Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Kolejna szansa nawet na 1700 zł premii z iKontem Biznes Alior Banku

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Kolejna szansa nawet na 1700 zł premii z iKontem Biznes Alior Banku
Źródło: strona promocji

Trzecia edycja promocji „Konto Biznes Alior Banku” także została zorganizowana przez Internetowy Dom Mediowy NET S.A., który jest fundatorem premii gotówkowej w wysokości 200 zł oraz miesięcznego dostępu do serwisu Murator online. Czas na decyzję o przystąpieniu do tej akcji mija 14 listopada 2019 r.

Jej partnerem jest Alior Bank, który zaprasza także do przygotowanej przez siebie bezterminowej akcji „1500 zł dla firm”. Wysokość premii, jaką zdobędziesz w tej promocji, zależy od Twojej aktywności w korzystaniu z iKonta Biznes przez pierwszych 12 miesięcy jego posiadania.

W naszej ocenie, w pełni realne i bez większego wysiłku jest zgarnięcie ok. 1000 zł. Wystarczy wykonywać typowe czynności bankowe, jakie realizuje przeciętny przedsiębiorca. Im bardziej się postarasz, tym więcej zyskasz.

Kto może zdobyć 200 zł „na start”

Zacznijmy od podstaw, czyli zasad akcji dotyczącej założenia iKonta Biznes i związanej z tym premii w wysokości 200 zł. Mogą ją otrzymać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG). Uczestnikiem akcji nie może być osoba, która w ostatnich 12 miesiącach przed jej rozpoczęciem (czyli po 16 października 2018 r.) dysponowała jakimkolwiek rachunkiem firmowym dla danego numeru NIP w Alior Banku. Posiadanie produktów dla osób fizycznych nie jest przeszkodą w przystąpieniu do promocji.

Działania na drodze po nagrodę

Chcąc zgarnąć 200 zł premii za założenie iKonta Biznes, musisz wykonać wszystkie poniższe działania:

Krok 1
Krok 1

Do 14 listopada 2019 r. zarejestruj się na specjalnej stronie internetowej, podając swój adres e-mail. W ten sposób stworzysz profil uczestnika, który musisz potwierdzić, klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej.

Krok 2
Krok 2

Także do 14 listopada 2019 r. zaloguj się do swojego profilu i korzystając z dostępnego tam formularza, złóż wniosek o iKonto Biznes.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od przesłania wniosku o iKonto Biznes (nie później niż 15 grudnia 2019 r.) podpisz z Alior Bankiem umowę o wspomniany rachunek.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 60 dni od daty otwarcia iKonta Biznes (najpóźniej do 15 lutego 2020 r.) zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek na łączną kwotą min. 500 zł.

Informacja
Informacja

Najpóźniej 25 lutego 2020 r. otrzymasz drogą elektroniczną wiadomość o przyznaniu nagrody.

Krok 5
Krok 5

Od momentu jej otrzymania będziesz miał 5 dni roboczych na podanie w swoim profilu na stronie promocji numeru rachunku, na który ma być przesłana należna Ci nagroda.

Nagroda
Nagroda

Przelew zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni roboczych, licząc od chwili wysłania Ci informacji o przyznaniu premii.

Dla pełnego obrazu sytuacji dodajmy, że elementem nagrody jest też miesięczny abonament na korzystanie z serwisu Murator online (w tym dostęp do archiwum z 2 lat).

O tym nie możesz zapomnieć

Do tego, byś otrzymał nagrodę, niezbędne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na udostępnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Bez obaw, Alior Bank nie będzie przekazywał danych dotyczących stanu finansów Twojej firmy, historii rachunku. Wymagana zgoda dotyczy jedynie powiadomienia Internetowego Domu Mediowego NET S.A., że wywiązałeś się z warunków promocji i należy Ci się nagroda.

Kolejna ważna rzecz – dopilnuj, by w terminie przekazać prawidłowy numer rachunku iKonta Biznes. Spóźnisz się lub popełnisz błąd -  Twoja premia zostanie w rękach organizatora.

Gdybyś nie był zadowolony ze współpracy z Alior Bankiem, nie spiesz się z rozwiązaniem umowy. Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód ani zamknąć iKonta Biznes.

Musisz też pamiętać, że uzyskana premia będzie miała związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Tym samym będzie Twoim przychodem i musisz wykazać ją w dokumentach finansowych firmy, zapłacić stosowny podatek.

Możesz sięgnąć po więcej, nawet dużo więcej

Jesteśmy na etapie, że zdobyłeś 200 zł. Czas przedstawić reguły akcji, która pozwoli Ci zgarnąć dodatkowe kilkaset złotych, a może nawet ponad tysiąc. Tym razem wszystko zależy od Ciebie, a konkretnie od Twojej aktywności w korzystaniu z iKonta Biznes.

W promocji „1500 zł dla firm” nie ma bowiem sztywnych zasad i wymagań. Regulamin zawiera listę różnych aktywności, które zapewne wykonujesz jako przedsiębiorca, i każda z nich ma określoną „wycenę”. Przykładowo: przelew do ZUS i/lub US to 25 zł dla Ciebie, przelew SEPA lub natychmiastowy – 10 zł.

Premia, jaką otrzymasz, zależy od tego, co i jak często będziesz wykonywał. Maksymalny bonus w miesiącu wynosi 125 zł, a więc 1500 zł w ciągu roku.

Szczegółowe informacje na temat tej akcji znajdziesz w artykule „Do 1500 zł premii dla firm za aktywność na iKoncie Biznes Alior Banku”.

iKonto Biznes – co trzeba wiedzieć o tym rachunku

iKonto Biznes otwierane jest i prowadzone za darmo. Alior Bank zachęca do korzystania z niego atrakcyjną ofertą walutową, możliwością lokowania nadwyżek finansowych oraz dostępem do produktów kredytowych.

Wysokość premii w Twoich rękach

Skorzystanie z opisanych propozycji daje Ci pewność, że zgarniesz nie mniej niż 200 zł (o ile oczywiście spełnisz warunki promocji) i nie więcej niż 1700 zł. Rzeczywista wysokość premii zależy od Ciebie, konkretnie od Twojej aktywności na iKoncie Biznes. Część działań nie będzie możliwa do zrealizowania przez wszystkich przedsiębiorców, ale te, które wiążą się ze „standardowym” korzystaniem z rachunku do celów firmowych, też mogą dać kilkaset złotych zysku. Zauważ, że dostaniesz je za coś, co i tak musiałbyś wykonywać, by Twój biznes prawidłowo funkcjonował. Warto więc poważnie rozważyć założenie iKonta Biznes w Alior Banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Biznes Alior Bank - edycja 3"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.

Więcej o Alior Bank