Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku, czyli 2,7% dla środków do 100 tys. zł

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku, czyli 2,7% dla środków do 100 tys. zł

Festiwal nowych edycji promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowych rozpoczął Bank Millennium ze swoim Kontem Oszczędnościowym Profit. Następnego dnia w jego ślady poszedł Getin Bank ze swoją promocją, a teraz dołącza do nich Alior Bank, proponując wyższe oprocentowanie na Koncie Mocno Oszczędnościowym.

Komu bank podwyższy oprocentowanie?

Z podwyższonego oprocentowania mogą skorzystać wszyscy nowi klienci Alior Banku oraz ci z dotychczasowych jego klientów, którzy na Konto Mocno Oszczędnościowe wpłacą nowe środki. Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane od dnia wpłaty nowych środków przez 4 miesiące. Maksymalna kwota, która podlega promocyjnemu oprocentowaniu, to 100 000 zł.

Nowe środki możecie wpłacać do 21 listopada 2018 r.

Co to są nowe środki?

Definicja pojęcia nowe środki znajduje się w Tabeli Oprocentowania Alior Banku dla Klientów Indywidualnych. Zgodnie z nią, są nimi środki będące nadwyżką ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego danego klienta oraz ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do niego rachunkach (złotówkowych i walutowych) i lokatach w Alior Banku na dzień 10 października 2018 r.

Poznajcie Konto Mocno Oszczędnościowe

Podstawowe oprocentowanie Konta Mocno Oszczędnościowego (dla "starych środków") liczone jest wg współczynnika WIBID 1M – 0,55 p.p. i aktualnie wynosi 0,89%.

Założenie i prowadzenie konta jest darmowe, podobnie internetowe przelewy z niego na konto osobiste w Alior Banku!

Kto wygrywa wyścig po pieniądze?

W wyścigu po Wasze pieniądze zdaje się wygrywać, ze względu na wysokie oprocentowanie, Getin Bank ze swoim Kontem Oszczędnościowym z promocyjnym oprocentowaniem 3% dla kwot do 200 000 zł.

Oferta Alior Banku też jest warta rozważenia.

Co prawda graniczna kwota to „tylko” 100 000 zł, ale oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące (u konkurencji przez 3 miesiące od wpływu pierwszych nowych środków) i w Alior Banku nie ma obowiązku zakładania rachunku osobistego, by cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem na Koncie Mocno Oszczędnościowym.