Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

1800 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)

1800 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku)
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (1800 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z Millennium Leasing lub firmą PayTel.

Nagroda dzieli się na trzy części:

 • 600 zł za otwarcie konta i realizowanie z niego przelewów do ZUS w ciągu 6 kolejnych miesięcy;
 • 600 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS,
 • 600 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 000 zł LUB zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

Akcja „1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej” trwa do 31 marca 2022 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 6000 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 grudnia, to od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2023 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie, warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie od 1 stycznia 2019 r. do dnia startu niniejszej akcji (1 grudnia 2021 r.) nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które kiedyś otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w jednej z akcji promocyjnych (zarówno organizowanej przez bank, jak i inne podmioty) i rozwiązały lub wypowiedziały umowę o wskazane rachunki osobiste.

Jak zyskać 1800 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 3 części, każda z nich wymaga innej aktywności i daje szansę na otrzymanie 600 zł. Spójrz co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 marca 2022 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

W kolejnych 6 miesiącach po podpisaniu umowy

 • realizuj przelewy do ZUS;
 • wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą na stacjach paliw.

Bank zwróci Ci 10% wydatków w każdej z tych kategorii, maksymalnie po 100 zł/miesiąc, w sumie max 2 x 600 zł.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz otrzymać kolejne 600 zł, to do 31 maja 2022 r.

 • podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł LUB
 • zawrzyj z Bankiem Millennium i firmą PayTel umowę trójstronną o terminal płatniczy i zapewnij wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia obsłużonych na nim transakcji w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie za aktywność na rachunku będziesz otrzymywał do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagane operacje.

Natomiast bonus za podpisanie umowy leasingowej lub skorzystanie z terminala wpłynie na Twoje konto do 31 lipca 2022 r.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody.

Warunki promocji spełnią jedynie transakcje dokonane kartą debetową w punktach posiadających kod MCC:

 • 5541 (określający stacje serwisowe sprzedające także paliwo),
 • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe),
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód podatkowy z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Zwróć jednak uwagę, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe benefity. Zaczynając od otwarcia konta osobistego i korzystając z możliwości założenia rachunku dla dziecka, możesz zdobyć dodatkowe kilkaset złotych.

1800 zł na „dzień dobry” na rachunku firmowym

1800 zł stanowi bardzo konkretny zastrzyk finansowy, zwłaszcza dla małych firm. Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla przedsiębiorców często tankujących paliwo do swoich pojazdów oraz tych przymierzających się do skorzystania z leasingu lub sięgnięcia po terminal płatniczy. Jednak i pozostali nie powinni narzekać. Premia 600 zł za płatności do ZUS jest w zasięgu każdego, do tego trzeba doliczyć jeszcze moneyback na stacjach paliw, więc z pewnością zgarniesz blisko tysiąc złotych, a może i więcej.

Do tego uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej"
 2. Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.