Zgarnij 1620 zł premii z iKontem Biznes Alior Banku

Promocja zakończyła się dnia 15 października 2018 r.

Zgarnij 1620 zł premii z iKontem Biznes Alior Banku Źródło obrazka: strona promocji

Tym razem promocja adresowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zakładając iKonto Biznes w Alior Banku i spełniając jeden banalnie prosty warunek, otrzymasz premię w wysokości 120 zł. Korzystając aktywnie z rachunku, przez rok możesz zyskać dodatkowe 1500 zł!

To już 3. edycja tej promocji. Jej organizator – Bonnier Business Polska sp. o.o. – nie stawia wygórowanych wymagań i daje dużo czasu na przystąpienie do niej. Masz na to czas do 15 października 2018 r. Organizator promocji dopuszcza nawet możliwość, że zostanie ona przedłużona, o czym poinformuje na stronie promocji.

Nowi klienci Alior Banku

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP. Posiadanie firmowego kantoru walutowego nie na wpływu na udział w promocji.

Postaraj się o premię

Każde przedsięwzięcie biznesowe wymaga pewnego wysiłku. Także w tej promocji trzeba wykonać kilka czynności, by zgarnąć premię:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji. Na tym etapie wystarczy, że podasz adres e-mail i zaakceptujesz regulamin promocji „Zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku – 3 edycja”. Nie musisz wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora.
 2. Na wskazany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny i hasło do zalogowania się na stronie, gdzie złożysz wniosek o otwarcie iKonta Biznes w Alior Banku.
 3. Decydując się na przesłanie wniosku o otwarcie konta, pamiętaj, że – jeśli chcesz otrzymać 120 zł premii – musisz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu zawarcia umowy o iKonto Biznes.
 4. Po złożeniu wniosku o otwarcie konta będziesz miał 30 dni na podpisanie z Alior Bankiem umowy rachunku (ostateczna data to 15 listopada 2018 r.).
 5. Z kolei od chwili podpisania umowy o prowadzenie iKonta Biznes pozostanie ci 60 dni (nie później niż do 15 stycznia 2019 r.) na spełnienie jednego prostego warunku – wpłaty na otwarte właśnie konto sumarycznej kwoty 500 zł.

Wypłata

Proste? Przyznacie sami, że trudno nie spełnić tak określonego warunku.

Potem można już będzie tylko czekać na wypłatę premii. Gdy otrzymasz na adres e-mail (wskazany podczas przystępowania do promocji) wiadomość o przyznaniu premii - powinno to nastąpić najpóźniej 28 lutego 2019 r. - będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie organizatorowi informacji niezbędnych do dokonania przelewu (imię i nazwisko, numer otwartego w ramach promocji rachunku iKonto Biznes, na który ma być wypłacona premia). Wypłata nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez organizatora od Ciebie wszystkich niezbędnych danych.

Podatek

Premia, którą otrzymasz w tej promocji, zgodnie z przepisami prawa, pozostaje w związku z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Tym samym jest traktowana jako przychód z tej działalności i masz obowiązek rozliczyć ją wg właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nawet 1500 zł do wzięcia

Jak już będziesz posiadaczem iKonta Biznes, to śmiało możesz przystąpić do kolejnej promocji Alior Banku – „1500 zł dla firm”. W każdym z 12 miesięcy od chwili otwarcia rachunku możesz otrzymać maksymalnie 125 zł. Wysokość nagrody uzależniona jest od Twojej aktywności na koncie i transakcji, jakie na nim wykonujesz. Ich szczegółowy wykaz i kwota, jaką są nagradzane zawarte są w regulaminie promocji „1500 zł dla firm”. Przykładowo, pierwszy w miesiącu przelew do ZUS na kwotę min 250 zł czy do urzędu skarbowego na kwotę min. 500 zł “wycenione” są na 25 zł.

Premia zostanie przekazana na Twoje iKonto Biznes najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym ją „zarobiłeś”.

Szczegółowy opis zasad tej promocji znajdziesz tutaj.

iKonto Biznes

Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów otwarcia i prowadzenia konta. Darmowe jest także wydanie i obsługa karty debetowej (pod warunkiem wykonania przez klienta i rozliczenia przez bank min. 4 transakcji w miesiącu; w przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 zł) oraz nie płaci za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku są bezpłatne, bez ograniczeń. Z pozostałych bankomatów w Polsce można skorzystać za darmo 5 razy w miesiącu (każda kolejna wypłata kosztuje 2 zł). Podobnie jest w przypadku wpłatomatów sieci PlanetCash (każda kolejna wpłata kosztuje 10 zł).

Warto wspomnieć, że posiadacze iKonta Biznes nie ponoszą także opłat za 5 europejskich przelewów (SEPA) miesięcznie (każdy kolejny kosztuje 5 zł) i za 5 przelewów Express Eliksir w miesiącu (każdy następny kosztuje 10 zł).

Szczegółowy opis iKonta Biznes zamieściliśmy tutaj.

Łatwy zarobek

Radość z możliwości zarobienia w łatwy i przyjemny sposób 120 zł za założenie iKonta Biznes i później w kolejnych 12 miesiącach identycznej sumy za aktywne korzystanie z niego z pewnością psuje fakt, że od otrzymanej premii trzeba zapłacić podatek dochodowy. Cóż, takie jest życie. Jedynym pocieszeniem może być fakt, że i Ty niewiele musisz zrobić poza założeniem konta i korzystaniem z niego. Przystępując do promocji “1500 zł dla firm” i realizując co miesiąc przelew do ZUS i US na wymaganą minimalną kwotę, bez wysiłku w każdym miesiącu zarobisz 50 zł.

Podpowiadamy, by umowę rachunku iKonto Biznes podpisać w pierwszych dniach miesiąca, by było jak najwięcej czasu za wykonanie operacji na koncie, które pozwolą jak najwięcej „zarobić”.

Warto więc pomyśleć o iKoncie Biznes, jeśli dotąd nie miałeś rachunku firmowego i myślisz o jego otwarciu ze względu na coraz szerszy zasięg podzielonej płatności podatku VAT (split payment) lub jesteś niezadowolony ze swego obecnego rachunku.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.