Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 22 lipca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym.

200 zł premii od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku, czyli nawet 1700 zł za iKonto Biznes

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

200 zł premii od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku, czyli nawet 1700 zł za iKonto Biznes
Źródło: strona banku

To już kolejna wspólna promocja portalu Bankier.pl oraz Alior Banku, w której na przedsiębiorców czeka atrakcyjny bonus - 200 zł za założenie rachunku. Oprócz tego nowi posiadacze rachunku firmowego mogą znacząco powiększyć swój stan posiadania, biorąc udział w równolegle obowiązującej promocji. W sumie na otwarciu i aktywnym korzystaniu z iKonta Biznes w Alior Banku łącznie można zyskać aż 1700 zł!

Uczestnikami promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 5 edycja” mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP. Posiadanie firmowego kantoru walutowego Alior Banku nie na wpływu na udział w akcji, podobnie jak korzystanie z produktów dla osób fizycznych.

Prosta recepta na 200 zł

Co należy zrobić, aby zdobyć 200 zł powitalnej premii? Odpowiedź jest krótka – naprawdę niewiele. Aby nagroda wpadła w Twoje ręce, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 22 lipca 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając w formularzu wymagane dane.

Krok 2
Krok 2

Również do 22 lipca złóż wniosek o otwarcie iKonto Biznes (i zrób to koniecznie z poziomu serwisu promocji)! Pamiętaj też, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od wysłania wniosku - jednak nie później niż 21 sierpnia 2019 r. (włącznie) - podpisz z bankiem umowę o iKonto Biznes.

Krok 4
Krok 4

W terminie 60 dni od podpisania umowy (nie później niż do 20 października 2019 r.) dokonaj wpłaty na rachunek firmowy w łącznej wysokości min. 500 zł.

Informacja
Informacja

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony najpóźniej 30 listopada 2019 r. w wiadomości e-mail wysłanej na adres podany podczas rejestracji.

Krok 5
Krok 5

W terminie 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o przyznaniu premii wypełnij dodatkowy formularz na stronie promocji i podaj w nim numer nowo otwartego rachunku.

Nagroda
Nagroda

Bonus w wysokości 200 zł trafi na Twoje konto firmowe w terminie 14 dni roboczych liczonych od dnia otrzymania powiadomienia.

Drukuj

Uwaga! Premia, którą otrzymasz w tej promocji, zgodnie z przepisami prawa, pozostaje w związku z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą - tym samym jest traktowana jako przychód z tej działalności i masz obowiązek rozliczyć ją z fiskusem według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Kolejne 1500 zł do wzięcia

Będąc posiadaczem iKonta Biznes, śmiało możesz przystąpić do kolejnej promocji Alior Banku – „1500 zł dla firm”. W każdym z 12 miesięcy od chwili otwarcia rachunku możesz otrzymać maksymalnie 125 zł. Wysokość nagrody uzależniona jest od Twojej aktywności na koncie oraz transakcji, jakie na nim wykonasz.

Wykaz premiowanych czynności i związane z nimi kwoty nagród

Premiowana aktywność

Zasady przyznawania

Premia cząstkowa

Przelew do ZUS

Premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.

Nie może to być zlecenie stałe oraz przelew natychmiastowy.

25 zł

Przelew do US

Premia za pierwszy w miesiącu przelew do US na kwotę min. 500 zł.

Nie może to być zlecenie stałe oraz przelew natychmiastowy.

25 zł

Przelew SEPA

Premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA na kwotę min. 100 EUR.

10 zł

Przelew natychmiastowy

Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy na kwotę min. 500 zł.

10 zł

Transakcje kartą

Premia za zrealizowanie i rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji kartą lub kartami wydanymi do rachunku uczestnika na kwotę min. 500 zł.

10 zł

Skorzystanie z oferty kas fiskalnych w Alior Banku

Premia jest naliczana, jeżeli na rachunek wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł.

