Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!.

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i szansa nawet na dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł premii gotówkowej za iKonto Biznes Alior Banku i szansa nawet na dodatkowe 1500 zł w ciągu roku!
Źródło: strona promocji

Najnowsza promocja dotycząca iKonta Biznes w Alior Banku przynosi 200 zł premii. Nie dość, że nagroda jest atrakcyjna, to można ją zgarnąć po spełnieniu bardzo prostego warunku. Na dodatek bonus w tej akcji otwiera drogę do zyskania w ciągu roku nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z rachunku. Wobec takiej oferty nie można przejść obojętnie!

Organizatorem 7. edycji akcji „Zgarnij premię z iKonto Biznes Alior Banku” tradycyjnie jest Bonnier Business Polska sp. o.o. Przedsiębiorcy, do których skierowana jest promocja, mają dużo czasu, bo aż do 31 grudnia 2019 r., na podjęcie decyzji o wzięciu w niej udziału.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Do udziału w akcji zaproszeni są przedsiębiorcy, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Niewielka aktywność warunkiem zdobycia premii

Jesteśmy przekonani, że prowadząc działalność gospodarczą musisz włożyć więcej wysiłku w zarobienie 200 zł, niż to jest konieczne dla zdobycia nagrody w tej akcji. Oto, czego wymaga od Ciebie organizator, by mógł Ci wypłacić premię:

Drukuj

Ważne informacje

Jeśli nie prześlesz informacji, o które zostaniesz poproszony lub podasz błędny numer rachunku iKonto Biznes, to pieniądze pozostaną u organizatora.

Premia, którą otrzymasz w tej promocji, zgodnie z przepisami prawa pozostaje w związku z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Tym samym jest traktowana jako przychód Twojej firmy i masz obowiązek rozliczyć ją według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

W ciągu roku możesz zdobyć dodatkowe 1500 zł

Jak wspomnieliśmy na wstępie, udział w promocji, w której zdobędziesz 200 zł, otwiera Ci drogę do znacznie wyższej premii – nawet 1500 zł w ciągu roku. Ile ostatecznie zyskasz, zależy tylko od Ciebie, gdyż wysokość nagrody uzależniona jest od Twojej aktywności na koncie, transakcji, jakie na nim wykonujesz. Szczegółowy wykaz możliwych działań i zasady przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes w Alior Banku

Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Otwarcie iKonta Biznes i prowadzenie go nie wiąże się z żadnymi opłatami. Bezpłatna może być także karta debetowa, o ile klient wykona nią min. 4 transakcje w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 zł.

Warto odnotować, że posiadacze iKonta Biznes nie ponoszą opłat za 5 pierwszych e europejskich przelewów SEPA w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 5 zł). Identyczna zasada dotyczy transakcji natychmiastowych Express Eliksir (za 6. i następne opłata wynosi 10 zł).

Nagroda na wyciągnięcie ręki

Jak widzisz, 200 zł premii zgarniesz w prosty i przyjemny sposób. Otwarcie iKonta Biznes i zasilenie rachunku łączną kwotą 500 zł nie wymaga wiele wysiłku. Trochę żal, że nagrodą trzeba się podzielić z fiskusem, ale na to nie mamy wpływu, takie jest prawo. Wymaga ono także odprowadzenia stosownego podatku od bonusów, które otrzymasz w trakcie rocznej aktywności na rachunku i wykonywania na nim „premiowanych operacji” w ramach wspomnianej przez nas drugiej promocji. Można się pocieszać, że na szczęście nie trzeba robić nic specjalnego, po prostu wystarczy korzystać z rachunku.

Gdyby nie odpowiadała Ci propozycja Alior Banku, przejrzyj nasz portal, sprawdź, co oferują inne banki.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij premie z iKonto Biznes Alior Banku"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej

Komentarze