Nawet 1620 zł premii pieniężnej dla Twojej firmy z iKontem Biznes Alior Banku

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Nawet 1620 zł premii pieniężnej dla Twojej firmy z iKontem Biznes Alior Banku Źródło obrazka: strona promocji

Po raz kolejny przedsiębiorcy mają szansę sięgnięcia po nagrody z iKontem Biznes Alior Banku. Tym razem możesz zdobyć nie tylko 1620 zł w gotówce, ale i 6-miesięczną prenumeratę "Pulsu Biznesu". Kto wie, czy zawarte w gazecie informacje nie przydadzą się w Twojej działalności. A może nawet zainspirują Cię do nowych przedsięwzięć biznesowych.

Firma Bonnier Business Sp. z o.o., organizująca 4. edycję promocji „Zgarnij premię z iKonto Biznes Alior Banku", dała potencjalnym uczestnikom akcji miesiąc czasu na podjęcie decyzji o przystąpieniu do niej. Graniczna data to 31 grudnia 2018 r., przy czym organizator dopuszcza możliwość przedłużenia terminu zgłoszeń. Stosowna informacja zostanie zamieszczona na stronie promocji.

Szansa dla nowych klientów

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP. Oznacza to, że posiadanie np. konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego nie jest przeszkodą do skorzystania z tej akcji.

120 zł na początek

Do zgarnięcia pełnej puli trzeba pokonać dwa etapy - oba stosunkowo łatwe do zrealizowania. Zacznijmy od tego, w którym jest do zdobycia 120 zł w gotówce oraz bezpłatna 6-miesięczna prenumerata cyfrowej wersji "Pulsu Biznesu".

 1. Zarejestruj się do 31 grudnia 2018 r. na stronie promocji. Na tym etapie wystarczy, że podasz adres e-mail i zaakceptujesz regulamin promocji „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku – 4 edycja”. Nie musisz wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora.
 2. Na wskazany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny i hasło do zalogowania się na stronie, gdzie złożysz wniosek o otwarcie iKonta Biznes w Alior Banku.
  Decydując się na przesłanie wniosku o otwarcie konta, pamiętaj, że – jeśli chcesz otrzymać 120 zł premii – musisz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu zawarcia umowy o iKonto Biznes.
 3. Po złożeniu wniosku o otwarcie konta będziesz miał 30 dni na podpisanie z Alior Bankiem umowy rachunku (ostateczna data to 31 stycznia 2019 r.).
 4. Z kolei od chwili podpisania umowy o prowadzenie iKonta Biznes będziesz miał 60 dni na spełnienie jednego prostego warunku – dokonania łącznej wpłaty na otwarte właśnie konto kwoty 500 zł. Ostateczny termin na wywiązanie się z tego obowiązku minie 31 marca 2019 r.

Czas na nagrodę

Przyznacie, że warunki promocji nie są wymagające. Można je łatwo spełnić i potem spokojnie czekać na przekazanie nagrody. Zanim do tego dojdzie, otrzymasz wiadomość o jej przyznaniu, co powinno nastąpić najpóźniej 30 kwietnia 2019 r. Wiadomość zostanie przesłana na adres e-mail wskazany przez Ciebie podczas przystępowania do promocji.

Od chwili otrzymania wiadomości o przyznaniu premii będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie organizatorowi informacji niezbędnych do dokonania przelewu (imię i nazwisko, numer otwartego w ramach promocji rachunku iKonto Biznes, na który ma być wypłacona premia). Wypłata nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od chwili przekazania przez Ciebie danych niezbędnych do dokonania przelewu.

Dodatkowe premie o wartości 1500 zł

Będąc już posiadaczem iKonta Biznes, możesz przystąpić do kolejnej promocji Alior Banku – „1500 zł dla firm”. W każdym z 12 miesięcy od chwili otwarcia rachunku możesz otrzymać maksymalnie 125 zł (jak łatwo policzyć, łącznie, przez 12 miesięcy, można w ten sposób otrzymać nawet 1500 zł).

Wysokość nagrody uzależniona jest od Twojej aktywności na koncie i transakcji, jakie na nim wykonujesz. I tak przykładowo możesz w danym miesiącu zyskać:

 • 25 zł za przelew do ZUS,
 • 25 zł za przelew do US,
 • 10 zł za zrealizowanie przelewu natychmiastowego,
 • 10 zł za transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Szczegółowy wykaz aktywności i bonusy z nimi związane prezentujemy w tym artykule.

