150 zł premii do zdobycia z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku

150 zł premii do zdobycia z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku Źródło obrazka: strona promocji

Otwarcie Konta Jakże Osobistego z oferty Alior Banku po raz kolejny oznacza szansę na nagrodę. Tym razem za aktywne korzystanie z rachunku i zapewnienie wpływu w łącznej wysokości min. 1000 zł możesz zdobyć 150 zł. Bez specjalnego wysiłku.

Można powiedzieć, że sprawy idą w dobrym kierunku. Obserwujemy, że kolejne edycje popularnych akcji uruchamiane są z wyższymi bonusami. Tak też jest w przypadku Konta Jakże Osobistego w Alior Banku. 3. odsłona dotyczącej go promocji wiąże się z możliwością zdobycia 150 zł po spełnieniu niezbyt wymagających zadań. Premię otrzyma każdy, kto zarejestruje się na stronie promocji do 22 lipca 2019 r. i spełni warunki zapisane w regulaminie.

Zacznijmy jednak od tego, kto może, a kto nie może zostać uczestnikiem promocji “Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku”, której organizatorem jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o.

Uczestnicy akcji

Wykluczone z udziału w tej promocji są osoby, które w okresie ostatnich 12 miesięcy (tj. po dniu 10 czerwca 2018 r.) posiadały w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR), ROR walutowy lub Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego (w złotówkach lub walucie), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku lub w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z udziału w tej akcji.

Po 150 zł nagrody nie sięgną także pracownicy organizatora i Alior Banku oraz ci, którzy choć mieszkają w Polsce, to nie mają polskiego dowodu osobistego.

Na początek formalności

Skoro ustaliliśmy, dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić dokładnie związane z nią zadania:

 1. Zarejestruj się do udziału w promocji . Możesz to zrobić do 22 lipca 2019 r. Pamiętaj o obowiązku zaakceptowania jej regulaminu. Nie wymaga on, byś wyrażał zgody marketingowe na rzecz firmy Bonnier Business Polska sp. z o.o. i współpracujących z nią podmiotów.
 2. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste i kartę debetową. Pamiętaj, by poprawnie wpisać swoje dane osobowe i adresowe oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi promocji przez Alior Bank danych objętych tajemnicą bankową. Chodzi tylko o informacje niezbędne do zweryfikowania, czy wywiązałeś się z zadań, jakie są warunkiem otrzymania nagrody.
  To jedyna dopuszczalna droga złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste uprawniająca do ubiegania się o nagrodę.
 3. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz z Alior Bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową. Ostateczny termin upływa 21 sierpnia 2019 r.
 4. W ciągu 60 dni od otwarcia Konta Jakże Osobistego, jednak nie później niż do 20 października 2019 r., wykonaj następujące zadania:
  • aktywuj aplikację mobilną Alior Banku;
  • wybierz minimum jedną korzyść przypisaną do Konta Jakże Osobistego (np. podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, pakiet bezpłatnych wypłat z bankomatów w Polsce);
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Możesz to zrobić tradycyjnie – kartą debetową, ale i Blikiem.

Niewłaściwe transakcje bezgotówkowe

Definicje transakcji bezgotówkowych często bywają bardzo ogólnikowe, rodzą wiele pytań. W regulaminie opisywanej promocji jasno zapisano, że można je zrealizować w sklepach stacjonarnych i w Internecie, używając karty debetowej lub Blika. Wskazano też, w placówkach z jakimi kodami MCC transakcje nie zostaną zaliczone jako spełniające warunki promocji. Są to:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kiedy otrzymasz premię

O przyznaniu premii uczestnicy promocji zostaną powiadomieni najpóźniej 30 listopada 2019 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji. Od chwili otrzymania takiej informacji będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie organizatorowi numeru Konta Jakże Osobistego założonego w ramach oferty specjalnej, na które zostanie przekazana nagroda.

W ciągu 14 dni roboczych od informacji o przyznaniu premii, bank przeleje pieniądze na Twoje konto. Oczywiście pod warunkiem, że podasz numer rachunku założonego w ramach tej akcji.

Gdybyś tego nie zrobił, Twoja nagroda zostanie w rękach organizatora. Podobnie stanie się w sytuacji, gdy podasz nieprawidłowy numer rachunku lub zamkniesz konto czy zrezygnujesz z karty przed przekazaniem nagrody.

Premia, jak każda wygrana, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Konto Jakże Osobiste

Dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż., Konto Jakże Osobiste prowadzone jest za 0 zł. Starsi też mogą mieć je za darmo, jeśli zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł. W przeciwnym wypadku rachunek kosztuje 10 zł/miesiąc.

Do tego, by karta debetowa była bezpłatna, konieczne jest wykonanie w danym miesiącu transakcji na kwotę przynajmniej 300 zł. Gdybyś tego nie dopilnował, zapłacisz 5 zł prowizji.

Ciekawostką związaną z tym kontem jest pakiet 10 bonusów, np. bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy korzystne przewalutowania po kursie NBP i Mastercarda. Dwie wybrane przez posiadacza rachunku korzyści są bezpłatne. Za każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 3,50 zł/miesiąc.

Bliższe informacje o Koncie Jakże Osobistym znajdziesz w naszej analizie.

Atrakcyjna nagroda przy niewielkim wysiłku

Chyba zgodzisz się z nami, że zadania, które stoją przed uczestnikami tej akcji, nie wymagają specjalnego wysiłku. Założenie Konta Jakże Osobistego to niezbędna formalność. Aktywowanie aplikacji mobilnej i wybranie jednej korzyści przypisanej do rachunku potrwa sekund pięć.

Zapewnienie wpływu w wysokości 1000 zł też nie jest kłopotliwe. Nie ma żadnych obostrzeń, skąd mają pochodzić pieniądze, czy jak wysoki ma być pojedynczy przelew. Jedyny wymóg brzmi – łączna suma wpływów w ciągu 60 dni od podpisania umowy rachunku ma wynieść 1000 zł. Można więc przelać na Konto Jakże Osobiste 100 zł, wypłacić je, wpłacić na konto w innym banku, by zrobić kolejny przelew i tak aż do spełnienia wymogu regulaminu.

Pozostają jeszcze transakcje bezgotówkowe. Tu też nie ma limitów kwotowych. Po prostu mają to być 3 płatności dokonane kartą lub Blikiem.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.