Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym.

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i szansa nawet na dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i szansa nawet na dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!
Źródło: strona promocji

Organizatorem 7. edycji akcji „Zgarnij premię z iKonto Biznes Alior Banku” tradycyjnie jest Bonnier Business Polska sp. o.o. Przedsiębiorcy, do których skierowana jest promocja, mają dużo czasu, bo aż do 31 grudnia 2019 r., na podjęcie decyzji o wzięciu w niej udziału.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Do udziału w akcji zaproszeni są przedsiębiorcy, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Niewielka aktywność warunkiem zdobycia premii

Jesteśmy przekonani, że prowadząc działalność gospodarczą musisz włożyć więcej wysiłku w zarobienie 200 zł, niż to jest konieczne dla zdobycia nagrody w tej akcji. Oto, czego wymaga od Ciebie organizator, by mógł Ci wypłacić premię:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji. Na tym etapie wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji. Nie musisz wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora.

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie, czyli do 31 grudnia 2019 r., korzystając z otrzymanego linka aktywacyjnego, złóż wniosek o otwarcie iKonta Biznes. W tym momencie konieczne jest, byś wyraził zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od przesłania wniosku o iKonto Biznes podpisz z Alior Bankiem umowę rachunku (ostateczna data to 30 stycznia 2020 r.).

Krok 4
Krok 4

W terminie 60 dni od uruchomienia rachunku (nie później niż do 31 marca 2020 r.) wpłać na nowo otwarte konto łącznie min. 500 zł.

Informacja
Informacja

Do 30 kwietnia 2020 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail organizator prześle informację o przyznaniu Ci premii.

Krok 5
Krok 5

Od daty otrzymania tej wiadomości będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie numeru rachunku otwartego w ramach promocji, na który ma być wypłacona Twoja nagroda.

Nagroda
Nagroda

Przelew 200 zł zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni roboczych od dnia wysłania Ci informacji o bonusie. Oczywiście pod warunkiem, że przekażesz organizatorowi niezbędne informacje.

Drukuj

Ważne informacje

Jeśli nie prześlesz informacji, o które zostaniesz poproszony lub podasz błędny numer rachunku iKonto Biznes, to pieniądze pozostaną u organizatora.

Premia, którą otrzymasz w tej promocji, zgodnie z przepisami prawa pozostaje w związku z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Tym samym jest traktowana jako przychód Twojej firmy i masz obowiązek rozliczyć ją według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

W ciągu roku możesz zdobyć dodatkowe 1500 zł

Jak wspomnieliśmy na wstępie, udział w promocji, w której zdobędziesz 200 zł, otwiera Ci drogę do znacznie wyższej premii – nawet 1500 zł w ciągu roku. Ile ostatecznie zyskasz, zależy tylko od Ciebie, gdyż wysokość nagrody uzależniona jest od Twojej aktywności na koncie, transakcji, jakie na nim wykonujesz. Szczegółowy wykaz możliwych działań i zasady przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes w Alior Banku

Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Otwarcie iKonta Biznes i prowadzenie go nie wiąże się z żadnymi opłatami. Bezpłatna może być także karta debetowa, o ile klient wykona nią min. 4 transakcje w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 zł.

Warto odnotować, że posiadacze iKonta Biznes nie ponoszą opłat za 5 pierwszych e europejskich przelewów SEPA w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 5 zł). Identyczna zasada dotyczy transakcji natychmiastowych Express Eliksir (za 6. i następne opłata wynosi 10 zł).

Nagroda na wyciągnięcie ręki

Jak widzisz, 200 zł premii zgarniesz w prosty i przyjemny sposób. Otwarcie iKonta Biznes i zasilenie rachunku łączną kwotą 500 zł nie wymaga wiele wysiłku. Trochę żal, że nagrodą trzeba się podzielić z fiskusem, ale na to nie mamy wpływu, takie jest prawo. Wymaga ono także odprowadzenia stosownego podatku od bonusów, które otrzymasz w trakcie rocznej aktywności na rachunku i wykonywania na nim „premiowanych operacji” w ramach wspomnianej przez nas drugiej promocji. Można się pocieszać, że na szczęście nie trzeba robić nic specjalnego, po prostu wystarczy korzystać z rachunku.

Gdyby nie odpowiadała Ci propozycja Alior Banku, przejrzyj nasz portal, sprawdź, co oferują inne banki.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij premie z iKonto Biznes Alior Banku"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej