Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

28000 punktów (350 zł) za zarejestrowanie Karty Kredytowej z Żubrem w programie Mastercard Bezcenne Chwile

28000 punktów (350 zł) za zarejestrowanie Karty Kredytowej z Żubrem w programie Mastercard Bezcenne Chwile
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile

Program Bezcenne Chwile sprowadza się do zasady: płacisz kartami Mastercard (oraz Maestro), zyskujesz punkty za wykonane transakcje, a następnie zamieniasz punkty na nagrody. Jeżeli transakcja została przeprowadzona u partnera programu (np. w Empiku, Circle K, Home&You, Allegro), liczba zdobywanych punktów jest znacznie wyższa. Nagrody podzielone są na kilka popularnych kategorii do wyboru, m.in. sport, podróże, muzyka, kulinaria.

Dla uatrakcyjnienia programu Mastercard co pewien czas organizuje promocje, w których można zdobyć punkty za przystąpienie do Bezcennych Chwil albo za wykonanie określonych płatności. Czasem są to akcje dla klientów wszystkich banków uczestniczących w programie, a innym razem tylko posiadaczy kart konkretnego banku czy wręcz tylko "plastiku" wskazanego w regulaminie akcji.

Trzy promocje

Do tej ostatniej kategorii należy wspomniana na wstępie promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem”, w której do zdobycia jest 16 000 punktów powitalnych (200 zł).

Równolegle trwają jeszcze dwie akcje: pierwsza to promocja Pekao SA "Punkty na start", dotycząca wszystkich kart z logo Mastercarda, w której możesz zyskać 4000 punktów (równowartość 50 zł), druga zaś "8000 punktów na start" organizowana jest przez Mastercard, a do zdobycia jest kolejne 8000 punktów (równowartość 100 zł). Promocje Mastercard i Pekao SA łączą się, a ich warunki są identyczne, co oznacza, że ostatecznie możesz otrzymać aż 28 000 punktów (350 zł). Pamiętaj tylko, że oferta specjalna Mastercard zakończy się najdalej 9 października 2022 r. (lub gdy wyczerpie się pula 30 670 nagród).

Promocja Banku Pekao SA „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem” trwa do 31 grudnia 2022 r. Akcja "Punkty na start" zakończy się 30 września 2022 r., a 8000 punktów w promocji Mastercard można zdobyć tylko do 9 października 2022 r. Tak więc, im później przystąpisz do działania, tym mniejszą liczbę punktów zyskasz.

Kto może zdobyć punkty?

Bonusowe punkty przypadną osobom pełnoletnim, które złożą wniosek o Kartę Kredytową z Żubrem. Pakiet kredytówki (Standard, Złoty czy Platynowy) nie ma znaczenia.

Jeżeli jesteś już zarejestrowanym uczestnikiem Bezcennych Chwil, to również możesz skorzystać z tej promocji, pod warunkiem jednak, że zarejestrujesz Kartę Kredytową z Żubrem w programie po raz pierwszy.

Uwaga: nie zdobędziesz 8000 punktów w promocji Mastercard, jeśli już masz zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach inną kartę płatniczą od Pekao.

Prosty warunek do spełnienia

Jak zdobyć punkty powitalne w promocji? Prościej już się chyba nie da:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. podpisz umowę o Kartę Kredytową z Żubrem.

Uwaga! Jeżeli chcesz zdobyć 8000 punktów w promocji własnej Mastercard, wniosek o kartę musisz złożyć jak najszybciej, by do 9 października zarejestrować otrzymaną "kredytówkę" w Bezcennych Chwilach! Pamiętaj, że w tej akcji liczba nagród jest ograniczona.

Krok 2
Krok 2

Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim Kartę Kredytową z Żubrem. Jeśli już w nim uczestniczysz, po prostu dodaj kredytówkę Pekao SA do swojego profilu jako kolejną kartę.

Informacja
Informacja

Twoje konto w Bezcennych Chwilach zostanie utworzone w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od daty rejestracji karty wykonaj kredytówką transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Punkty powitalne z promocji Karty Kredytowej z Żubrem (16 000) i akcji dotyczącej wszystkich kart Pekao (4000) otrzymasz na swój profil w programie Bezcenne Chwile do 30 dni od chwili spełnienia warunków akcji. 8000 punktów z promocji własnej Mastercard zasili Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 45 dni.

4000 punktów z promocji Pekao i 16 000 punktów z akcji dotyczącej samej kredytówki straci ważność po 6 miesiącach od chwili ich przypisania do konta w Bezcennych Chwilach. Natomiast 8000 punktów z ogólnej akcji Mastercard będzie ważne tylko przez 2 miesiące od daty ich przekazania.

Gdzie możesz płacić?

Transakcje Kartą Kredytową z Żubrem możesz wykonywać w sklepach stacjonarnych i internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Co istotne, zakup nie może zostać zwrócony. Nie liczą się także płatności związane z grami losowymi, wykupieniem polisy ubezpieczeniowej, opłacaniem podatków i odsetek, doładowania portfeli cyfrowych (w tym portfela SkyCash), kart podarunkowych oraz bonów elektronicznych.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),

Karta Kredytowa z Żubrem

To sztandarowa kredytówka Banku Pekao SA. Do wyboru masz trzy pakiety różniące się dostępnymi usługami (i oczywiście opłatami). Co ciekawe, za transakcje wykonane tą kartą otrzymujesz więcej punktów za każde wydane 50 zł: 3, 4 lub 5 punktów (w zależności od wybranego pakietu).

W Pakiecie Standardowym karta jest bezpłatna, w droższych pakietach jej koszt może wynieść 19 lub 39 zł:

Długi okres bezodsetkowy i wysoki limit kredytowy to nie jedyne zalety tej kredytówki. Korzystając z niej regularnie, możesz otrzymać nie tylko nagrody w Bezcennych Chwilach, ale i też moneyback za wykonane transakcje.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe opisy wspomnianej już akcji Mastercard, a także promocje samego Pekao SA dotyczące Karty z Żubrem:

Zdobywanie nagród mimochodem

Uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile nie nakłada na Ciebie żadnych obowiązków ani tym bardziej nic Cię nie kosztuje. Po prostu punkty „wpadają” na Twoje konto w programie przy okazji każdej transakcji wykonanej kredytówką.

Fakt, że zdobycie liczby punktów koniecznej do wymiany na nagrodę jest czasochłonne. Jednak w przypadku Karty Kredytowej z Żubrem za każde wydane 50 zł otrzymujesz więcej punktów niż klienci korzystający z innych kart Mastercard, a aż 16 000 punktów na „dzień dobry” za jedne, nieduże zakupy to naprawdę sympatyczny bonus, po który warto sięgnąć. Zwłaszcza, że za spełnienie identycznych warunków otrzymasz dodatkowe 8000 punktów od Mastercarda

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem”
  2. Regulamin promocji "8000 punktów na start"
  3. Regulamin promocji "Punkty na start - edycja IX"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.