Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł „na start” i do 1500 zł w ciągu roku za aktywność – premie za iKonto Biznes w Alior Banku.

iKonto Biznes w Alior Banku z premią nawet 1700 zł!

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

iKonto Biznes w Alior Banku z premią nawet 1700 zł!
Źródło: strona promocji

To druga edycja promocji „Konto Biznes Alior Banku”. Podobnie jak pierwsza, tak i ta została zorganizowana przez Internetowy Dom Mediowy NET S.A., który jest fundatorem premii gotówkowej w wysokości 200 zł. Czas na decyzję o przystąpieniu do tej akcji mija 31 sierpnia 2019 r.

Jej partnerem Alior Bank, który równocześnie zaprasza do udziału w zorganizowanej przez siebie promocji „1500 zł dla firm”. Wymienioną kwotę możesz zdobyć w „ratach”, wykazując się aktywnością w korzystaniu z iKonta Biznes przez 12 miesięcy.

Sięgnięcie po „podstawową” premię jest w zasięgu każdego uczestnika promocji. Zgarnięcie pełnej puli od Aliora może być dla części firm trudne. Nie ma co jednak załamywać rąk, bo premia rzędu 1000 zł jest jak najbardziej osiągalna. W porównaniu do innych akcji dla firm to bardzo wysoki bonus. Tym atrakcyjniejszy, że można go uzyskać za typowe czynności bankowe, jakie wykonuje przeciętny przedsiębiorca. Warto się nieco postarać, by zyskać jak najwięcej.

Uczestnicy akcji

Zanim przejdziemy do opisu akcji przygotowanej przez Alior Bank, musimy przedstawić informacje dotyczące 200 zł premii za założenie iKonta Biznes. Mogą się o nią ubiegać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG). Uczestnikiem akcji nie może być osoba, która w ostatnich 12 miesiącach przed jej rozpoczęciem (czyli po 23 lipca 2018 r.) dysponowała jakimkolwiek rachunkiem firmowym dla danego numeru NIP w Alior Banku. Posiadanie produktów dla osób fizycznych nie jest przeszkodą w przystąpieniu do promocji.

Zasady promocji

Decydując się na udział w akcji „Konto Biznes”, musisz wykonać wszystkie poniższe działania:

Drukuj

Istotne informacje

Składając wniosek o iKonto Biznes, musisz wyrazić zgodę na udostępnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o powiadomienie przez Alior Bank Internetowego Domu Mediowego NET S.A. o fakcie wywiązania się przez Ciebie z warunków promocji.

Pamiętaj, że jeśli nie przekażesz w terminie numeru rachunku iKonta Biznes lub będzie on nieprawidłowy, to nagroda zostanie w rękach organizatora.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód ani zamknąć iKonta Biznes. Bonus powinien wpłynąć na Twoje konto w ciągu 14 dni roboczych, licząc od chwili przesłania informacja o przyznaniu Ci premii.

Przypominamy, że zdobyta nagroda pozostaje w związku z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Musisz więc wykazać ją po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć się z niej przed urzędem skarbowym.

Masz już 200 zł, sięgnij po więcej

Jak wspomnieliśmy, w sumie możesz zgarnąć 1700 zł. Czas więc przedstawić działania niezbędne do zdobycia brakującej kwoty. Nie są one trudne - w zależności od Twojej aktywności na koncie, zyskasz kilkaset złotych albo i maksymalne 1500 zł. W tej promocji nie ma bowiem „sztywnych” wymagań, ale w regulaminie jest za to lista aktywności nagradzanych określonym bonusem. Może to być przelew do ZUS (na kwotę min. 250 zł) lub do urzędu skarbowego (min 500 zł), albo przelew SEPA lub natychmiastowy. Nagradzane są też transakcje kartą, utrzymywanie średniomiesięcznego salda w określonej wysokości lub skorzystanie z kasy fiskalnej od Alior Banku.

Każde Twoje działanie ma określoną „cenę”. Bank „przelicza” Twoją aktywność na konkretną premię. Jej maksymalna wysokość w miesiącu to 125 zł. Ile uzbierasz, tyle dostaniesz.

Według naszych wyliczeń, bez specjalnego wysiłku możesz zgarnąć 45 zł w miesiącu (540 zł w roku). Wystarczy, że wykonasz przelewy do ZUS i natychmiastowy oraz transakcje kartą na kwotę min. 500 zł.

W wariancie umiarkowanym, gdy Twoja firma będzie co miesiąc odprowadzała min. 500 zł podatku, będziesz otrzymywał miesięcznie następne 25 zł premii, czyli w skali roku da to kolejne 300 zł.

Twoje zyski mogą być jeszcze większe, jeśli będziesz wykonywał kolejne operacje.

Szczegółowe informacje na temat tej akcji, wraz ze szczegółową „wyceną” poszczególnych aktywności, znajdziesz w tym artykule.

iKonto Biznes sprosta różnym oczekiwaniom

iKonto Biznes otwierane jest i prowadzone za darmo. Alior Bank zachęca do korzystania z niego atrakcyjną ofertą walutową, możliwością lokowania nadwyżek finansowych oraz dostępem do produktów kredytowych.

Pewne 200 zł i dodatkowo nawet 1500 zł

Przedstawiliśmy Ci zestaw dwóch promocji. W pierwszej zgarniesz 200 zł za otwarcie iKonta Biznes z oferty Alior Banku i zapewnienie wpływu w łącznej wysokości min. 500 zł. W drugiej wysokość premii uzależniona jest od Twojej aktywności. Maksymalnie możesz zdobyć nawet 1500 zł. W obu akcjach czeka więc 1700 zł.

Przyznajemy, że pełna pula nie będzie w zasięgu każdego, ale uzyskanie ok. 1000 zł jest jak najbardziej realne. Wystarczy wykonywanie podstawowych operacji bankowych.

Doceniamy, że Alior Bank nie postawił wygórowanych wymagań przed uczestnikami promocji. Zachęcamy, byś dołączył do nich i przekonał się, że nie robiąc nic nadzwyczajnego, też można otrzymać nagrodę. Trzymamy kciuki, by była ona jak największa.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Biznes Alior Bank"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej