1600 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 2 bilety do kina) za dodanie karty debetowej od Getin Banku

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

1600 punktów Mastercard Priceless Specials (np. 2 bilety do kina) za dodanie karty debetowej od Getin Banku Źródło obrazk: strona Getin Banku

Getin Bank w ostatnich dniach oferuje promocję za promocją. Tym razem przedmiotem akcji są karty debetowe, a premią – 1600 punktów na start w programie Mastercard Priceless Specials, które możesz wymienić np. na 2 bilety do kina Cinema City.

Z promocji można skorzystać do 31 marca 2019 r. Jej uczestnikiem może być każda osoba pełnoletnia, która do tego dnia zawarła z Getin Noble Bankiem umowę o kartę debetową od Mastercarda (wydaną np. do Konta Proste Zasady).

Punkty na start + premia w programie poleceń

Takie osoby stają przed szansą zgarnięcia w programie Mastercard Priceless Specials 1600 punktów na dobry początek, które stanowią chociażby równowartość 2 biletów do kina Cinema City.

Jeśli wciąż nie masz w portfelu karty debetowej od Getin Noble Banku, to możesz tę zaległość nadrobić, otwierając Konto Proste Zasady. Aktualnie wiąże się to z możliwością zgarnięcia w sumie aż 550 zł w programie poleceń (w opisie programu – oprócz szczegółowych warunków - znajdziesz też link do szybkiego złożenia internetowego wniosku o rachunek).

Co musisz zrobić?

Załóżmy, że posiadasz już kartę debetową Mastercard od Getin Banku. Jaki powinien być Twój kolejny krok? Poniżej instrukcja:

 1. Do 31 marca 2019 r. przystąp do programu Mastercard Priceless Specials, rejestrując w nim wspomnianą kartę. Możesz w tym celu skorzystać z tej strony banku.
 2. Przystępując do programu, zaakceptuj jego regulamin oraz wyraź zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych przez Mastercard oraz na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem przynajmniej jednego z dwóch kanałów (do wyboru masz e-mail lub SMS).
 3. W terminie 60 dni liczonych od momentu przystąpienia do programu wykonaj za pomocą karty debetowej min. 5 transakcji (z wyjątkiem wpłat i wypłat z bankomatów).

Przyznanie bonusu

1600 punktów powitalnych wpłynie na Twoje konto w programie („rachunek programu”) w terminie 14 dni roboczych od chwili dokonania 5. płatności kartą. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus, niezależnie od liczby posiadanych kart debetowych od Getin Banku.

Przyznane w promocji punkty ważne są przez 3 miesiące – do tego czasu musisz je wykorzystać, w przeciwnym razie wygasną. To ważne z perspektywy osób, które nie planują natychmiastowej wymiany punktów po ich otrzymaniu, a wolałyby „dozbierać” trochę do odebrania cenniejszej nagrody.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Mastarcard Priceless Specials

Mastarcard Priceless Specials to program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych od Mastercarda. Dokonując za ich pomocą codziennych zakupów, gromadzisz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody.

Katalog dostępnych nagród znajdziesz na stronie programu.

Przy okazji: aktualnie w Getin Banku obowiązuje już podobna promocja. Różnica polega na tym, że dotyczy ona kart kredytowych, a premią jest nie 1600, a aż 3000 punktów na start. Szczegóły tutaj.

Konto Proste Zasady w Getin Banku

Tym, którzy jeszcze nie posiadają karty debetowej od Getin Banku, szczególnie polecamy otwarcie Konta Proste Zasady. Udział w programie poleceń i perspektywa nawet 550 zł premii nie jest bynajmniej jedynym argumentem przemawiającym za skorzystaniem właśnie z tego rachunku.

Kolejnym są same parametry konta, które po wykonaniu zaledwie jednej płatności kartą lub Blikiem jest całkowicie darmowe. W takiej sytuacji nie zapłacisz ani za jego prowadzenie (standardowo to 8 zł), ani za kartę, ani za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Do tego dochodzi dostęp do niezwykle atrakcyjnej oferty oszczędnościowej, w tym Konta Oszczędnościowego (3,5% w promocji) oraz 3-miesięcznej Lokaty Mobilnej (4% w skali roku).

Proste zasady, prosta promocja, łatwa premia

Trudno o lepszą zachętę do przystąpienia do programu Mastercard Priceless niż 1600 punktów na start. Przyznasz, że wykonanie w ciągu 2 miesięcy 5 transakcji kartą nie jest warunkiem szczególnie wygórowanym.

Dla osób, które już posiadają kartę debetową od Getin Banku, to dobra okazja do łatwej premii; dla pozostałych – kolejny, solidny argument do otwarcia Konta Proste Zasady. Jednym słowem: warto.

Być może masz już kartę kredytową w Getin Banku lub myślisz o jej założeniu. Powinieneś wiedzieć, że i z "kredytówką" związane są obecnie promocje. W pierwszej z nich, adresowanej do tych, którzy jeszcze nie mają karty kredytowej w tym banku, możesz otrzymać 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Jak już będziesz miał "kredytówkę" w Getin Banku, to zarejestruj ją w programie Mastercard Card Priceless Specials. Za taki ruch otrzymasz 3 000 punktów powitalnych. Możesz je wymienić na voucher o wartości 50 zł na stacje Circle K (tak do kompletu :) ) lub na inną nagrodę z katalogu.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.