15 zł

Premia za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika promocji

do 2 500 zł

od 2 500,01 do 10 000 zł

od 10 000,01 do 25 000 zł

od 25 000,01 do 50 000 zł

powyżej 50 000 zł

0 zł

5 zł

15 zł

30 zł

60 zł

Sam decydujesz o wysokości premii

Najważniejsze – w tej promocji Ty sam decydujesz, jakie warunki w danym miesiącu możesz spełnić. Możesz skorzystać ze wszystkich 8 opcji bądź zdecydować się na dwie lub jedną. Bank niczego Ci nie narzuca i jest to - naszym skromnym zdaniem - kolejny atut tej ciekawej oferty.

Przykładowo, możesz wybrać wariant minimalistyczny, obejmujący: przelew do ZUS, operacje kartą na min. 500 zł miesięcznie oraz jeden przelew natychmiastowy. W ten sposób możesz zgarnąć 45 zł w miesiącu, czyli 540 zł w ciągu roku.

Do szczególnie wysoko premiowanych czynności należą przelewy do US – za wykonanie tej operacji bank nagrodzi Cię miesięczną premią w wysokości 25 zł, co w skali roku da Ci kolejne 300 zł.

Twoje zyski mogą być jeszcze większe, jeśli wykonujesz przelewy SEPA (+10 zł), korzystasz z kasy fiskalnej otrzymanej od Alior Banku (+15 zł) i na dodatek średniomiesięczne saldo na Twoim rachunku przekroczy 2500 zł (+5 zł). W tym wariancie Twoje „przychody” z promocji będą wynosiły równe 100 zł, czyli 1200 zł w roku!

iKonto Biznes

Zanim jednak podejmiesz decyzję o udziale w promocji, sprawdź, ile zapłacisz za prowadzenie rachunku, słowem, samodzielnie oceń parametry konta.

iKonto Biznes otwierane jest i prowadzone za darmo. Darmowe jest także wydanie i obsługa karty debetowej (pod warunkiem wykonania przez klienta i rozliczenia przez bank min. 4 transakcji w miesiącu; w przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 zł) oraz wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku są bezpłatne, z pozostałych maszyn w Polsce można skorzystać za darmo 5 razy w miesiącu (każda kolejna wypłata kosztuje 2 zł). Podobnie jest w przypadku wpłatomatów sieci Planet Cash (każda kolejna wpłata kosztuje 10 zł).

Warto wspomnieć, że posiadacze iKonta Biznes nie ponoszą także opłat za 5 europejskich przelewów (SEPA) miesięcznie (każdy kolejny kosztuje 5 zł) i za 5 przelewów Express Elixir w miesiącu (każdy następny kosztuje 10 zł).

Szczegółowy opis iKonta Biznes zamieściliśmy tutaj.

Rekordowa nagroda

Na palcach jednej ręki można dziś policzyć banki, które organizują promocje z premią za aktywne korzystanie z firmowego konta, a do tego dorzucają bonus za samo założenie rachunku. Co więcej – nie stawiają przy tym wyśrubowanych warunków i dają uczestnikom akcji prawo wyboru. Jeśli chcesz, możesz skorzystać wyłącznie z oferty „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 5 edycja” i zadowolić się premią w wysokości 200 zł. W tym celu musisz jedynie otworzyć konto firmowe i wpłacić na nie 500 zł.

Możesz także ubiegać się o dodatkowe nagrody, przez rok aktywnie korzystając z rachunku. Co prawda, na pierwszy rzut oka warunki gwarantujące otrzymanie premii mogą się wydawać trochę skomplikowane, jednak... są to standardowe operacje, z którymi ma do czynienia każdy przedsiębiorca. Co więcej, sam decydujesz, które z tych czynności będą dla Ciebie łatwe do spełnienia.

Reasumując - tej promocji masz duże pole manewru i wpływ na wysokość ostatecznej nagrody. Naszym zdaniem to bardzo wygodna opcja, z której warto skorzystać.

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 5 edycja”

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej