentowanie – poza promocją i dla kwot przekraczających 10 000 zł wynosi 0,01% w skali roku.

Konto oszczędnościowe prowadzone jest bezpłatnie. Może być do niego wydana karta debetowa Mastercard Debit. Jej wydanie kosztuje 10 zł, a miesięczny koszt korzystania wynosi 3 zł.

Pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 5 zł (jeśli jest dokonywany na rachunek w Alior Banku) lub 10 zł.

Konto Jakże Osobiste z bonusami do wyboru

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku to bardzo elastyczny i przystępny cenowo rachunek (darmowy dla osób poniżej 26 roku życia).

Jego atutem jest możliwość samodzielnego wyboru korzyści, ułatwiających korzystanie z rachunku (np. 1% moneybacku za płatności mobilne). Dwie z nich są bezpłatne, za każdą kolejną trzeba zapłacić (korzyść wybrana w bankowości elektronicznej lub w oddziale jest aktywna już następnego dnia). Ważne, że bonusy można zmieniać w trakcie korzystania z konta, dopasowując je do swoich aktualnych potrzeb.

2% to naprawdę nieźle

Warunki do oszczędzania są coraz lepsze i zastanawialiśmy się, co zdecyduje Alior Bank w sprawie rachunku oszczędnościowego dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego. Cieszy nas, że stawka wzrosła aż do 2% i choć maksymalna kwota jest niska (10 tys. zł), to wyższe oprocentowanie obowiązuje aż do końca marca 2022 r.

Naszym zdaniem warto skorzystać z tej oferty, a jeśli mamy więcej oszczędności - połączyć ją z inną. W naszym rankingu kont oszczędnościowych z pewnością znajdziesz odpowiednie miejsce dla swoich środków.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Przydatne dokumenty

  1. Tabela oprocentowania