Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rekordowe 1800 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)

Rekordowe 1800 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)
Źródło: najlepszekonto.pl

To kolejna edycja wspólnej akcji Banku Millennium i Bonnier Business, wydawcy portalu Bankier.pl, o nazwie "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium". Promocja trwa do 31 października 2021 r. i ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do założenia Konta Mój Biznes w Banku Millennium.

Nagrodą jest 300 zł w gotówce, jednak pulę bonusów można powiększyć nawet o 1500 zł od samego banku, o czym napiszemy w dalszej części tekstu.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Zanim zaczniesz przygotowywać się do rejestracji w tej akcji, sprawdź, czy możesz wziąć w niej udział.

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców), który między 1 czerwca 2019 r. a 1 października 2021 r. nie posiadał w Banku Millennium żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP. W bieżącej edycji wyłączenie dotyczy również przedsiębiorców, którzy jako konsumenci posiadają jakikolwiek produkt tego banku.

300 zł za płatność Blikiem

Jak za chwilę się przekonasz, droga po 300 zł premii jest wręcz banalnie prosta.

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając adres e-mail, i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 października 2021 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z linka udostępnionego przez organizatora.

Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji o założeniu przez Ciebie konta i spełnieniu warunków promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 30 listopada 2021 r. podpisz z Bankiem Millennium umowę o konto firmowe.

Krok 4
Krok 4

Do 31 grudnia 2021 r. dokonaj przynajmniej jednej płatności Blikiem w ramach Konta Mój Biznes.

Krok 5
Krok 5

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii w wiadomości e-mail do 28 stycznia 2022 r. Od otrzymania maila masz 5 dni roboczych na przekazanie mu numeru konta założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

300 zł premii trafi na Twoje konto firmowe w ciągu 14 dni roboczych od przekazania organizatorowi wymaganych informacji.

Premia stanowi przychód z prowadzonej przez Ciebie działalności i powinieneś ją rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nawet 1500 zł i zwolnienie z opłat za konto od Banku Millennium

Jak już wspomnieliśmy, promocja łączy się z wewnętrznymi akcjami Banku Millennium, w których możesz zyskać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta i nawet 1500 zł premii za aktywność (z czego 450 zł dotyczy operacji wykonywanych na rachunku firmowym, a 1050 zł – terminala płatniczego i leasingu).

UWAGA: Ta promocja skierowana jest tylko do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą!

Co warto wiedzieć o Koncie Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to podstawowy rachunek dla małych firm w Banku Millennium. Wprawdzie opłata za prowadzenie tego konta jest dość wysoka, ale w promocji przez 2 lata nie będzie pobierana. Pozostałe koszty sprawdzisz poniżej.

Pewne 300 zł i szansa na więcej

Lubimy proste promocje, a propozycję Bankiera i Banku Millennium nie sposób określić inaczej. Jedna płatność Blikiem wystarczy, aby otrzymać 300 zł w gotówce na nowe Konto Mój Biznes, które dodatkowo będzie prowadzone za darmo przez 2 lata. Jeśli czujesz niedosyt, możesz powalczyć o kolejne premie w wewnętrznej promocji banku i zyskać chociażby 450 zł za aktywność na rachunku (za wpływy, przelewy i transakcje kartą), a nawet 1050 zł więcej.

Jest o co walczyć, a dodatkowe środki na początku działalności zawsze się przydadzą. Czas na Twoją decyzję!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium" – edycja 2

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.