Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rekordowe 1800 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)

Rekordowe 1800 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)
Źródło: najlepszekonto.pl

To pierwsza edycja wspólnej akcji Banku Millennium i Bonnier Business, wydawcy portalu Bankier.pl, o nazwie "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium". Promocja trwa do 31 października 2021 r. i ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do założenia Konta Mój Biznes w Banku Millennium.

Uwaga: promocja zostanie zakończona wcześniej, bo w piątek 1 października o 23:59. Prawdopodobnie w poniedziałek 4 października ruszy nowa odsłona na podobnych zasadach, w której zmienione zostaną zapisy w regulaminie – wykluczeni zostaną obecni posiadacze konta osobistego i firmowego w Banku Millennium.

Nagrodą jest 300 zł w gotówce, jednak pulę bonusów można powiększyć nawet o 1500 zł od samego banku, o czym napiszemy w dalszej części tekstu.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Zanim zaczniesz przygotowywać się do rejestracji w tej akcji, sprawdź, czy możesz wziąć w niej udział.

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców), który między 1 czerwca 2019 r. a 19 września 2021 r. nie posiadał w Banku Millennium żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP.

300 zł za płatność Blikiem

Jak za chwilę się przekonasz, droga po 300 zł premii jest wręcz banalnie prosta.

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. 1 października 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając adres e-mail, i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 października 2021 r. 1 października 2021 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z linka udostępnionego przez organizatora.

Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji o założeniu przez Ciebie konta i spełnieniu warunków promocji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od złożenia wniosku, nie później niż 30 listopada 2021 r., podpisz z Bankiem Millennium umowę o konto firmowe.

Krok 4
Krok 4

Do 31 grudnia 2021 r. dokonaj przynajmniej jednej płatności Blikiem w ramach Konta Mój Biznes.

Krok 5
Krok 5

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii w wiadomości e-mail do 28 stycznia 2022 r. Od otrzymania maila masz 5 dni roboczych na przekazanie mu numeru konta założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

300 zł premii trafi na Twoje konto firmowe w ciągu 14 dni roboczych od przekazania organizatorowi wymaganych informacji.

Pamiętaj o szczegółach

Premia stanowi przychód z prowadzonej przez Ciebie działalności i powinieneś ją rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nawet 1500 zł i zwolnienie z opłat za konto od Banku Millennium

Jak już wspomnieliśmy, promocja łączy się z wewnętrznymi akcjami Banku Millennium, w których możesz zyskać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta i nawet 1500 zł premii za aktywność (z czego 450 zł dotyczy operacji wykonywanych na rachunku firmowym, a 1050 zł - terminala płatniczego i leasingu).

UWAGA: Ta promocja skierowana jest tylko do jednoosobowej działalności gospodarczej!

Co warto wiedzieć o Koncie Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to podstawowy rachunek dla małych firm w Banku Millennium. Wprawdzie opłata za prowadzenie tego konta jest dość wysoka, ale w promocji przez 2 lata nie będzie pobierana. Pozostałe koszty sprawdzisz poniżej.

Pewne 300 zł i szansa na więcej

Lubimy proste promocje, a propozycję Bankiera i Banku Millennium nie sposób określić inaczej. Jedna płatność Blikiem wystarczy, aby otrzymać 300 zł w gotówce na nowe Konto Mój Biznes, które dodatkowo będzie prowadzone za darmo przez 2 lata. Jeśli czujesz niedosyt, możesz powalczyć o kolejne premie w wewnętrznej promocji banku i zyskać chociażby 450 zł za aktywność na rachunku (za wpływy, przelewy i transakcje kartą), a nawet 1050 zł więcej.

Jest o co walczyć, a dodatkowe środki na początku działalności zawsze się przydadzą. Czas na Twoją decyzję!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium - 1 edycja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.