Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rekordowe 300 zł „na start” i do 1500 zł w ciągu roku za aktywność! To premie za iKonto Biznes w Alior Banku

Rekordowe 300 zł „na start” i do 1500 zł w ciągu roku za aktywność! To premie za iKonto Biznes w Alior Banku
Źródło: strona promocji

Alior Bank promuje swoje iKonto Biznes samodzielnie, a także przy współpracy z dwoma partnerami. Tym razem mamy do czynienia z 10. edycją akcji, której organizatorem jest Bonnier Business Polska sp. o.o. Przedsiębiorcy rozważający udział w tej promocji mają czas na podjęcie decyzji do 7 czerwca 2021 r.

Uczestnicy promocji

W akcji „Zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior Banku” mogą wziąć udział osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadały w tym banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

500 zł wpływu oznacza 300 zł nagrody

Twoja aktywność jako uczestnika promocji ograniczy się do złożenia wniosku o rachunek objęty promocją, podpisania umowy, zapewnienia wpływu i podania numeru nowo otwartego konta, by organizator wiedział, gdzie ma przekazać premię.

Krok 1
Krok 1

Do 7 czerwca 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji. Nie musisz przy tym wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

7 czerwca 2021 r. to także data graniczna dla złożenia wniosku o otwarcie iKonta Biznes. Musisz to zrobić, korzystając z linka aktywacyjnego z wiadomości e-mail przesłanej do Ciebie po dokonaniu rejestracji w promocji.

Na tym etapie konieczne jest, byś wyraził zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji akcji. Chodzi o możliwość przekazania wiadomości, że wywiązałeś się z warunków regulaminu i zasłużyłeś na nagrodę.

Krok 3
Krok 3

Na dopełnienie formalności i podpisanie z Alior Bankiem umowy o iKonto Biznes masz 30 dni od chwili złożenia wniosku o rachunek. Ostateczny termin to 7 lipca 2021 r.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 60 dni od uruchomienia iKonta Biznes, jednak nie później niż 6 września 2021 r., zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

Informacja
Informacja

Do 30 września 2021 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail organizator prześle informację o przyznaniu Ci premii.

Krok 5
Krok 5

W ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania tej wiadomości musisz przekazać numer rachunku otwartego w ramach promocji, na który ma być wypłacona Twoja nagroda.

Nagroda
Nagroda

Przelew 300 zł zostanie zrealizowany przez organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania Ci informacji o bonusie. Oczywiście, o ile prześlesz niezbędne dane.

O tym musisz wiedzieć

Gdybyś zapomniał o przesłaniu organizatorowi numeru nowo otwartego rachunku (Krok 5 w powyższym harmonogramie) lub podał błędne dane, to Twoja premia bezpowrotnie przepadnie.

Zwracamy uwagę, że nagroda, którą otrzymasz, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz ją zapisać po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nawet 1500 zł za aktywność w ciągu roku

Zdobycie 300 zł w opisywanej promocji „na start” to miły wstęp do starań o znacznie większą nagrodę za aktywność w ciągu roku. Maksymalna nagroda w akcji, którą samodzielnie przygotował Alior Bank, może wynieść nawet 1500 zł. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes w Alior Banku

Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jego otwarcie i prowadzenie jest darmowe. Bezpłatna może być także karta debetowa, o ile klient wykona nią min. 4 transakcje w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 zł.

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

Nagroda bez wielkiego wysiłku

Trudno sobie wyobrazić akcję, w której warunki otrzymania nagrody byłyby jeszcze prostsze. Zapewnienie w ciągu 60 dni wpływu na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości 500 zł nie sprawi nikomu kłopotu, gdyż nie określono, skąd pieniądze mają pochodzić. Radość ze zdobycia premii zapewne popsuje Ci nieco konieczność podzielenia się nią z urzędem skarbowym, ale na to niestety nie ma rady.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku - 10 edycja"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.