Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING: 2,5% dla środków do 100 tys. zł

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING: 2,5% dla środków do 100 tys. zł

ING dołącza do grona banków, które zachęcają swoich klientów do lokowania środków na rachunkach oszczędnościowych. Po październikowym "wysypie" promocji w Alior Banku, Banku Millennium i Getin Banku, w listopadzie nadszedł czas na przedłużenie promocji na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) w ING Banku Śląskim.

"Bonus na start" dla nowych klientów

Oferta "Bonus na start" skierowana jest do nowych klientów, którzy od 8 listopada 2018 r. nie posiadali i nie posiadają w ING Otwartego Konta Oszczędnościowego (również w wersji Direct i Premium) lub Dream Saver i założą w tym banku swój pierwszy rachunek oszczędnościowy.

Jakie środki podlegają wyższemu oprocentowaniu?

W ramach specjalnej oferty zyskasz 2,5% przez 4 miesiące od założenia rachunku oszczędnościowego. Wyższym oprocentowaniem będą objęte środki poniżej 100 tys. zł; nadwyżka oprocentowana jest standardową, mniej korzystną stawką (0,7%).

Promocja obowiązuje do 19 grudnia 2018 r. - do tego dnia powinieneś założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe. Regulamin oferty "Bonus na start" znajdziesz tutaj.

A jeśli już posiadasz rachunek oszczędnościowy...

Nic straconego! Obecni posiadacze Otwartego Konta Oszczędnościowego mogą skorzystać z podobnej oferty: "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus".

Wystarczy, że do 19 grudnia 2018 r. założysz w bankowości internetowej OKO Bonus i wpłacisz nowe środki. Bank definiuje je jako nadwyżkę ponad stan depozytów klienta (rachunków oszczędnościowych, lokat) w ING zgromadzonych na dzień 3 września 2018 r.

Regulamin "OKO Bonus" znajdziesz tutaj.

Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING

Standardowe oprocentowanie OKO w ING to 0,7% - jest to niewiele, zatem warto korzystać ze specjalnych ofert i powiększyć swój zysk.

Przelewy z Otwartego Konta Oszczędnościowego na powiązany rachunek osobisty są darmowe. Jeśli chcemy przesłać środki na konto w innym banku, bezpłatnie zrobimy to tylko raz w miesiącu. Za kolejne przelewy zapłacimy już 9 zł.

Dobre konto oszczędnościowe z premią 140 zł

Promocja dla nowych, jak i obecnych posiadaczy Otwartego Konta Oszczędnościowego już od dłuższego czasu stanowi stały element oferty ING Banku Śląskiego. W zależności od Twojego statusu jako klienta, możesz zyskać 2,5% dla dowolnych lub nowych środków do 100 tys. zł.

Propozycję banku z pewnością można rozważyć - wprawdzie nie musisz tu zakładać konta osobistego, jednak warto pamiętać, że obecnie trwa promocja Konta z Lwem Direct, w której do zyskania jest nawet 140 zł premii. Ofertę dokładnie opisujemy w tym artykule.

Jeśli rozglądasz się za nowoczesnym rachunkiem z korzystną ofertą oszczędnościową, w ING możesz zyskać naprawdę sporo.