Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto w Santander Bank Polska i niezmiennie kilkaset złotych w innych promocjach

Ponownie 150 zł za wpływ wynagrodzenia na konto w Santander Bank Polska i niezmiennie kilkaset złotych w innych promocjach
Źródło: strona promocji

Wspomniane 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia do Santander Bank Polska to nie jedyne bonusy, na jakie możesz liczyć. Dodatkowo czeka premia za opłacanie rachunków z Konta Jakie Chcę, a ci, którzy dopiero teraz zdecydują się na otwarcie wspomnianego konta, zgarną 80 zł w programie poleceń. Bliższe informacje o tych benefitach przedstawimy później, a teraz skupmy się na warunkach akcji z wynagrodzeniem.

Szerokie grono uczestników

Grono adresatów najnowszej akcji Santandera jest bardzo szerokie. Możesz wziąć w niej udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i po 1 listopada 2018 r. nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotych w Santanderze. Posiadanie rachunku oszczędnościowego nie jest przeszkodą.

Zadania do wykonania

Podstawowy warunek otrzymania premii to założenie Konta Jakie Chcę z płatniczą Kartą Dopasowaną lub Konta Select z kartą Visa Select, a potem zapewnienie wpływu uposażenia na otwarty rachunek. Oto, co dokładniej musisz zrobić:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2020 r. załóż rachunek wraz z kartą i dostępem do usługi Santander Internet na specjalnej stronie internetowej. Zachęcamy, byś zrobił to w ramach programu poleceń, co da Ci dodatkowe 80 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego. W tym celu wypełnij ten krótki formularz.

Krok 2
Krok 2

Złóż dyspozycję przelewania wynagrodzenia na swoje konto. Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub przez infolinię banku. Nie ma znaczenia, czy stanie się to w miesiącu, w którym otworzysz rachunek, czy później.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by w każdym z 3 miesięcy po złożeniu dyspozycji na Twoje konto wpłynęło wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym warunek zostanie spełniony, otrzymasz 50 zł

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże nagrodę na Twoje Konto Jakie Chcę do końca maja 2020 r.

O tym powinieneś wiedzieć

Zakładając konto, musisz wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Im szybciej złożysz dyspozycję przekazywania wynagrodzenia do Santandera, tym masz większe szanse na zgarnięcie całej puli, czyli 150 zł. Gdybyś z tym zwlekał, to może się okazać, że na rachunku odnotowany zostanie tylko jeden lub dwa prawidłowe wpływy, a może nawet żaden. Twój bonus wyniesie 50 zł, 100 zł, albo nie będzie go wcale.

Gdyby się zdarzyło, że w którymś z miesięcy nie wpłynie na Twoje konto przelew w wymaganej wysokości, nie stanie się nic strasznego. Po prostu za ten okres bank nie naliczy premii. Nie wykluczy Cię to jednak z udziału w promocji.

Do chwili wypłaty nagrody nie możesz zamknąć Konta Jakie Chcę.

Otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu. Jest to więc Twój „czysty zysk”. Pieniądze możesz wydać, na co tylko chcesz.

Konto Jakie Chcę – najważniejsze informacje

Konto Jakie Chcę to uniwersalny rachunek, z którym wiążą się nieliczne opłaty. Otwierane i prowadzone jest za darmo. Karta Dopasowana też może być bezpłatna, o ile wykonasz nią min. 5 transakcji w miesiącu. Niespełnienie tego warunku będzie oznaczało, że bank pobierze 5 zł prowizji. Możesz też wybrać wariant z opłatą 3 zł i wówczas nie musisz wykazywać się żadną aktywnością w korzystaniu z karty.

Warto zwrócić uwagę, że Santander Bank Polska nie pobiera opłat za przelewy natychmiastowe Express Elixir. To ewenement na naszym rynku bankowym.

Dodatkowe premie w Santanderze

Dzięki innym akcjom specjalnym organizowanym przez Santander Bank Polska możesz zdobyć dodatkowe premie, nawet kilkaset złotych. Warto zacząć od założenia Konta Jakie Chcę w ramach programu poleceń, co da Ci 80 zł, a później będziesz mógł polecać ten rachunek i zgarnąć nawet 800 zł.

Druga możliwość to zwrot 1% wydatków za media (prąd, gaz, telefon, telewizję, Internet). W jednym miesiącu możesz odzyskać do 25 zł, czyli 300 zł w skali roku.

Twoje wynagrodzenie = Twoja premia

Czy Twój bank nagradza Cię w jakiś sposób za to, że przelewasz do niego wynagrodzenie, a potem regulujesz z konta rachunki? Jeśli nie, to rozważ propozycję Santandera, by w prosty sposób zdobyć kilkaset złotych.

Za samo przekierowanie pieniędzy do Santander Bank Polska otrzymasz 150 zł. Dalsze zyski uzależnione są od wysokości Twoich rachunków. Może nie będą to olbrzymie kwoty, ale kilka złotych w każdym miesiącu da przynajmniej kilkadziesiąt złotych w ciągu roku, a to już kwota, o którą warto się postarać.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "150 zł za wynagrodzenie - V edycja"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.