Premia zostanie przekazana na Twoje iKonto Biznes najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym ją „zarobiłeś”.

6 miesięcy bezpłatnej prenumeraty "Pulsu Biznesu"

Prowadząc działalność gospodarczą, nie można się skupiać tylko i wyłącznie na swojej firmie. Trzeba śledzić wydarzenia gospodarcze, sytuację na rynkach finansowych, zmieniające się przepisy. Warto też podpatrywać pomysły innych i być może implementować niektóre z nich w swojej firmie. Informacje o błędach innych pomogą z kolei ich uniknąć w swoich działaniach.

Z pewnością pomocna w tym wszystkim będzie lektura "Pulsu Biznesu". Przystępując do promocji „Zgarnij premię z iKontem Alior Banku – 4. edycja”, otrzymasz 6-miesięczną bezpłatną prenumeratę cyfrowej wersji gazety. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań ponad to, co będziesz robił w ramach tej akcji.

Kody do bezpłatnej cyfrowej subskrypcji otrzymasz na adres mailowy podany podczas rejestracji swego udziału w promocji.

Wskazówka dla łowców okazji: promocję możesz połączyć z akcją specjalną rachunku osobistego Alior Banku. Tam do zyskania jest 100 zł premii gotówkowej. Więcej informacji prezentujemy w tym artykule.

Premia = przychód

Pamiętaj, że otrzymana premia, zgodnie z przepisami prawa, pozostaje w związku z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Tym samym jest traktowana jako przychód z tej działalności i masz obowiązek rozliczyć ją wg właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Ile kosztuje iKonto Biznes?

Rachunek iKonto Biznes przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów otwarcia i prowadzenia rachunku. Karta wydawana jest bezpłatnie, jej prowadzenie może być także darmowe, pod warunkiem wykonania przez klienta i rozliczenia przez bank min. 4 transakcji w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 8 zł.

Posiadacz rachunku nie zapłaci za wszystkie krajowe przelewy internetowe. Musi jedynie uważać na kody autoryzacyjne SMS - 10 pierwszych takich kodów w danym miesiącu jest bezpłatnych, za każdy kolejny zapłacimy 20 groszy.

Wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku są bezpłatne, bez ograniczeń. Z pozostałych maszyn w Polsce można skorzystać za darmo po 5 razy w miesiącu (każda kolejna wypłata kosztuje 2 zł).

Warto wspomnieć, że posiadacze iKonta Biznes nie ponoszą także opłat za 5 europejskich przelewów (SEPA) miesięcznie (każdy kolejny kosztuje 5 zł) i za 5 przelewów Express Elixir w miesiącu (każdy następny kosztuje 10 zł).

Więcej o rachunku iKonto Biznes przeczytasz w tej analizie.

Atrakcyjne nagrody za niewielki wysiłek

Przyznacie, że 1620 zł „nie leży na ulicy” albo, jak mówią inni, „piechotą nie chodzi”. Warto po nie sięgnąć. 120 zł za założenie iKonta Biznes i wpłata 500 zł na rachunek to żaden kłopot.

Zgarnięcie 1500 zł w kolejnych 12 miesiącach jest już nieco trudniejsze, ale zdobycie przynajmniej części tej kwoty nie powinno nastręczać trudności. Wystarczy systematyczność i korzystanie z iKonta Biznes w swojej działalności biznesowej. Już samo wykonanie co miesiąc obowiązkowych przelewów do ZUS i US da w sumie 50 zł. Do tego wykonanie w danym miesiącu transakcji kartą za 500 zł i choć jednego przelewu natychmiastowego (Express Elixir) i na Twoje konto trafi w sumie 70 zł. Nie martw się kosztami Express Elixir – 5 pierwszych przelewów tego rodzaju w miesiącu jest bezpłatnych.

Konieczność podzielenia się premią z fiskusem nie jest przyjemnym obowiązkiem, ale z tym nie da się niestety nic zrobić.

Opisaliśmy Ci warunki, naszym zdaniem, atrakcyjnej promocji. Do Ciebie należy decyzja, czy zechcesz wziąć w niej udział.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.