Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!
Źródło: strona promocji

We wspólnej promocji Internetowego Domu Mediowego NET S.A (właściciela Super Expressu) oraz Alior Banku na przedsiębiorców czeka atrakcyjny bonus - 200 zł w gotówce za założenie rachunku. Dodatkowo uczestnicy akcji są objęci wewnętrzną promocją Aliora, w której bank premiuje konkretne operacje dokonywane z firmowego rachunku. W każdym z 12 miesięcy od otwarcia iKonta Biznes możesz zdobyć maksymalnie 125 zł (łącznie - 1500 zł). Nietrudno więc obliczyć, że korzystając z obu okazji, masz szansę uzyskać aż 1700 zł!

Promocja tylko dla firm

Zanim jednak podpowiemy Ci, jak zdobyć premie, sprawdź, czy możesz zostać uczestnikiem akcji. Bank kieruje swoją ofertę wyłącznie do tych przedsiębiorców, którzy nie posiadali żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP w Alior Banku w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (czyli od 3 stycznia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r.).

Prosta recepta na 200 zł

Prawdę mówiąc, w przypadku tej oferty zdobycie nagrody jest naprawdę łatwe. Aby 200 zł wpadło w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 7 lutego 2020 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając w formularzu wymagane dane.

Na tym etapie wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji. Nie musisz wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora.

Krok 2
Krok 2

Również do 7 lutego 2020 r. złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes, korzystając z otrzymanego linka aktywacyjnego.

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od wysłania wniosku - jednak nie później niż 8 marca 2020 r. (włącznie) - podpisz z bankiem umowę o iKonto Biznes.

Krok 4
Krok 4

W terminie 60 dni od podpisania umowy (nie później niż do 7 maja 2020 r.) wpłać na nowo otwarte konto łącznie min. 500 zł.

Informacja
Informacja

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony najpóźniej 25 maja 2020 r. w wiadomości e-mail wysłanej na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Krok 5
Krok 5

W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania informacji o nagrodzie przekaż organizatorowi, za pośrednictwem strony promocji, numer założonego w akcji iKonta Biznes. Pamiętaj – jeśli zapomnisz o tym obowiązku, premia pozostanie do dyspozycji organizatora.

Nagroda
Nagroda

Bonus w wysokości 200 zł trafi na Twoje konto firmowe w terminie 14 dni roboczych liczonych od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

W ciągu roku możesz zdobyć dodatkowe 1500 zł

Jak wspomnieliśmy na wstępie, udział w promocji z premią 200 zł otworzy Ci drogę do kolejnej okazji, czyli wewnętrznej akcji banku. Musisz wiedzieć, że jest to dość nietypowa oferta, ponieważ masz w niej możliwość samodzielnego wyboru warunków gwarantujących zdobycie nagrody.

Bank przygotował listę premiowanych aktywności i określił wysokość poszczególnych bonusów, natomiast Tobie pozostawił decyzję, które z tych zadań chcesz lub możesz spełnić. I tak, jeśli w danym miesiącu wywiążesz się ze wszystkich wymogów, otrzymasz od banku maksymalną premię (125 zł). Jeżeli jednak przeprowadzisz tylko część operacji, nadal możesz liczyć na gratyfikację (choć jej wysokość będzie oczywiście niższa).

Konto Biznes – co trzeba wiedzieć o tym rachunku

iKonto Biznes to propozycja Alior Banku dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, co w przypadku kont firmowych nie zdarza się często. Jako posiadacz iKonta Biznes nie zapłacisz także za standardowe przelewy internetowe, a 5 pierwszych przelewów natychmiastowych możesz zlecić bezpłatnie.

Podsumowanie

Przejrzyste zasady i całkiem przyzwoita premia – to największe zalety najnowszej akcji Alior Banku. Na dobrą sprawę, aby zdobyć nagrodę o wartości 200 zł, wystarczy wykonać dwie proste czynności – założyć iKonto Biznes, a następnie wpłacić na rachunek min. 500 zł. Naszym zdaniem trudno o mniej wymagające warunki...

Jeśli dołożymy do tego nawet 1500 zł rocznie za aktywność na koncie, otrzymamy jedną z najciekawszych ofert dla przedsiębiorców. Warto więc rozważyć założenie iKonta Biznes w Alior Banku, tym bardziej, że sam rachunek posiada wiele atutów i może Ci ułatwić prowadzenie biznesu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Konto Biznes Alior Bank - 4 edycja"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.