Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku, 200 zł za rejestrację karty i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!

300 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku, 200 zł za rejestrację karty i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!
Źródło: najlepszekonto.pl

We wspólnej promocji Internetowego Domu Mediowego NET S.A (właściciela Super Expressu) oraz Alior Banku na przedsiębiorców czeka atrakcyjny bonus – 300 zł w gotówce za założenie rachunku.

Dodatkowo uczestnicy akcji są objęci wewnętrzną promocją Aliora, w której bank premiuje konkretne operacje dokonywane z firmowego rachunku. W każdym z 12 miesięcy od otwarcia iKonta Biznes możesz zdobyć maksymalnie 125 zł (łącznie – 1500 zł).

Co więcej, za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwili i wykonanie transakcji plastikiem bank nagrodzi Cię premią 200 zł. Nietrudno więc obliczyć, że korzystając z trzech okazji, masz szansę uzyskać aż 2000 zł!

Promocja dla przedsiębiorców

Zanim dowiesz się, jak zdobyć premie, sprawdź, czy możesz zostać uczestnikiem akcji.

Bank kieruje swoją ofertę wyłącznie do tych przedsiębiorców, którzy nie posiadali żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP w Alior Banku w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (czyli od 10 czerwca 2020 r. do 11 czerwca 2021 r.).

Kilka kroków do 300 zł

Prawdę mówiąc, w przypadku tej oferty zdobycie nagrody jest naprawdę bardzo proste. Aby 300 zł wpadło w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 23 lipca 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając w formularzu wymagane dane.

Na tym etapie wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji. Nie musisz wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora.

Krok 2
Krok 2

Również do 23 lipca 2021 r. złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes, korzystając z otrzymanego linka aktywacyjnego.

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od wysłania wniosku - jednak nie później niż 22 sierpnia 2021 r. (włącznie) - podpisz z bankiem umowę o iKonto Biznes.

Krok 4
Krok 4

W terminie 60 dni od podpisania umowy (nie później niż do 21 października 2021 r.) wpłać na nowo otwarte konto łącznie min. 500 zł.

Informacja
Informacja

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony najpóźniej 3 listopada 2021 r. w wiadomości e-mail wysłanej na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Nagroda
Nagroda

Bonus w wysokości 300 zł trafi na Twoje konto firmowe w terminie 14 dni roboczych liczonych od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

+ 13 500 punktów (~200 zł) w Bezcennych Chwilach

Jako nowy posiadacz iKonta Biznes, możesz także przystąpić do programu Bezcenne Chwile i zyskać punkty wymienne na nagrody o wartości ok. 200 zł. Wystarczy zamówić do rachunku kartę Mastercard i wykonać nią jedną transakcję.

W ciągu roku możesz także zdobyć dodatkowe 1500 zł

Jak wspomnieliśmy na wstępie, udział w promocji z premią 200 zł otworzy Ci drogę do kolejnej okazji, czyli wewnętrznej akcji banku. Musisz wiedzieć, że jest to dość nietypowa oferta, ponieważ masz w niej możliwość samodzielnego wyboru warunków gwarantujących zdobycie nagrody.

Bank przygotował listę premiowanych aktywności i określił wysokość poszczególnych bonusów, natomiast Tobie pozostawił decyzję, które z tych zadań chcesz lub możesz spełnić. I tak, jeśli w danym miesiącu wywiążesz się ze wszystkich wymogów, otrzymasz od banku maksymalną premię (125 zł). Jeżeli jednak przeprowadzisz tylko część operacji, nadal możesz liczyć na gratyfikację (choć jej wysokość będzie oczywiście niższa).

Konto Biznes – co trzeba wiedzieć o tym rachunku?

iKonto Biznes to propozycja Alior Banku dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, co w przypadku kont firmowych nie zdarza się często. Jako posiadacz iKonta Biznes nie zapłacisz także za standardowe przelewy internetowe, a 5 pierwszych przelewów natychmiastowych możesz zlecić bezpłatnie.

300 zł za... jeden wpływ na konto!

Przejrzyste zasady i całkiem przyzwoita premia – to największe zalety najnowszej akcji dla firm w Alior Banku. Tak naprawdę, aby zdobyć 300 zł w gotówce, wystarczy tylko założyć iKonto Biznes, a następnie wpłacić na rachunek min. 500 zł. Naszym zdaniem trudno o mniej wymagające warunki.

Jeśli dołożymy do tego nawet 1500 zł rocznie za aktywność na koncie i 200 zł za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach, otrzymamy jedną z najlepszych ofert dla przedsiębiorców.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Konto Biznes Alior Bank - 5 edycja"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.