Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.
200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!
Źródło: strona promocji

Alior Bank – tym razem we wspólnej akcji z Internetowym Domem Mediowym NET S.A. - po raz kolejny proponuje premię dla nowych posiadaczy iKonta Biznes. Wystarczy, że otworzysz firmowy rachunek i spełnisz bardzo prosty warunek aktywności, a otrzymasz w nagrodę 200 zł. Co więcej, możesz łatwo swój zysk powiększyć (i to znacznie!), korzystając z równoległej promocji. W sumie do zdobycia jest nawet 1700 zł - całkiem pokaźna kwota, nie sądzisz?

We wspólnej promocji Internetowego Domu Mediowego NET S.A (właściciela Super Expressu) oraz Alior Banku na przedsiębiorców czeka atrakcyjny bonus - 200 zł w gotówce za założenie rachunku. Dodatkowo uczestnicy akcji są objęci wewnętrzną promocją Aliora, w której bank premiuje konkretne operacje dokonywane z firmowego rachunku. W każdym z 12 miesięcy od otwarcia iKonta Biznes możesz zdobyć maksymalnie 125 zł (łącznie - 1500 zł). Nietrudno więc obliczyć, że korzystając z obu okazji, masz szansę uzyskać aż 1700 zł!

Promocja tylko dla firm

Zanim jednak podpowiemy Ci, jak zdobyć premie, sprawdź, czy możesz zostać uczestnikiem akcji. Bank kieruje swoją ofertę wyłącznie do tych przedsiębiorców, którzy nie posiadali żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP w Alior Banku w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (czyli od 3 stycznia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r.).

Prosta recepta na 200 zł

Prawdę mówiąc, w przypadku tej oferty zdobycie nagrody jest naprawdę łatwe. Aby 200 zł wpadło w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

Drukuj

W ciągu roku możesz zdobyć dodatkowe 1500 zł

Jak wspomnieliśmy na wstępie, udział w promocji z premią 200 zł otworzy Ci drogę do kolejnej okazji, czyli wewnętrznej akcji banku. Musisz wiedzieć, że jest to dość nietypowa oferta, ponieważ masz w niej możliwość samodzielnego wyboru warunków gwarantujących zdobycie nagrody.

Bank przygotował listę premiowanych aktywności i określił wysokość poszczególnych bonusów, natomiast Tobie pozostawił decyzję, które z tych zadań chcesz lub możesz spełnić. I tak, jeśli w danym miesiącu wywiążesz się ze wszystkich wymogów, otrzymasz od banku maksymalną premię (125 zł). Jeżeli jednak przeprowadzisz tylko część operacji, nadal możesz liczyć na gratyfikację (choć jej wysokość będzie oczywiście niższa).

Konto Biznes – co trzeba wiedzieć o tym rachunku

iKonto Biznes to propozycja Alior Banku dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, co w przypadku kont firmowych nie zdarza się często. Jako posiadacz iKonta Biznes nie zapłacisz także za standardowe przelewy internetowe, a 5 pierwszych przelewów natychmiastowych możesz zlecić bezpłatnie.

Podsumowanie

Przejrzyste zasady i całkiem przyzwoita premia – to największe zalety najnowszej akcji Alior Banku. Na dobrą sprawę, aby zdobyć nagrodę o wartości 200 zł, wystarczy wykonać dwie proste czynności – założyć iKonto Biznes, a następnie wpłacić na rachunek min. 500 zł. Naszym zdaniem trudno o mniej wymagające warunki...

Jeśli dołożymy do tego nawet 1500 zł rocznie za aktywność na koncie, otrzymamy jedną z najciekawszych ofert dla przedsiębiorców. Warto więc rozważyć założenie iKonta Biznes w Alior Banku, tym bardziej, że sam rachunek posiada wiele atutów i może Ci ułatwić prowadzenie biznesu.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Konto Biznes Alior Bank - 4 edycja"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej

Komentarze