Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 15 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym.

200 zł od Bankier.pl za założenie iKonta Biznes w Alior Banku i dodatkowe 1500 zł za aktywność od banku

Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

200 zł od Bankier.pl za założenie iKonta Biznes w Alior Banku i dodatkowe 1500 zł za aktywność od banku
Źródło: strona promocji

Promocja “Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 6 edycja” trwa do 15 października 2019 r. Jej organizatorem jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o. Alior Bank występuje w roli partnera akcji.

200 zł od Bankiera i szansa nawet na 1500 zł od Aliora

Nagrodą w ramach tej oferty specjalnej jest 200 zł premii w gotówce. Dodatkowo uczestnicy promocji zostają objęci wewnętrzną akcją Alior Banku, w której można zyskać nawet 1500 zł bonusu, zatem Twój łączny zysk to maksymalnie 1700 zł!

Promocja tylko dla firm

Jak to zwykle z promocjami bywa, ta również skierowana jest do nowych klientów Alior Banku, którzy przed dniem rejestracji w akcji nie posiadali w tej instytucji jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego numeru NIP. Ponadto musisz posiadać status przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców.

Jak zyskać 200 zł w gotówce dla Twojego biznesu?

Wiesz już, czy możesz skorzystać z oferty Bankiera i Alior Banku, czas zatem przybliżyć Ci warunki do spełnienia.

Krok 1
Krok 1

Do 15 października 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji ORAZ złóż wniosek o iKonto Biznes w Alior Banku (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do sprawdzenia, czy założyłeś rachunek i spełniłeś wymagania promocji).

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto firmowe - najpóźniej do 14 listopada 2019 r. - podpisz z bankiem umowę.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 60 dni od otwarcia iKonta Biznes - najpóźniej do 13 stycznia 2020 r. - dokonaj wpłaty na rachunek w łącznej kwocie min. 500 zł.

Informacja
Informacja

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii najpóźniej 28 lutego 2020 r.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania informacji o nagrodzie przekaż organizatorowi, za pośrednictwem strony promocji, numer założonego w akcji iKonta Biznes.

Nagroda
Nagroda

200 zł premii wpłynie na Twój rachunek firmowy maksymalnie w ciągu 14 dni od powiadomienia Cię o przyznaniu nagrody.

Drukuj

O czym pamiętać?

Na dzień otrzymania premii Twoje iKonto Biznes powinno być aktywne. Nagrody nie możesz przekazać innej osobie.

Jeśli nie podasz w wymaganym terminie numeru rachunku do przekazania premii, pozostanie ona do dyspozycji organizatora, a Ty nic nie zyskasz.

Nawet 1500 zł w wewnętrznej promocji Alior Banku

Swój zysk w tej akcji możesz łatwo powiększyć, a to za sprawą promocji Alior Banku dla posiadaczy iKonta Biznes. Bank premiuje w niej konkretne aktywności i operacje dokonywane z rachunku firmowego, np. przelewy do ZUS i US, płatności kartą czy utrzymywanie określonego salda konta.

Maksymalnie w miesiącu możesz otrzymać 125 zł premii, zatem Twój roczny zysk to nawet 1500 zł.

Premiowana aktywność

Zasady przyznawania

Premia cząstkowa

Przelew do ZUS

Premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.

Nie może to być zlecenie stałe oraz przelew natychmiastowy.

25 zł

Przelew do US

Premia za pierwszy w miesiącu przelew do US na kwotę min. 500 zł.

Nie może to być zlecenie stałe oraz przelew natychmiastowy.

25 zł

Przelew SEPA

Premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA na kwotę min. 100 EUR.

10 zł

Przelew natychmiastowy

Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy na kwotę min. 500 zł.

10 zł

Transakcje kartą

Premia za zrealizowanie i rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji kartą lub kartami wydanymi do rachunku uczestnika na kwotę min. 500 zł.

10 zł

Skorzystanie z oferty kas fiskalnych w Alior Banku

Premia jest naliczana, jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł.

15 zł

Premia za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika promocji

do 2 500 zł

od 2 500,01 do 10 000 zł

od 10 000,01 do 25 000 zł

od 25 000,01 do 50 000 zł

powyżej 50 000 zł

0 zł

5 zł

15 zł

30 zł

60 zł

Zdajemy sobie sprawę, że uzyskanie maksymalnego bonusu może być trudne. Spójrz na to jednak praktycznie. Co miesiąc opłacasz składki na ubezpieczenie społeczne i podatki, zatem już zyskujesz 50 zł miesięcznie (600 zł rocznie). Jeśli wykorzystasz przelew natychmiastowy przy zapłacie dla kontrahenta, otrzymasz kolejne 10 zł (120 zł w skali roku), natomiast przy skorzystaniu z kasy fiskalnej od banku – 15 zł (180 zł rocznie). W ten sposób, przy standardowych aktywnościach, zyskujesz 75 zł miesięcznie, a 900 zł w skali roku!

iKonto Biznes w Alior Banku

iKonto Biznes to propozycja Alior Banku dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, co w przypadku kont firmowych nie jest często spotykane. Jako posiadacz iKonta Biznes nie zapłacisz za standardowe przelewy internetowe, a 5 pierwszych przelewów natychmiastowych możesz zlecić bezpłatnie.

Atutem rachunku są również usługi dodatkowe - 2% na Rachunku lokacyjnym dla firm, karta wielowalutowa czy konta pomocnicze w walutach obcych. Więcej informacji znajdziesz w naszej analizie.

Kolejna edycja promocji dla firm z rekordową premią

Lubimy wspólne promocje dla firm Bankiera i Alior Banku. Każda akcja ma proste zasady oraz premię w gotówce do zdobycia i tak jest również w tym przypadku. Warunki - założenie iKonta Biznes i 500 zł wpłaty na rachunek – nie są trudne i firmy bez problemu powinny je spełnić i zyskać 200 zł bonusu. Jeśli dołożymy do tego nawet 1500 zł rocznie za aktywność na koncie, otrzymamy solidną, rekordową premię dla małych przedsiębiorstw, a to już konkretna kwota na wsparcie swojego biznesu.

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 6 edycja"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej